Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kuchenka mikrofalowa KMO 203 G X
999,00
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy marki Kernau KMO 203 G X. Sterowana jest za pomocą przycisków Soft Touch oraz wygodnego pokrętła. Użytkownik ma do dyspozycji 8 programów automatycznych bazujących na 5 poziomach mocy. Pojemność 20 litrów. Dysponuje mocą mikrofal w wysokości 800 W i wyposażona jest w grill kwarcowy o mocy 1000 W. Wnętrze sprzętu wykonane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje bezproblemowe czyszczenie i maksymalnie higieniczne warunki przygotowywania potraw. Kuchnia mikrofalowa wyposażona jest  w wiele przydatnych funkcji, m.in. w funkcję podgrzewania wieloetapowego. Funkcja opóźnienia startu umożliwia zaprogramowanie czasu rozpoczęcia przygotowywania dania, dzięki czemu będzie ono gotowe do spożycia o wybranej godzinie.  
Kuchenka mikrofalowa KMO 203.1 G B
1.199,00
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy marki Kernau KMO 203.1 G B z funkcją grilla. Użytkownik ma do dyspozycji 8 programów automatycznych bazujących na 5 poziomach mocy. Pojemność 20 litrów. Dysponuje mocą mikrofal w wysokości 800 W i wyposażona jest w grill kwarcowy o mocy 1000 W. Wnętrze sprzętu wykonane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje bezproblemowe czyszczenie i maksymalnie higieniczne warunki przygotowywania potraw. Kuchnia mikrofalowa wyposażona jest  w wiele przydatnych funkcji, m.in. w funkcję podgrzewania wieloetapowego. Funkcja opóźnienia startu umożliwia zaprogramowanie czasu rozpoczęcia przygotowywania dania, dzięki czemu będzie ono gotowe do spożycia o wybranej godzinie.  
Kuchenka mikrofalowa KMO 254 G B czarna
1.399,00
Kuchnia mikrofalowa do zabudowy marki Kernau KMO 254 G B w kolorze czarnego szkła z czerwonym wyświetlaczem. Sterowana dotykowo - użytkownik ma do dyspozycji 8 programów automatycznych bazujących na 5 poziomach mocy. Pojemność 25 litrów. Dysponuje mocą mikrofal w wysokości 900 W i wyposażona jest w grill kwarcowy o mocy 1000 W. Wnętrze sprzętu wykonane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje bezproblemowe czyszczenie i maksymalnie higieniczne warunki przygotowywania potraw. Kuchnia mikrofalowa wyposażona jest  w wiele przydatnych funkcji, m.in. w funkcję podgrzewania wieloetapowego oraz funkcję Quick Start, która na 30 sekund uruchamia mikrofalówkę z maksymalną mocą mikrofal. Funkcja opóźnienia startu umożliwia zaprogramowanie czasu rozpoczęcia przygotowywania dania, dzięki czemu będzie ono gotowe do spożycia o wybranej godzinie.