Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kolekcja CLEARING Komoda 02 noga – Biały połysk
Original price was: 1.039,00zł.Current price is: 903,93zł.
Komoda Clearing 02 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach nóżek - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. System zamykania jest płynny i cichy, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Komoda 03 noga – Biały połysk
Original price was: 769,00zł.Current price is: 669,03zł.
Komoda Clearing 03 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach nóżek - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. System zamykania jest płynny i cichy, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Komoda noga 01 – Biały połysk
Original price was: 919,00zł.Current price is: 799,53zł.
Komoda Clearing 01 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach nóżek - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze z dwiema półkami zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Komoda podstawa 01 Biały połysk
Original price was: 999,00zł.Current price is: 869,13zł.
Komoda Clearing 01 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach podstawy - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze z dwiema półkami zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Komoda podstawa 02 Biały połysk
Original price was: 1.159,00zł.Current price is: 1.008,33zł.
Komoda Clearing 02 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach podstawy - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Przestronne wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Komoda podstawa 03 Biały połysk
Original price was: 849,00zł.Current price is: 738,63zł.
Komoda Clearing 03 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach podstawy - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze z dwiema półkami zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Szafka Nocna noga 05 Biały połysk
Original price was: 379,00zł.Current price is: 329,73zł.
Szafka Nocna Clearing 05 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach nóżek - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Szufladka zamyka się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Szafka Nocna podstawa 05 Biały połysk
Original price was: 429,00zł.Current price is: 373,23zł.
Szafka Nocna Clearing 05 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach podstawy - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Szufladka zamyka się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Szafka RTV 07 Biały połysk
Original price was: 669,00zł.Current price is: 582,03zł.
Szafka RTV Clearing 07 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Szafka RTV nogi 04 Biały połysk
Original price was: 769,00zł.Current price is: 669,03zł.
Szafka RTV Clearing 04 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach nóżek - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Szafka RTV podstawa 04 Biały połysk
Original price was: 849,00zł.Current price is: 738,63zł.
Szafka RTV Clearing 04 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach podstawy - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Drzwiczki zamykają się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Kolekcja CLEARING Toaletka podstawa 06 Biały połysk
Original price was: 679,00zł.Current price is: 590,73zł.
Toaletka Clearing 06 to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. Z frontem z trwałej płyty MDF w kolorze białym mat oraz korpusem utrzymanym w stonowanym białym odcieniu, komoda wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Dostępna w dwóch wariantach podstawy - złotej lub czarnej, pozwala na dopasowanie do różnych stylizacji. Szufladka zamyka się płynnie i cicho, a obrzeża z ABS dodają trwałości. Wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Więcej informacji poniżej.  
0 dni 00 godz 00 min 00 sc