Szafy i garderoby

Kiedy dana przestrzeń staje się prawdziwym domem? Z pewnością nie dzieje się to z dnia na dzień, jednak są pewne elementy, które  pomagają zaaklimatyzować się danym miejscu. Do tej szczególnej grupy bez wątpienia zalicza się z pewnością możliwość urządzenia wnętrza zgodnie ze swoimi preferencjami estetycznymi, ale nie tylko. Ważne jest również podejście stricte praktyczne, dzięki któremu będzie można korzystać z danej przestrzeni na co dzień bez żadnych przeszkód.

Czytaj więcej…

Chcąc ułatwić sobie cały proces urządzania, warto zdecydować się na tak praktyczne rozwiązania, jak specjalne szafy oraz garderoby. To właśnie dzięki nim możliwa jest odpowiednia organizacja całej przestrzeni. Jest to bardzo ważny aspekt, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim praktycznych. Nikt nie lubi przecież, gdy stylizacje rozrzucone są po całym pomieszczeniu, ponieważ w ten sposób szybko powstaje chaos, w którym bardzo trudno jest się odnaleźć. Taki sposób funkcjonowania bez wątpienia nie sprawdza się na dłuższą metę, dlatego dobrze jest zapobiec ewentualnym problemom, wybierając odpowiednią  garderobę.

Wbrew pozorom obecność tych specjalnych mebli staje się coraz powszechniejsza. Klienci szybko zauważają, jak bardzo te elementy wyposażenia ułatwiają życie na co dzień, dlatego wracają po kolejne produkty. Widać to doskonale w licznych pozytywnych opiniach na temat szaf przeznaczonych do przechowywania ubrań. Jak doskonale wiadomo, w przypadku mebli liczy się przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz stabilność i solidność całej konstrukcji, co należy mieć na uwadze również przy wyborze odpowiedniej garderoby. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, w tej kategorii umieściliśmy jedynie takie produkty, które w pełni spełniają wymienione wcześniej wymagania. Dzięki temu można zyskać pewność, że doskonale sprawdzą się one podczas codziennego użytkowania, tym samym nie sprawiając żadnych problemów.

Garderoby dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wybór właściwych mebli do mieszkania z pewnością nie jest zadaniem najłatwiejszym, co nie zmienia faktu, że należy przez ten proces przejść. Na szczęście można go sobie w dużej mierze ułatwić, wybierając sprawdzone rozwiązania, które podczas codziennego użytkowania z pewnością nie zawiodą swoją jakością.

Właśnie tak scharakteryzować można gustowne szafy dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego. Ogromne doświadczenie w dostarczaniu skutecznych rozwiązań pozwoliło nam w pełni poznać oczekiwania klientów w kwestii wyposażenia. Dlatego właśnie jesteśmy w stanie nieustannie poszerzać swoją ofertę, jednocześnie wzbogacając ją o nowoczesne  garderoby. W naszym sklepie propozycje dla siebie mogą znaleźć więc zarówno wielbiciele ponadczasowej klasyki, jak i zwolennicy ciekawych eksperymentów z nowoczesnymi meblami.

Wszystko to jest jak najbardziej na wyciągnięcie ręki – wystarczy zapoznać się z propozycjami w atrakcyjnej cenie dostępnymi w zakresie naszego asortymentu, a następnie wybrać najbardziej interesującą opcję. Kryteria wyboru w każdym przypadku mogą nieco odbiegać od siebie, przede wszystkim na gruncie estetycznym. Do niektórych wnętrz najlepszą propozycją będzie garderoba wyłącznie w jasnych kolorach, natomiast w innym przypadku może okazać się zupełnie odwrotnie. Jedno jest jednak pewne – zawsze podczas wyboru odpowiedniej szafy należy kierować się przede wszystkim jakością wykonania. To właśnie ona sprawia, że z mebla będzie można korzystać przez długi czas.

