KUCHNIE

Kolekcja NAVIA

Kolekcja Navia jest połączeniem prostego, klasycznego stylu z nowoczesnymi trendami wzorniczymi. Próbnik kolorystyczny frontów charakteryzuje się bogatą ofertą: od zimnych bieli, szarości i błękitów poprzez intensywne odcienie żółci i czerwieni, aż po faktury nawiązujące do naturalnego drewna. Navia to również  różnorodność pod względem powierzchni frontów. Do wyboru są gładkie matowe tafle oraz eleganckie ramki, które można gustownie łączyć z odważnymi połyskami lub frontami z akcentem bliskim naturze. Duży wybór szafek, w tym eleganckich słupków czy ciekawych witryn, pozwoli zaaranżować luksusową zabudowę, która wydobędzie z każdego wnętrza ekskluzywny charakter. 

Navia szara z wyspą zabudowa kuchenna

Szafka zakończeniowa DBO

Regał, dzięki któremu zakończysz zabudowę kuchenną w swoim open spasie lub zabudowę wyspową
NAVIA

Słupek

SŁUPKI występują w dwóch wersjach wysokości – 1) Wysokość 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm); 2) Wysokość 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm), głębokość 58 cm
NAVIA

Zabudowa górna

Szafki wiszące, górne dostępne są w wielu wymiarach, otwierane do boku jak i do góry.
NAVIA

Przeszklone witryny

Standardowo witryny posiadają szkło przeźroczyste. Takie rozwiązanie idealnie komponuje się z matowymi frontami.
NAVIA

Zabudowa dolna

Szafki stojące dolne jedno i dwudrzwiowe, z szufladami, pod zlewozmywak lub do zabudowy piekarnika.
NAVIA

Zabudowa wyspowa

Szafki wyspowe zawierają dodatkowy front bez uchwytów umiejscowiony z tyłu szafki, mocowany jako element stały
NAVIA
KOLORYSTYKA

Wybarwienia frontów szafek

Delikatna ramka podkreślająca klasyczny styl kuchni. Istnieje możliwość wyboru kierunku usłojenia frontu "przecierana sosna" w pionie lub poziomie. 

Matowa odmiana frontów idealna do połączenia z frontami ramkowymi. W tej wersji również istnieje możliwość wyboru kierunku usłojenia frontu "przecierana sosna" w pionie lub poziomie. 

Bliżej natury - płyta laminowana odzwierciedlająca strukturę i wygląd drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Przy wyborze frontów laminowanych „Bliżej Natury”, należy określić kierunek usłojenia – pion lub poziom.

Szlachetny monolit -płyta laminowana, która idealnie oddaje strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.

KOLORYSTYKA

Wybarwienia korpusów szafek

KOLORYSTYKA

Wybarwienia blatów

UCHWYTY

Rodzaje uchwytów

DOSTAWA I MONTAŻ

Meble kuchenne z kolekcji NAVIA są przygotowane do samodzielnego montażu

Zamówione meble dostarczamy do odbiorcy w paczkach. Każda paczka zawiera jedną szafkę i instrukcję montażu. Szereg pomocnych wskazówek znajdziesz naszym poradniku.

SZAFKI GÓRNE

 • Szafki otwierane na bok (W, WS) dostępne są w wysokościach: 58 cm, 72 cm, 94 cm, 108 cm. Głębokość szafek wiszących: 32 cm (liczone z frontem). Szafki posiadają w standardzie zawiasy z cichym domykiem, opcjonalnie można wymienić na zawiasy Blumotion firmy Blum.
 • Szafki otwierane do góry (WO, WPO) wyposażone są w podnośniki pneumatyczne. Opcjonalnie istnieje możliwość wyboru podnośników hkxs lub hk- top firmy Blum.
 • Szafki nadstawkowe (WOG) mają wysokość 36 cm i głębokość 58 cm i wyposażone są w podnośniki pneumatyczne. 

Korpus szafek wiszących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Każda szafka posiada  zawieszkę regulowaną wraz z odcinkami listwy montażowej.

