Wyświetlanie 1–24 z 107 wyników

Kolekcja ADAM szafka RTV biały mat, dąb
479,00
Szafka RTV z kolekcji ADAM posiada duży wytrzymały blat. Prócz tego ma też otwarte i zamknięte półki, które są doskonałym miejscem na przechowywanie różnych drobiazgów jak piloty, czasopisma czy pozostałe akcesoria RTV. Cała kolekcja ADAM usatysfakcjonuje każdego wielbiciela nienagannej prostoty i uniwersalizmu. Szerokość: 138 cm, głębokość: 41 cm, wysokość 48 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja AGNES szafka RTV. Biały
699,00
Szafka RTV z kolekcji AGNES. Inspiracją do wykonania kolekcji były kolumny doryckie, charakterystyczne dla starożytnej Grecji. Widać to w wysuniętym na czoło blacie górnym oraz w nóżkach. W meblu zastosowano również ramiakowe fronty z poziomymi ryflowaniami, a to wszystko w odcieniu jednolitej bieli.  Sama szafka ma mocny blat, na którym można postawić telewizor. W szufladzie znajdzie się miejsce na piloty, na półce można postawić małą konsolę lub dekoder do TV, a w bocznych szafkach odkładać czasopisma czy gry. Szerokość: 148 cm, wysokość: 48,2 cm, głębokość 45 cm.
 • Fronty: płyta MDF oklejona folią PCV
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Blat: płyta meblowa laminowana, wkoło listwa MDF
 • Uchwyty: biały plastikowy
 • Nogi: płyta MDF
 • Półki: płyta meblowa laminowana
 • Dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
 
Kolekcja ALABAMA Szafka ABTV-1 biało-grafitowa
432,00
Szafka RTV ABTV-1 z kolekcji Alabaster w kolorze biało-grafitowym. Szerokość: 152 cm, głębokość: 38,9 cm, wysokość: 46,7 cm. Po lewej stronie otwarta półka na sprzęt audio-video, natomiast po prawej stronie znajdują się dwie szafki. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania. Biały front posiada matowe wykończenie powierzchni, na której niewidoczne są odciski palców, dzięki temu są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Front ma również podchwyt umożliwiający otwieranie drzwi. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED NEO-13 w kolorze białym zimnym, montowane w wieńcu górnym.
Kolekcja ALASKA Szafka RTV AATV-1 biały połysk
471,00
Szafka RTV AATV-1 z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 152 cm, głębokość: 38,9 cm, wysokość: 46,7 cm. Po lewej stronie otwarta półka na sprzęt audio-video, natomiast po prawej stronie znajdują się dwie szafki. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED NEO-13 w kolorze białym zimnym, montowane w wieńcu górnym.
Kolekcja ALASKA Szafka RTV AATV-2 biały połysk
351,00
Szafka RTV z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 106 cm, głębokość: 38,9 cm, wysokość: 46,7 cm. Po lewej stronie otwarta półka na sprzęt audio-video, natomiast po prawej stronie znajduje się zamykana szafka. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED NEO-13 w kolorze białym zimnym, montowane w wieńcu górnym.
Kolekcja ANTICA szafka RTV A-15
669,00
Duża szafka RTV A-15 z kolekcji ANTICA posiada jedną półkę na środku oraz po bokach dwie szafki, z półkami dzielącymi przestrzeń. Metalowe uchwyty oraz cichy domyk szafek. Dostępna w trzech wybarwieniachMEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ANTICA szafka RTV A-4
589,00
Szafka RTV A-4 z kolekcji ANTICA posiada jedną półkę na środku oraz po bokach dwie szafki, z półkami dzielącymi przestrzeń. Metalowe uchwyty oraz cichy domyk szafek. Dostępna w trzech wybarwieniachMEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja AYSON szafka RTV dąb artisan
339,00
Elegancka szafka RTV z kolekcji AYSON posiada duży wytrzymały blat. Dodatkowym atutem są otwarte i zamknięte półki do przechowywania różnych drobiazgów jak piloty, czasopisma czy inne akcesoria. Fronty są z laminowanej płyty meblowej, a obrzeże  wzmocnione PCV. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: szerokość 125,5 cm, wysokość 50 cm, głębokość 36 cm.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BALDUR Szafka RTV BDTV-1 biały połysk
574,00
Szafka RTV o symbolu BDTV-1 z kolekcji Baldur w kolorze biały połysk. Szerokość: 157 cm, głębokość: 39.9 cm, wysokość: 48,5 cm. Wyposażona została w dwie szafki zamykane oraz, w części środkowej- otwartej, w półkę z regulowaną wysokością mocowania. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Zawiasy drzwi z cichym domykiem. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-13 w kolorze białym zimnym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BARI szafka RTV. Szary, dąb piaskowy
622,00
Szafka RTV z kolekcji AGNES. Cała kolekcja charakteryzuje się niekonwencjonalnym rozmieszczeniem szafek. Wykonana w nowoczesnym stylu loftowym. Czarne uchwyty idealnie pasują do frontów w kolorze dąb piaskowy oraz szarych korpusów i blatów podkreślając postindustrialny charakter. Sama szafka utrzyma na blacie telewizor, a na półkach pomieści konsolę. W zamkniętych szafkach jest miejsce na piloty, gry, pady czy inne potrzebne akcesoria. Szerokość: 140 cm, wysokość: 57,9 cm, głębokość: 44,5 cm.