Szafy i garderoby w sklepie internetowym – atrakcyjne ceny, pozytywne opinie

Garderoby to wyjątkowe meble, przeznaczone przede wszystkim do przechowywania ubrań na co dzień. Mają one zdecydowaną przewagę nad  innymi meblami, ze względu na swoją pojemność. Jak sama nazwa wskazuje, garderoba ma być głównym miejscem przechowywania wszystkich stylizacji, często nawet jedynym. W gruncie rzeczy stanowi to bardzo dużą oszczędność miejsca, ponieważ nie jest konieczne rozkładanie wszystkich swoich ubrań w różnych szufladach czy szafach. Bez wątpienia zatem garderoba może być doskonałym wyjściem przede wszystkim dla osób, które nie lubią nieporządku, a każdego dnia zależy im przede wszystkim na uporządkowanej i mało czasochłonne rutynie. W takim wypadku warto wyposażyć się w specjalne szafy, które zapewniają otrzymanie takiego efektu. W garderobie zawsze wszystko jest pod ręką, zatem utrzymanie odpowiedniego porządku staje się jeszcze łatwiejsze.

Garderoby, szafy – różne modele

Aby szafy spełniały swoje zadanie jak należy, konieczne jest ich właściwe dostosowanie zarówno do indywidualnych potrzeb użytkownika, jak i możliwości metrażowych. Właśnie dlatego w szerokiej ofercie naszego sklepu znalazły się nie tylko pokaźne garderoby o imponujących wymiarach, ale także nieco mniejsze propozycje. Dzięki temu istnieje pełna dowolność w wyborze właściwej szafy. Dostępne produkty zróżnicowane są również pod kątem cenowym, co sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu.

