Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Materac AADY – 8 szerokości
576,001.293,00
W materacu Ada wykorzystana została pianka termelastyczna – memory, która pod wpływem wytwarzanego przez ciało ciepła idealnie dopasowuje się do jego kształtu, niezależnie od wagi lub pozycji snu. Materac Ada szczególnie przeznaczony jest dla osób o lżejszej wadze oraz dla tych, którzy cenią sobie miękkie posłanie. A dzięki swojej dwustronności będzie niezastąpiony np. w pokoju dziecka. Gdy pociecha podrośnie i strona memory będzie dla niego za miękka, materac można odwrócić na twardszą stronę.Dzięki właściwości punktowego nacisku oraz odpowiednio dobranym warstwom dodatkowym, zarówno Ty jak i Twój partner możecie osiągnąć maksymalny komfort spania na jednym materacu.Konstrukcja materaca to system warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Sercem materaca jest wkład kieszeniowy składający się aż z 262 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności.Mata termoelastyczna sama dopasuje się do ciała, gwarantując  przy tym najwyższy komfort snu, później powróci do swojego pierwotnego stanu. W szczególności polecana jest dla alergików, osób lubiących miękkie powierzchnie, dzieci oraz dla tych, którzy marzną w nocy (memory poprawia krążenie krwi).System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie. W tych punktach materaca ułożone są twardsze strefy, o większym oporze. To sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony podczas snu, otrzymując odpowiednie do nacisku podparcie.Warstwą uzupełniającą materaca jest 3 centymetrowa, odporna na odkształcenia wysokiej jakości pianka podtrzymująca. Dzięki swoim cechom wydłuża żywotność materaca co sprawia, że w trakcie wieloletniego użytkowania nie traci on swoich właściwości.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac AUNAR – 8 szerokości
676,001.545,00
Materac - wygodny materac o budowie dobranej z myślą o najwyższym komforcie spania. Twardość: H3/H4 (średni/ średnio twardy). Warstwy:

Sprężysta pianka wysokoelastyczna HR 4 cm

Pianka HR (wysoko elastyczna), której budowa opiera się na milionach pęcherzyków powietrza dedykowana jest do materacy o wyjątkowej sprężystości. Ma wysoką elastyczność punktową co przekłada się na bardzo precyzyjne dopasowanie do kształtu ciała. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na odkształcenia, co zapewnia wieloletnie użytkowanie materaca.

Usztywniająca mata kokosowa 1 cm

Twardość materaca zwiększa warstwa z orzecha kokosowego. Rozprasza ona także ciężar ciała na wszystkie sprężyny poprawiając jakość użytkowania i trwałość materaca. Przekładka kokosowa korzystnie wpływa na podparcie kręgosłupa, szczególnie u osób o podwyższonej masie ciała oraz takich lubiących sen na twardszym podłożu.

