Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

KOMODA ANNE ANK-1D
1.274,00
Komoda ANNE ANK-1D  w kolorze dąb Evoke to stylowy i funkcjonalny mebel, idealny do każdego wnętrza. Wyposażona w drzwi, półki i szuflady, oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania, jednocześnie dodając elegancji dzięki wykończeniu w naturalnym odcieniu drewna.    
KOMODA ANNE ANK-1K
1.218,00
KOMODA ANNE ANK-1K to perfekcyjny wybór dla tych, którzy cenią sobie połączenie stylu i praktyczności. Jej elegancki design i kolor kaszmiru sprawiają, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu charakteru i klasy.
NADSTAWKA SZAFY ANNE ANN-1D
451,00
Nadstawka szafay ANNE - 1K to stylowy dodatek do Twojego wnętrza, składający się z części dwudrzwiowej. Wykonana z matowej płyty laminowanej z frezowanymi frontami z płyty MDF oklejonej folią PVC, wzbogacona metalowymi uchwytami w kolorze czarny mat.    
NADSTAWKA SZAFY ANNE ANNE-1K
427,00
Nadstawka szafa ANN-1K to stylowy dodatek do Twojego wnętrza, składający się z części dwudrzwiowej. Wykonana z matowej płyty laminowanej z frezowanymi frontami z płyty MDF oklejonej folią PVC, wzbogacona metalowymi uchwytami w kolorze czarny mat.    
SZAFA GŁĘBOKA ANNE ANS-1D
1.497,00
Szafa głęboka ANS-1D to funkcjonalny mebel dwudrzwiowy z półkami i drążkiem. Wykonana z matowej płyty laminowanej z frontami z płyty MDF oklejonej folią PVC, ozdobiona wyraźnym frezowaniem, z metalowymi uchwytami i zawiasami z cichym domykiem.    
SZAFA GŁĘBOKA ANNE ANS-1K
1.439,00
Szafa głęboka ANS-1K to funkcjonalny mebel dwudrzwiowy z półkami i drążkiem. Wykonana z matowej płyty laminowanej z frontami z płyty MDF oklejonej folią PVC, ozdobiona wyraźnym frezowaniem, z metalowymi uchwytami i zawiasami z cichym domykiem.    
SZAFKA RTV ANNE ANTV-1D
829,00
Szafka RTV ANTV-1D to elegancki mebel wyposażony w półkę i trzy drzwi, idealny do nowoczesnych wnętrz. Korpus wykonany z matowej płyty laminowanej, a front z płyty MDF pokrytej folią PVC. Szafka posiada czarne, metalowe nóżki o wysokości 10 cm oraz metalowy uchwyt w kolorze czarny mat. Drzwi są wyposażone w zawiasy z cichym domykiem, a wyraźne frezowanie frontów nadaje meblowi głębi i elegancji.    
SZAFKA RTV ANNE ANTV-1K
814,00
Szafka RTV ANTV-1K to elegancki mebel wyposażony w półkę i trzy drzwi, idealny do nowoczesnych wnętrz. Korpus wykonany z matowej płyty laminowanej, a front z płyty MDF pokrytej folią PVC. Szafka posiada czarne, metalowe nóżki o wysokości 10 cm oraz metalowy uchwyt w kolorze czarny mat. Drzwi są wyposażone w zawiasy z cichym domykiem, a wyraźne frezowanie frontów nadaje meblowi głębi i elegancji.    
WITRYNA ANNE ANW-1D
1.149,00
Witryna ANNE ANW-1D  w kolorze dąb Evoke to stylowy i funkcjonalny mebel, idealny do każdego wnętrza. Wyposażona w drzwi, półki i szuflady, oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania, jednocześnie dodając elegancji dzięki wykończeniu w naturalnym odcieniu drewna.    
WITRYNA ANNE ANW-1K
1.081,00
Komoda ANNE ANK-1k  w kolorze kaszmiru to stylowy i funkcjonalny mebel, idealny do każdego wnętrza. Wyposażona w drzwi i półki, oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania, jednocześnie dodając elegancji dzięki wykończeniu w spokojnym odcieniu.