Wyświetlanie 1–24 z 140 wyników

Hoker sosnowy KT111
371,00
Hoker  KT111 został wykonany z drewna sosnowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i klasyczny design. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Kolekcja CALI welurowe krzesło
450,00
Krzesło z kolekcji Cali. Krzesło tapicerowane tkaniną Magic velvet 2216 z firmy TOP TEXTIL. Nogi czarne. Idealnie się prezentuje przy stole z tej samej kolekcji.   Tkanina Magic Velvet to przyjemny w dotyku welur. Jest przyjazna zwierzętom, wykazuje utrudnione wchłanianie płynów, trudnopalność i posiada Certyfikat Oeko-Tex. Odporność na ścieranie: 60000 cykli, skład: 100% PES.
Kolekcja Jarstol krzesło Denver
344,00
Wygodne krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło Denver biel alpejska
392,00
Wygodne krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło LIMA
313,00
Krzesło LIMA z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje do każdego wnętrza. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło LIMA biel alpejska
361,00
Krzesło LIMA  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło PARIS
369,00
Wysokie krzesło PARIS  z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PARIS biel alpejska
429,00
Wysokie krzesło PARIS  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło Paxos
313,00
Oryginalne krzesło PAXOS z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasująca do każdego wnętrza. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PAXOS biel alpejska
361,00
Krzesło PAXOS  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło PORTO
344,00
Komfortowe krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PORTO biel alpejska
392,00
Ładne krzesło PORTO  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło TADEUSZ
369,00
Wygodne krzesło TADEUSZ  z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło TADEUSZ biel alpejska
429,00
Nowoczesne krzesło TADEUSZ  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Krzesło bukowe K179 skóra naturalna
714,00
Krzesło KT179 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wykonane z litego drewna bukowego. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe K179 tkanina
587,00
Krzesło KT179 w stylu retro, wykonane z litego drewna dębowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT170 skóra naturalna
1.020,00
Wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT370 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, ozdobne podłokietniki, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT170 tkanina
867,00
Krzesło KT170 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, ozdobne podłokietniki, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT171 skóra naturalna
867,00
Stylowe, wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT171 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT171 tkanina
893,00
Stylowe krzesło KT171 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT172
638,00
Ładne krzesło KT172 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i minimalistyczny design. Wysokie oparcie i stabilna konstrukcja, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT173 skóra naturalna
791,00
Wyjątkowe, wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT173 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT173 tkanina
663,00
Wygodne krzesło KT173 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT174 skóra naturalna
791,00
Wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT175 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.