Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kolekcja CANDY biurko z szafką i szufladą dąb craft ciemny – wyprzedaż
471,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk! Biurko CANDY z szafką i szufladą. Fronty w kolorze białym wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty zostały wykonane z płyty laminowanej. Blat w kolorze dąb craft ciemny. Szerokość: 120 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 47,5 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY komoda z szufladą dąb craft ciemny – wyprzedaż
495,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk! Komoda CANDY z szafką i szufladą. Fronty w kolorze białym wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty zostały wykonane z płyty laminowanej. Blat w kolorze dąb craft ciemny. Szerokość: 91 cm, wysokość 86 cm, głębokość 42 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY półka dąb craft ciemny – wyprzedaż
167,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Półka CANDY  idealnie dopełnia aranżacji pokoju dziennego czy salonu. Jej prosty projekt dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Pomieści książki lub ozdoby, które chce się wyeksponować w pomieszczeniu. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą niektórych elementów. Korpus i blat zostały wykonane z płyty laminowanej. Blat w kolorze dąb craft ciemny. Szerokość: 135 cm, wysokość 30 cm, głębokość 23 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY regał otwarty dąb craft ciemny – wyprzedaż
423,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Regał otwarty CANDY  idealnie dopełnia aranżację pokoju dziennego czy salonu. Jego prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Pomieści przedmioty, które  chcemy eksponować i potrzebujemy pod ręką. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 50 cm, wysokość 205 cm, głębokość 38 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY regał prawy dąb craft ciemny – wyprzedaż
599,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Regał zamknięty CANDY  idealnie dopełnia aranżację pokoju dziennego czy salonu. Jego prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Pomieści przedmioty, których nie chcemy eksponować, ale potrzebujemy pod ręką. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 50 cm, wysokość 205 cm, głębokość 38 cm. Front otwierany na prawą stronę. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY szafka nocna dąb craft ciemny – wyprzedaż
183,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Szafka nocna to niezbędnik każdej sypialni. Ta z kolekcji CANDY nie zajmuje dużo miejsca a mimo to oferuje pakowną szufladę do schowania przydatnych rzeczy Na jej blacie w kolorze dąb kraft bez problemu zmieści się lampka, czytana książka, czy pudełko chusteczek. Jej prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus i blat został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 157 cm, wysokość 205 cm, głębokość 62 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY szafka RTV dąb craft ciemny – wyprzedaż
543,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Szafka RTV z kolekcji CANDY idealnie sprawdzi się w salonie. Dzięki wytrzymałemu blatowi bez problemu wytrzyma ciężar nawet ciężkiego telewizora. W szafkach znalazło się też miejsce na płyty, piloty czy akcesoria do TV. Jej prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus i blat został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 160 cm, wysokość 52 cm, głębokość 42 cm, wymiary wnęki 68, 9 x 46,2 x 14 cm MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY witryna niska – dąb craft ciemny – wyprzedaż
695,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk! Witryna z kolekcji CANDY idealnie uzupełni aranżację salonu lub jadalni. Dzięki częściowo przeszklonym drzwiom można w elegancki sposób wyeksponować ozdoby lub zastawę stołową. Jej prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 70,5 cm, wysokość 152 cm, głębokość 38 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja CANDY witryna wąska – dąb craft ciemny – wyprzedaż
781,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Witryna z kolekcji CANDY idealnie uzupełni aranżację pokoju dziennego. Dzięki częściowo przeszklonym drzwiom można w elegancki sposób wyeksponować ozdoby. Jej prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 70,5 cm, wysokość 205 cm, głębokość 38 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Materac dwustronny ATLAS 140×200
769,00
Materac dwustronny, w którym zastosowano sprężyny typu „bonell” obłożone z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: średnia. Pokrowiec nie zdejmowany z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 140 cm, wysokość 16 cm. Materac pasuje do łóżek z kolekcji: JAZZ BIAŁY  , JAZZ DĄB SONOMA , JAZZ KASZTAN NAIROBI
Materac dwustronny ATLAS 160×200
879,00
Materac dwustronny, w którym zastosowano sprężyny typu „bonell” obłożone z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: średnia. Pokrowiec nie zdejmowany z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 160 cm, wysokość 16 cm. Materac pasuje do łóżek z kolekcji:  CANDY , GRESS , JAGGER  , JAGGER TAPICEROWANEJAZZ BIAŁYJAZZ DĄB SONOMA , JAZZ KASZTAN NAIROBI  ,  LINGO  ,
Materac dwustronny DEDAL climatic 160×200
1.319,00
Materac dwustronny Dedal ma 7-strefowy wkład ze sprężyn kieszonkowych posiadający wysoką elastyczność punktową, obłożony obustronnie włókniną podkładkową i pianką poliuretanową 2cm. Twardość: H2 średnia. Pokrowiec z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 160 cm, wysokość 18 cm. Materac pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos
Wkład łóżka – listwy 120×200
249,00
Wkład do łóżka z 21 listew z litego drewna połączonych taśmą tapicerską. Wymiary stelaża: szerokość: 119 cm, głębokość: 199 cm. Stelaż pasujące pod materac 120 x 200 cm. Cena za sam wkład bez materaca. Wkład pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos Materace do kupienia w osobnych ofertach
Wkład łóżka – listwy 140×200
259,00
Wkład do łóżka z 21 listew z litego drewna połączonych taśmą tapicerską. Wymiary stelaża: szerokość: 139 cm, głębokość: 199 cm. Stelaż pasujące pod materac 140 x 200 cm. Cena za sam wkład bez materaca. Wkład pasuje np do łóżek z kolekcji Mebelbos Materace do kupienia w osobnych ofertach
Wkład łóżka – listwy 160×200
269,00
Wkład do łóżka z 21 listew z litego drewna połączonych taśmą tapicerską. Wymiary stelaża: szerokość: 159 cm, głębokość: 199 cm. Stelaż pasujące pod materac 160 x 200 cm. Cena za sam wkład bez materaca. Wkład pasuje do łóżek z kolekcji  Mebelbos Materace do kupienia w osobnych ofertach: Dedal i Atlas.
Wkład łóżka – listwy 90×200
209,00
Wkład do łóżka z 21 listew z litego drewna połączonych taśmą tapicerską. Wymiary stelaża: szerokość: 89 cm, głębokość: 199 cm. Stelaż pasujące pod materac 90 x 200 cm. Cena za sam wkład bez materaca. Wkład pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos Materace do kupienia w osobnych ofertach: materac ATLAS, materac DEDAL,