Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Kolekcja INDIANAPOLIS biurko I-16
629,00
Biurko I-16 z kolekcji Indianapolis z czterema szufladami i półką wysuwaną na klawiaturę. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS komoda I-15
1.109,00
Narożna komoda I-15 z kolekcji Indianapolis . Dwie szafki z półką. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS Komoda I-17
729,00
Komoda I-17 z kolekcji Indianapolis z czterema szufladami i szafką z półką z boku. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS Komoda I-6
669,00
Wysoka komoda I-6 z kolekcji Indianapolis z dwiema szufladami i szafką dwudrzwiową z jedną półką. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS Komoda I-7
919,00
Szeroka komoda I-7 z kolekcji Indianapolis z czterema szufladami i szafkami z półką po bokach. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS lustro I-12
349,00
Lustro I-12 z kolekcji Indianapolis. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS ława I-13
499,00
Ława od salonu I-13 z kolekcji Indianapolis. Dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS łóżko I-19
1.329,00
Łóżko I-19 z kolekcji Indianapolis. Możliwe jest dołączenie oświetlenia LED, które nada świetną atmosferę. Łóżko jest bez materaca. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS łóżko I-20
989,00
Łóżko I-20 z kolekcji Indianapolis. Możliwe jest dołączenie oświetlenia LED, które nada świetną atmosferę. Łóżko jest bez materaca. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS półka I-11
179,00
Półka I-11 z kolekcji Indianapolis. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS półka I-21
499,00
Półka z przeszklonymi drzwiczkami I-21 z kolekcji Indianapolis. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Możliwość dołączenia oświetlenia LED. Zamiast szklanych frontów, można zastosować pełne z płyty, półki również.
Kolekcja INDIANAPOLIS regał I-5
929,00
Wysoki regał I-5 z kolekcji Indianapolis z szafką dwudrzwiową na dole z jedną półką. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafa I-1
929,00
Szafa dwudrzwiowa I-1 z kolekcji Indianapolis z szufladą. Prosta, duża szafa z metalowymi uchwytami. W jej skład wchodzi szuflada głęboka na 58 cm. W szafie jest również drążek o długości 92 cm. Wykończona ciemnymi, metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafa I-18
1.919,00
Duża szafa czterodrzwiowa I-18 z kolekcji Indianapolis z szufladami. Prosta szafa z metalowymi uchwytami. W jej skład wchodzą dwie szuflady głębokie na 58 cm. Posiada pięć półek i dwa drążki o długości 45,5 cm oraz jeden 77,6 cm. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafa I-2
779,00
Szafa jednodrzwiowa I-2 z kolekcji Indianapolis z szufladą. Prosta szafa z metalowymi uchwytami. W jej skład wchodzi szuflada głęboka na 58 cm. W szafie jest również drążek o długości 52 cm. Wykończona ciemnymi, metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafa narożna I-14
1.429,00
Narożna szafa dwudrzwiowa I-14 z kolekcji Indianapolis z szufladami. Prosta szafa z metalowymi uchwytami. W jej skład wchodzą dwie części. Lewa strona posiada jedną półkę oraz drążek, co pozwala zapełnić przestrzeń, która znajduje się pod drążkiem. Po prawej stronie szafy znajdują się cztery półki. Szafa dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dodatkowo do szafy można dobrać dodatkowe półki na lewą stronę.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafka nocna I-24
259,00
Nocna szafka I-24 z kolekcji Indianapolis dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafka RTV I-10
519,00
Mała szafka RTV I-10 z kolekcji Indianapolis szafką dwudrzwiową. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafka RTV I-9
589,00
Szafka RTV I-9 z kolekcji Indianapolis z dwiema szafkami po bokach i półką po miedzy nimi. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu.
Kolekcja INDIANAPOLIS szuflada I-25
389,00
Szuflada I-25 z kolekcji Indianapolis, dzięki której dobrze wykorzystasz puste miejsce pod łóżkiem. Dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS witryna I-22
1.439,00
Duża witryna I-22 z kolekcji Indianapolis. W centrum znajdują się trzy szuflady oraz otwarta półka. Po bokach szafki górne z przeszklonymi frontami i półką a ma dole z pełnymi frontami i półką. Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu oraz półek. Istnieje możliwość wyboru front szklanego, jak i pełnego.
Kolekcja INDIANAPOLIS witryna I-23
929,00
Narożna witryna I-23 z kolekcji Indianapolis z dwoma szklanymi półkami oraz szafką na dole z jedną półką. Pomiędzy szafkami znajduje si e szuflada. Do wyboru mamy front szklany, jak i pełny.  Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu oraz półek. Istnieje możliwość wyboru front szklanego, jak i pełnego.
Kolekcja INDIANAPOLIS witryna I-3
1.149,00
Wysoka witryna I-3 z kolekcji Indianapolis z dwoma szklanymi półkami oraz szafką na dole z jedną półką. Do wyboru mamy front szklany, jak i pełny.  Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu oraz półek.
Kolekcja INDIANAPOLIS witryna I-4
859,00
Wąska witryna I-4 z kolekcji Indianapolis z dwoma szklanymi półkami oraz szafką na dole z jedną półką. Pomiędzy szafkami znajduje si e szuflada. Do wyboru mamy front szklany, jak i pełny.  Szafka dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Dostępna jest również opcja oświetlenia w formie LED blatu oraz półek.