 • Blat: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Półki: płyta meblowa laminowana
 • Maksymalne obciążenie półek: 5 kg
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Front: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Nóżka: metalowa, czarna
 • Uchwyty: metalowe, czarne
Kolekcja BELIZE szafka RTV BZ-06 dąb wersal
759,00
Szafka RTV BZ-06 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 150 cm. W szafce znajdują się dwie szuflady oraz dwie wnęki na sprzęt RTV. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE szafka RTV BZ-08 dąb wersal
719,00
Szafka RTV BZ-08 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 120 cm. W szafce znajdują się dwie wnęki na sprzęt RTV oraz pojemna szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELLE – szafka RTV. Biały mat
449,00
Szafka RTV z kolekcji BELLE o z drewnianymi  elementami. Cała kolekcja charakteryzuje się prostą, geometryczną formą inspirowaną klasyką lat 50. Ma ciekawe nogi i uchwyty, które pełną funkcję dekoracyjną. Sama szafka ma mocny blat, który utrzyma nawet większy telewizor lub dekoracje. Natomiast w szafkach można z łatwością pochować inny sprzęt RTV, konsole, piloty, pady czy gry. Szerokość: 149,5 cm, wysokość: 49 cm, głębokość: 41 cm.
 • Fronty: płyta meblowa laminowana
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
 • Blaty: płyta meblowa laminowana
 • Nogi: drewniane
 • Uchwyty: drewniane
Kolekcja BORGA szafka RTV BG-03 dąb catania
739,00
Szafka RTV BG-03 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafki 155 cm. Szafka z wnęką oraz dwiema szafkami, z czego jedna z drzwiczkami a druga z klapką. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BRAGI Szafka RTV BGTV-1 Craft złoty
508,00
Szafka RTV BGTV-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 157 cm, głębokość: 39,9 cm, wysokość: 48,5 cm. Wyposażona została w dwie szafki i otwartą półkę. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8C w kolorze białym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BRANDSON szafka RTV biała
559,00
Szafka RTV z kolekcji BRANDSON to idealne uzupełnienie wyposażenia dużego pokoju czy salonu. Mebel posiada półki otwarte i zamknięte  a także szufladę, które w których wygodnie można przechowywać drobiazgi typu piloty, płyty lub czasopisma. Biel mebli przełamują eleganckie punktowe uchwyty. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 139 cm, wysokość 49 cm, głębokość 41 cm.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BRIKS szafka RTV 100 lakier
430,00
Szafka RTV100 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada szafkę z drzwiczkami oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty lakierowanej o grubości 19 mm, również oklejone obrzeża ABS. Wymiary szafki: szerokość: 100 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 450cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 100 laminat
336,00
Szafka RTV100 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada szafkę z drzwiczkami oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty laminowanej o grubości 18 mm, również oklejone obrzeża ABS. w naturalnych kolorach drewna. Wymiary szafki: szerokość: 100 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 45 cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 120 lakier
485,00
Szafka RTV120 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada szafkę z drzwiczkami oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty lakierowanej o grubości 19 mm, również oklejone obrzeża ABS. Wymiary szafki: szerokość: 120 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 450cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 120 laminat
360,00
Szafka RTV120 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada szafkę z drzwiczkami oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty laminowanej o grubości 18 mm, również oklejone obrzeża ABS. w naturalnych kolorach drewna. Wymiary szafki: szerokość: 120 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 45 cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 150 lakier
525,00
Szafka RTV150 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada dwie szafki otwierane do dołu oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty lakierowanej o grubości 19 mm, również oklejone obrzeża ABS. Wymiary szafki: szerokość: 150 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 450cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 150 laminat
379,00
Szafka RTV150 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada szafkę z drzwiczkami oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty laminowanej o grubości 18 mm, również oklejone obrzeża ABS. w naturalnych kolorach drewna. Wymiary szafki: szerokość: 150 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 45 cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 180 lakier
611,00
Szafka RTV180 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada dwie szafki otwierane do dołu oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty lakierowanej o grubości 19 mm, również oklejone obrzeża ABS. Wymiary szafki: szerokość: 180 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 450cm. 
Kolekcja BRIKS szafka RTV 180 laminat
444,00
Szafka RTV180 z systemu mebli modułowych Briks. Posiada szafkę z drzwiczkami oraz przestrzeń otwartą z jedną półką. Korpus szafki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm oklejone obrzeżem ABS. Front z płyty laminowanej o grubości 18 mm, również oklejone obrzeża ABS. w naturalnych kolorach drewna. Wymiary szafki: szerokość: 180 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 45 cm.