Wyświetlanie 1–24 z 438 wyników

Garderoba Salina z lamelami
998,00
Garderoba loftowa SALINA z szufladami. Korpus w kolorze craft złoty, drzwiczki dolnej półki i szuflady w kolorze czarnym. Cechą wyróżniającą ten model są najmodniejsze w tym sezonie lamele. W praktycznych i pojemnych szufladach i szafce z łatwością pomieści się kilka par butów oraz akcesoria jak pasta do butów. Cechy charakterystyczne komody:
  • panel z wieszakami  ozdobiony lamelami, niżej siedzisko z zamykaną szafką
  • wykonana z płyty wiórowej, laminowanej o grubości 16 mm
  • krawędzie okleina PCV
  • montaż łącznikami drewnianymi oraz śrubami i połączeniami mimośrodowymi
  • pojemne wnętrze ułatwiające przechowywanie
  • 2 szuflady z pełnym wysuwem
Garderoba o głębokości 35 cm, wysokości 190 cm i szerokości 100 cm
Kolekcja ADIAGO Dostawka do Szafki RTV 08- Biały połysk
399,00
Dostawka do Szafki RTV 08 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Komoda 04 – Biały połysk
1.349,00
Komoda 04 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Komoda 05 – Biały połysk
1.229,00
Komoda 05 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Komoda 06 – Biały połysk
1.699,00
Komoda 06 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Stolik 10- Biały połysk
609,00
Stolik 10 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a blat w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO szafa 01 biały połysk
1.599,00
Szafa 01 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Szafka RTV 07 – Biały połysk
779,00
Szafka RTV 07 z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Witryna 02L – Biały połysk
1.209,00
Witryna 02L z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Witryna 02P – Biały połysk
1.209,00
Witryna 02P z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Witryna 03L – Biały połysk
1.299,00
Witryna 03L z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADIAGO Witryna 03P – Biały połysk
1.299,00
Witryna 03P z kolekcji ADAGIO to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, front z MDF w białym połysku nadaje jej nowoczesny wygląd, a korpus w kolorze dąb castello wprowadza naturalne ciepło. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl, funkcjonalność i solidne wykonanie. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ALABAMA Szafa ABS-1 biało-grafitowa
903,00
Szafa ABS-1 z kolekcji Alabaster w kolorze biało-grafitowym. Szerokość: 106 cm, głębokość: 54,9 cm, wysokość: 194,8 cm. Po lewej stronie szafy znajdują się dwa drążki na wieszaki, natomiast po prawej stronie znajdują się cztery półki. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania. Biały front posiada matowe wykończenie powierzchni, na której niewidoczne są odciski palców, dzięki temu są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Front ma również podchwyt umożliwiający otwieranie drzwi. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED NEO-13 w kolorze białym zimnym, montowane w wieńcu górnym.
Kolekcja ALASKA Szafa AAS-1 biały połysk
1.050,00
Szafa  AAS-1  z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 106 cm, głębokość: 54,9 cm, wysokość: 194,8 cm. Szafa dwudrzwiowa, w której z prawej strony znajdują się cztery półki a z lewej znajdują się dwa drążki. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED NEO-13 w kolorze białym zimnym, montowane w wieńcu górnym.
Kolekcja ANTICA szafa A-16
1.199,00
Szafa dwudrzwiowa A-16 z kolekcji ANTICA posiada dwie pojemne półki a pomiędzy nimi drążek na wieszaki. Szafa wykończona jest pięknymi, metalowymi uchwytami. Funkcja cichy domyk ułatwia korzystanie z mebla. Dostępna w trzech wybarwieniach. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ANTICA szafa A-17
989,00
Szafa jednodrzwiowa A-17 z kolekcji ANTICA posiada dwie pojemne półki a pomiędzy nimi drążek na wieszaki. Szafa wykończona jest pięknymi, metalowymi uchwytami. Funkcja cichy domyk ułatwia korzystanie z mebla. Dostępna w trzech wybarwieniach. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ARIZONA Szafa RRS-1 dąb Artisan
921,00
Szafa RRS-1 z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 106 cm, głębokość: 54,9 cm, wysokość: 194,8 cm. Szafa dwudrzwiowa, w której z prawej strony znajdują się cztery półki a z lewej znajdują się dwa drążki. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED NEO-13 w kolorze białym zimnym, montowane w wieńcu górnym.
Kolekcja ARTI szafa do sypialni AR-06 biała
1.259,00
Wąska szafa AR-06 z kolekcji ARTI w kolorze białym z drzwiami przesuwnymi. Szerokość szafy 120 cm. Jedne drzwi pełne, drugie z lustrem. W szafie znajduje się pięć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Do szafy można dokupić oświetlenie LED.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI szafa do sypialni AR-06 czarna
1.259,00
Wąska szafa AR-06 z kolekcji ARTI w kolorze czarnym z drzwiami przesuwnymi. Szerokość szafy 120 cm. Jedne drzwi pełne, drugie z lustrem. W szafie znajduje się pięć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Do szafy można dokupić oświetlenie LED.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI szafa do sypialni AR-06 dąb shetland
1.259,00
Szafa o szerokości 120 cm AR-06 z kolekcji ARTI w kolorze dąb shetland z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi pełne, drugie z lustrem. W szafie znajduje się pięć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Do szafy można dokupić oświetlenie LED. Szafa dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI szafa do sypialni AR-06 szara
1.259,00
Sara szafa o szerokości 120 cm i symbolu AR-06 z kolekcji ARTI z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi pełne, drugie z lustrem. W szafie znajduje się pięć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Do szafy można dokupić oświetlenie LED.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI szafa z lustrami AR-02 biała
2.079,00
Trzydrzwiowa szafa AR-02 z kolekcji ARTI w kolorze białym z dużymi lustrami, dzięki którym optyczne powiększysz i rozjaśnisz pomieszczenie. Szafa jest wyposażona w  sześć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo do szafy można dokupić oświetlenie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI szafa z lustrami AR-02 czarna
2.079,00
Pojemna, trzydrzwiowa szafa AR-02 z kolekcji ARTI w czarnym kolorze z dużymi lustrami, dzięki którym optyczne powiększysz i rozjaśnisz pomieszczenie. Szafa jest wyposażona w  sześć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo do szafy można dokupić oświetlenie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI szafa z lustrami AR-02 dąb shetland
2.079,00
Szafa AR-02 z kolekcji ARTI w kolorze dąb shetland z trojgiem drzwi przesuwnych z dużymi lustrami, dzięki którym optyczne powiększysz i rozjaśnisz pomieszczenie. Szafa jest wyposażona w  sześć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Szafa dostępna również w innych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo do szafy można dokupić oświetlenie. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.