Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kolekcja MARMO komoda MR-06 dąb artisan + san sebastian
1.199,00
Komoda z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Wewnątrz posiada układ półek. Bezuchwytowe fronty podkreślają poczucie porządku, a ich wygodne domykanie zapewnia system soft close.  Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. Posiada w zestawie oświetlenie, które eksponuje widoczne półki i daje ciepły klimat. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO półka MR-04 dąb artisan + san sebastian
199,00
Półka z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Jest to idealny pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Na półce można wyeksponować ulubione dekoracje lub książki. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO stolik MR-07 dąb artisan + san sebastian
589,00
Stolik kawowy z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Posiada praktyczną szufladę z boku oraz wnękę pod głównym blatem. Bezuchwytowy front szuflady podkreśla poczucie porządku, a jego wygodne domykanie zapewnia system soft close. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO stół rozkładany MR-08 dąb artisan + san sebastian
1.279,00
Stół rozkładny z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckiej jadalni. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO szafa MR-01 dąb artisan + san sebastian
1.199,00
Szafa z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się do przechowywania odzieży, ręczników, pościeli, dokumentów i innych akcesoriów. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Wewnątrz posiada układ półek oraz drążek na wieszaki, na Twoje ubrania. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. Komfort w codziennym użytkowaniu zapewnia system SOFT CLOSE. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO szafka MR-05 dąb artisan + san sebastian
1.369,00
Szafka z witryną z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Połączenie otwartych i zamkniętych przestrzeni pozwala na wygodne zagospodarowanie ulubionych dekoracji i ukrycie niezbędnych drobiazgów. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Wewnątrz posiada układ półek. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. Posiada w zestawie oświetlenie, które eksponuje widoczne półki i daje ciepły klimat. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO szafka RTV MR-03 dąb artisan + san sebastian
839,00
Szafka RTV z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Połączenie otwartych i zamkniętych przestrzeni pozwala na wygodne zagospodarowanie sprzętów RTV i ukrycie niezbędnych drobiazgów. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają jej lekkości. Posiada półki i zamykane szafki. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO witryna MR-02 dąb artisan + san sebastian
1.599,00
Witryna z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Połączenie otwartych i zamkniętych przestrzeni pozwala na wygodne zagospodarowanie ulubionych dekoracji i ukrycie niezbędnych drobiazgów. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Wewnątrz posiada układ półek oraz wygodną szufladę. Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. Posiada w zestawie oświetlenie, które eksponuje widoczne półki i daje ciepły klimat. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.