Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kolekcja QUANT komoda QA-08 dąb artisan
1.149,00
Komoda QA-08 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 130 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 90 cm. W komodzie znajdują się szuflady oraz szafka z półką. Oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT komoda QS-04 dąb artisan
999,00
Komod QS-04 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą pełniącą rolę podpory nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Posiad 6 pojemnych szuflad, w których można przechowywać ubrania, bieliznę lub inne drobiazgi. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Szerokość: 130 cm, wysokość 91 cm, głębokość: 41 cm. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT ława QA-09 dąb artisan
569,00
Stolik kawowy QA-09 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 100 cm. głębokość: 70 cm, wysokość 55 cm. W ławie znajdują się dwie szuflady oraz półka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT łóżko QS-02 160 dąb artisan
2.149,00
Łóżko QS-02 160 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Łóżko pięknie się prezentuje a do tego jest bardzo praktyczne. W zestawie jest metalowy stelaż oraz pojemnik na pościel. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Szerokość: 170 cm, wysokość 95 cm, głębokość: 214 cm. Wymiary stelaża 160/200. Łóżko sprzedawane bez materaca. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT łóżko QS-02 180 dąb artisan
2.199,00
Łóżko QS-02 180z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Łóżko pięknie się prezentuje a do tego jest bardzo praktyczne. W zestawie jest metalowy stelaż oraz pojemnik na pościel. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Szerokość: 190 cm, wysokość 95 cm, głębokość: 214 cm. Wymiary stelaża 180/200. Łóżko sprzedawane bez materaca. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT półka QA-05 dąb artisan
319,00
Póła QA-05 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 155 cm,  głębokość: 26 cm, wysokość 25 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT stół QA-10 dąb artisan max. 186 cm
1.069,00
Stół rozkładany QA-10 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 146-186 cm,  głębokość: 84 cm, wysokość 80 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafa QA-01 dąb artisan
1.339,00
Szafa dwudrzwiowa QA-01 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 95 cm. głębokość: 50 cm, wysokość 195 cm. W szafie znajdują się drążek oraz półki. Oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafa QA-02 dąb artisan
1.009,00
Szafa jednodrzwiowa QA-02 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 60 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 195 cm. W szafie znajdują się półki. Oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafa z lustrem QS-01 dąb artisan
2.799,00
Szafa dwudrzwiowa QS-01 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Duże lustro na jednych z drzwi powiększa optycznie pomieszczenie. W szafie znajdują się 2 drążki i aż 10 półek. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty metalowe. Prowadnica frontu szafy aluminiowa. Szerokość: 220 cm, wysokość 221 cm, głębokość: 68 cm. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafa z lustrem QS-05 dąb artisan
2.699,00
Szafa czterodrzwiowa QS-05 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Duże lustra na środkowych drzwiach powiększa optycznie pomieszczenie. W szafie znajdują się 2 drążki i aż 10 półek. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty metalowe. Szerokość: 250 cm, wysokość 221 cm, głębokość: 63 cm. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafka nocna QS-03 dąb artisan
369,00
Szafka nocna QS-03 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą pełniącą rolę podpory nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Szafka posiada dwie praktyczne szuflady, mimo, że na pierwszy rzut oka wydaje się być jedna. Ergonomicznej wysokości blat pozwala na wygodne odłożenie czytanej przed snem książki czy szklanki wody. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Szerokość: 55 cm, wysokość 48 cm, głębokość: 41 cm. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafka QA-07 dąb artisan
729,00
Szafka QA-07 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 60 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 140 cm. W szafie znajdują się półki. Oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT szafka RTV QA-04 dąb artisan
719,00
Szafka RTV QA-04 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 155 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 55 cm. W szafce znajdują się dwie szuflady oraz mała szafka. Oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT witryna QA-03 dąb artisan
1.149,00
Witryna QA-03 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 76 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 195 cm. W szafce znajdują się półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. Witryna posiada dwa rodzaje oświetlenia ledowego: zewnętrzne - dostępne w komplecie, podkreślające przestrzenny charakter frontów oraz dostępne opcjonalniewewnętrze, umieszczone w części przeszklonej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT witryna QA-06 dąb artisan
1.149,00
Witryna QA-06 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 110 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 140 cm. W szafce znajdują się półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN. Witryna posiada dwa rodzaje oświetlenia ledowego: zewnętrzne - dostępne w komplecie, podkreślające przestrzenny charakter frontów oraz dostępne opcjonalniewewnętrze, umieszczone w części przeszklonej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.