SZAFKI DOLNE

 • Korpus szafek stojących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Standardowa wysokość szafek stojących to 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Głębokość szafek stojących to 54 cm (liczone z frontem).
 • Szafki z jedną, z dwoma lub z trzema szufladami wyposażone są w standardzie w samodomykające się szuflady Starmotion, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia szuflady Blum antaro. Korpus szafek stojących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Wysokość szafek stojących to 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm), głębokość szafek stojących to 54cm (liczone z frontem)
 • Szafki stojące, wyspowe (DPPW105/65, DW45, DW6, DSW6/3) posiadają dodatkowy front bez uchwytów, umiejscowiony z tyłu szafki, zamocowany jako element stały.
 • Słupki (ZL, SPD, SPP, SPM) mają głębokość 58 cm a dwie wysokości:

  1) 213,7 (w tym nóżki 10 cm), 218,7 (w tym nóżki15 cm)
  2) 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 238,7 (w tym nóżki15 cm)

COKOŁY

W standardzie cokół o wysokości 10 cm przedni wykonany z płyty korpusowej w kolorze szafki dołączany jest do każdej szafki stojącej.

Cokół boczny należy dokupić oddzielnie.

Opcjonalnie dostępne są cokoły o długości 2 mb:

 • Z płyty korpusowej – grubość 16 mm
 • Z płyty laminowanej – grubość 18 mm
 • Z płyty akrylowej – grubość 19 mm
 • Z płyty foliowanej – grubość 16 mm
 • Z płyty lakierowanej – grubość 19 mm

NÓŻKI

Szafki stojące zawierają nóżki o wysokości 10 lub 15 cm oraz klip mocowany do cokołu.
Standardowo każda szafka wyposażona jest w COKÓŁ PRZEDNI wykonany z płyty korpusowej.
Wysokość cokołów powinna odpowiadać wysokości nóżek w szafkach dolnych.

UCHWYTY

Uchwyty w kolekcji Navia wykonane są z metalu i mają 128 lub 160 mm rozstawu.

Dostępny jest również reling Inox w rozstawach:

 • 96*/156**
 • 128*/188**
 • 160*/220**

*rozstaw wierceń
**długość uchwytu

SZAFKI OTWARTE

 • SZAFKA OTWARTA STOJĄCA DK o szerokości 15 cm lub 20 cm i głębokości 54 cm, mogą być wykonane z płyty korpusowej oraz płyty frontowej laminowanej.
 • SZAFKA OTWARTA STOJĄCA SKS o szerokości 30 cm, głębokości 54 cm i wysokości 213,7 cm, może być wykonana z płyty korpusowej.
 • SZAFKA OTWARTA WISZĄCA WK, WOK o szerokości 15 cm lub 20 cm i głębokości 30 cm, może być wykonana z płyty korpusowej oraz z płyty laminowanej – frontowej.
 • SZAFKA OTWARTA STOJĄCA DK 20/213,7 o szerokości 20 cm i głębokości 52 cm, może być wykonana z płyty korpusowej.
 • SZAFKA ZAKOŃCZENIOWA DKZ-OTWARTE KONTYNERKI ZAKOŃCZENIOWE o szerokości 38,1 cm i głębokości 54 cm, mogą być wykonane z płyty korpusowej oraz z płyty frontowej laminowanej.

Szafki CARGO

Szafki Cargo ułatwiają przechowywanie artykułów spożywczych. Szafki dostępne są w opcji z systemami Cargo Maxima Evo lub Silva 

