Wyświetlanie 1–24 z 148 wyników

Hoker sosnowy KT111
411,00
Hoker  KT111 został wykonany z drewna sosnowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i klasyczny design. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Kolekcja CALI welurowe krzesło
479,00
Krzesło z kolekcji Cali. Krzesło tapicerowane tkaniną Magic velvet 2216 z firmy TOP TEXTIL. Nogi czarne. Idealnie się prezentuje przy stole z tej samej kolekcji.   Tkanina Magic Velvet to przyjemny w dotyku welur. Jest przyjazna zwierzętom, wykazuje utrudnione wchłanianie płynów, trudnopalność i posiada Certyfikat Oeko-Tex. Odporność na ścieranie: 60000 cykli, skład: 100% PES.
Kolekcja Jarstol krzesło Denver
329,00
Wygodne krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło Denver biel alpejska
379,00
Wygodne krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło LIMA
299,00
Krzesło LIMA z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje do każdego wnętrza. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło LIMA biel alpejska
349,00
Krzesło LIMA  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło PARIS
379,00
Wysokie krzesło PARIS  z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło Paxos
299,00
Oryginalne krzesło PAXOS z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasująca do każdego wnętrza. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PAXOS biel alpejska
349,00
Krzesło PAXOS  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło PORTO
329,00
Komfortowe krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PORTO biel alpejska
379,00
Ładne krzesło PORTO  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło TADEUSZ
379,00
Wygodne krzesło TADEUSZ  z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło TADEUSZ biel alpejska
429,00
Nowoczesne krzesło TADEUSZ  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja TOR krzesło – czarne
339,00
Krzesło z kolekcji Tor. Prosta konstrukcja w połączeniu z ciemnym kolorem to idealna propozycja do klasycznego wnętrza. Idealny do dużego pokoju lub jadalni. Tapicerowane siedzisko w kolorze szarym jest zrobione z płyty i pianki. Szerokość: 46 cm, wysokość: 82,5 cm, głębokość: 54 cm, głębokość siedziska:43 cm.
  • Siedzisko: płyta (10mm), pianka (20mm)
  • Rama: drewno bukowe
  • Oparcie: płyta MDF
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Krzesło bukowe K179 skóra naturalna
733,00
Krzesło KT179 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wykonane z litego drewna bukowego. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe K179 tkanina
602,00
Krzesło KT179 w stylu retro, wykonane z litego drewna dębowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT170 skóra naturalna
1.047,00
Wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT370 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, ozdobne podłokietniki, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT170 tkanina
891,00
Krzesło KT170 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, ozdobne podłokietniki, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT171 skóra naturalna
891,00
Stylowe, wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT171 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT171 tkanina
760,00
Stylowe krzesło KT171 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT172
655,00
Ładne krzesło KT172 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i minimalistyczny design. Wysokie oparcie i stabilna konstrukcja, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT173 skóra naturalna
811,00
Wyjątkowe, wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT173 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT173 tkanina
680,00
Wygodne krzesło KT173 wykonane z litego drewna bukowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane siedzisko i oparcie, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło bukowe KT174 skóra naturalna
811,00
Wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT175 łączy w sobie wygodę użytkowania i elegancki design. Wygodne, profilowane oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.