ELEMENTY KOLEKCJI

Wszystkie produkty z kolekcji NAVIA

Wyświetlanie 1–24 z 361 wyników

Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 45A – 45 cm. Front laminowany
190,00
Wymiary wąskiego frontu do zmywarki z widocznym panelem sterującym FZ45A z kolekcji Navia wynosi 45 cm szerokości. Front wykonany z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 45A – 45 cm. Front MDF
247,00
Wąski front do zmywarki z widocznym panelem sterującym FZ45A z kolekcji Navia o  szerokość: 45cm. Front zostały wykonany z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 45B – 45 cm. Front laminowany
215,00
Wymiar wąskiego frontu do zmywarki z ukrytym panelem sterującym FZ45B z kolekcji Navia wynosi 45 cm szerokości. Front wykonany z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 45B – 45 cm. Front MDF
280,00
Wąski front do zmywarki z ukrytym panelem sterującym FZ45B z kolekcji Navia o  szerokość: 45 cm. Front zostały wykonany z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 6A – 60 cm. Front laminowany
225,00
Wymiary frontu do zmywarki z widocznym panelem sterującym FZ6A z kolekcji Navia wynosi 60 cm szerokości. Front wykonany z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 6A – 60 cm. Front MDF
293,00
Front do zmywarki z widocznym panelem sterującym FZ6A z kolekcji Navia o  szerokość: 60 cm. Front zostały wykonany z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 6B – 60 cm. Front laminowany
260,00
Wymiary frontu do zmywarki z ukrytym panelem sterującym FZ6B z kolekcji Navia wynosi 60 cm szerokości. Front wykonany z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.
Kolekcja NAVIA Front do zmywarki FZ 6B – 60 cm. Front MDF
339,00
Front do zmywarki z ukrytym panelem sterującym FZ6B z kolekcji Navia o  szerokość: 60 cm. Front zostały wykonany z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.
Kolekcja NAVIA Słupek stojący przeszklony SPDW 213,7
1.466,001.928,00
Część kolekcji Navia- wysoki witrynowy słupek SPDW 213,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 40-60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Szafki witrynowe zawierają szkło standardowe lub matowe. W standardzie witryny wyposażone są w półki szklane.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący przeszklony SPDW 235,7
1.477,002.001,00
Część kolekcji Navia- wysoki witrynowy słupek SPDW 235,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 40-60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 238,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Szafki witrynowe zawierają szkło standardowe lub matowe. W standardzie witryny wyposażone są w półki szklane.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD4/213,7 – 40 cm. Front MDF
915,00
Słupek wąski, trzydrzwiowy z kolekcji Navia, stojąca SPD4/213,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 460 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty z wszystkich grup zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD4/213,7- 40 cm. Front laminowany
704,00
Wymiary słupka wąskiego SPD4/213,7 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 40 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD4/235,7 – 40 cm. Front MDF
974,00
Wysoki słupek trzydrzwiowy z kolekcji Navia, stojąca SPD4/235,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 460 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 240,7 (w tym nóżki15cm). Fronty z wszystkich grup zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD4/235,7- 40 cm. Front laminowany
750,00
Wymiary wysokiego słupka wąskiego SPD4/235,7 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 40 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: wysokość 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 240,7 (w tym nóżki15cm). Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD6/213,7 – 60 cm. Front MDF
1.193,00
Słupek trzydrzwiowy z kolekcji Navia, stojąca SPD6/213,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty z wszystkich grup zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD6/213,7- 60 cm. Front laminowany
920,00
Wymiary słupka wąskiego SPD6/213,7 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD6/235,7 – 60 cm. Front MDF
1.274,00
Wysoki słupek trzydrzwiowy z kolekcji Navia, stojąca SPD6/2353,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 240,7 (w tym nóżki 15cm). Fronty z wszystkich grup zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.  
Kolekcja NAVIA Słupek stojący SPD6/235,7- 60 cm. Front laminowany
983,00
Wymiary wysokiego słupka SPD6/235,7 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 240,7 (w tym nóżki 15cm). Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek z szufladami SPD6/3 213,7- 60 cm. Front laminowany
1.160,00
Wymiary słupka z szufladami SPD6/3 213,7 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Słupek wyposażony w szuflady samodomykające się Starmotion. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek z szufladami SPD6/3 213,7- 60 cm. Front MDF
1.444,00
Słupek z szufladami z kolekcji Navia, stojąca SPD6/3 213,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość: 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm). Słupek wyposażony w szuflady samodomykające się Starmotion. Fronty z wszystkich grup zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.  
Kolekcja NAVIA Słupek z szufladami SPD6/3 235,7- 60 cm. Front laminowany
1.225,00
Wymiary słupka z szufladami i szafką otwieraną do góry SPD6/3 235,7 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 240,7 (w tym nóżki 15cm). Słupek wyposażony w szuflady samodomykające się Starmotion. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek z szufladami SPD6/3 235,7- 60 cm. Front MDF
1.523,00
Słupek z szafką otwieraną do góry oraz trzema szufladami z kolekcji Navia, stojąca SPD6/3 235,7 o wymiarach wynoszących: szerokość: 60 cm, głębokość: 58 cm (liczone z frontem), wysokość 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 240,7 (w tym nóżki 15cm). Słupek wyposażony w szuflady samodomykające się Starmotion. Fronty z wszystkich grup zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.  
Kolekcja NAVIA Słupek zakończeniowy SKS 30- 30 cm. Front laminowany
708,86
Wymiary słupka zakończeniowego SKS30 z kolekcji Navia wynoszą: szerokość: 30 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Szafka wykonana z frontowej płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja NAVIA Słupek zakończeniowy SKS 30- 30 cm. Front MDF
708,86
Wysoki słupek zakończeniowy z kolekcji Navia, dolna SKS30 o wymiarach wynoszących: szerokość: 30 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Szafka wykonana z frontowej płyty foliowanej MDF o grubości 16 mm. W kolorze "przecierana sosna" możliwość wyboru kierunku usłojenia w pionie lub poziomie.