Usztywniająca przekładka filcowa Mata wykonana z wysokogatunkowego filcu utwardzenia materac i zapewnienia mu dłuższą trwałośćStrefowany wkład sprężynowy multipocket Najważniejszym elementem tego materaca jest wyjątkowy wkład kieszeniowy o zwiększonej ilości sprężyn- do 500 szt. na metr kwadratowy. To daje więcej precyzyjnych punktów podparcia. Strefowanie pakietu sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony i właściwie podtrzymywany podczas snu. System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie.Stabilna pianka usztywniająca krawędzie Zabezpiecza materace przed wygniataniem krawędzi. Pianka opracowana tak, aby była elastyczna, ale także odporna na zgniatanie.
Materac CAMPI – 8 szerokości
914,002.090,00
Materac - wygodny materac o budowie dobranej z myślą o najwyższym komforcie spania. Twardość: H2 (średni). Warstwy:Responsywna mata termoelastyczna 5 cm Pianka Visco układa się do kształtu ciała dając maksymalną wygodę i wrażenie otulenia. Materac dopasowuje się do idealnej dla Ciebie pozycji snu. Polecany jest osobom lubiącym miękkie powierzchnie oraz tym, którzy marzną w nocy. Największą zaletą pianki termoelastycznej jest poprawienie krążenia krwi, redukcja ucisku na tkanki miękkie oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa.Usztywniająca przekładka filcowa Mata wykonana z wysokogatunkowego filcu utwardzenia materac i zapewnienia mu dłuższą trwałośćStrefowany wkład sprężynowy multipocket Najważniejszym elementem tego materaca jest wyjątkowy wkład kieszeniowy o zwiększonej ilości sprężyn- do 500 szt. na metr kwadratowy. To daje więcej precyzyjnych punktów podparcia. Strefowanie pakietu sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony i właściwie podtrzymywany podczas snu. System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie.Stabilna pianka usztywniająca krawędzie Zabezpiecza materace przed wygniataniem krawędzi. Pianka opracowana tak, aby była elastyczna, ale także odporna na zgniatanie.
Materac CONVI – 8 szerokości
640,001.400,00
W materacu Convi masz zapewnione idealne podparcie Twojego kręgosłupa, a to wszystko za sprawą siedmiostrefowych sprężyn typu multipocket. Każda z nich pracuje indywidualnie, aby dopasować się do anatomicznego kształtu Twojego ciała. Umieszczenie 7 stref podparcia w takich miejscach jak np. biodra sprawiło że materac otrzymał dodatkowe wsparcie w punktach o większych oporach. Zastosowane sprężyny tworzą matę punktową, gwarantującą prawidłowe ułożenie ciała w trakcie snu. A powiększona warstwa pianki podtrzymującej zapewnia przyjemny i spokojny sen. Wspomniana pianka jest bardzo odporna na odkształcenia i wytrzymała. Stanowiąc solidne rozwiązanie na dłuższy okres czasu.Atutem tej wyjątkowej konstrukcji jest opracowany system warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Sercem materaca jest wkład kieszeniowy składający się aż z 508 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.Warstwą uzupełniającą materaca jest obustronna 3 centymetrowa, odporna na odkształcenia wysokiej jakości pianka podtrzymująca. Dzięki swoim cechom wydłuża żywotność materaca co sprawia, że w trakcie wieloletniego użytkowania nie traci on swoich właściwości.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac CROFFT – 8 szerokości
672,001.536,00
W materacu  została zastosowana pianka termoelastyczna zwana również jako memory foam, pianka ta dostosowuje się do kształtu osoby korzystającej z materaca.Druga strona materaca wyposażona została w wyjątkowo odporną na odkształcenia piankę wysokoelastyczną HR.Konstrukcja oparta na systemie warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Wkład kieszeniowy składa się aż z 262 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.Mata termoelastyczna sama dopasuje się do Twojego ciała, gwarantując Ci przy tym najwyższy komfort snu. W szczególności polecana jest dla alergików, osób lubiących miękkie powierzchnie, dzieci oraz dla tych którzy marzną w nocy (memory poprawia krążenie krwi).Zaletą pianki wysokoelastycznej HR jest wysoka elastyczność oraz natychmiastowe odkształcenie do pierwotnego stanu po zdjęciu odciążenia z pianki. Ponadto posiada doskonałą przepuszczalność powietrza.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac dwustronny ATLAS 140×200
769,00
Materac dwustronny, w którym zastosowano sprężyny typu „bonell” obłożone z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: średnia. Pokrowiec nie zdejmowany z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 140 cm, wysokość 16 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji: JAZZ BIAŁY  , JAZZ DĄB SONOMA , JAZZ KASZTAN NAIROBI
Materac dwustronny ATLAS 160×200
879,00
Materac dwustronny, w którym zastosowano sprężyny typu „bonell” obłożone z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: średnia. Pokrowiec nie zdejmowany z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 160 cm, wysokość 16 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji:  CANDY , GRESS , JAGGER  , JAGGER TAPICEROWANEJAZZ BIAŁYJAZZ DĄB SONOMA , JAZZ KASZTAN NAIROBI  ,  LINGO  ,
Materac dwustronny ATLAS A1 120×200
659,00
Materac dwustronny, w którym zastosowano sprężyny typu „bonell” obłożone z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: średnia. Pokrowiec nie zdejmowany z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 120 cm, wysokość 16 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji SOMMA
Materac dwustronny ATLAS A1 90×200
549,00
Materac dwustronny, w którym zastosowano sprężyny typu „bonell” obłożone z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: średnia. Pokrowiec nie zdejmowany z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 90 cm, wysokość 16 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji  AYSON, MAGELLAN , NONELL , OLE
Materac dwustronny DEDAL climatic 120×200
1.099,00
Materac dwustronny Dedal ma 7-strefowy wkład ze sprężyn kieszonkowych posiadający wysoką elastyczność punktową, obłożony obustronnie włókniną podkładkową i pianką poliuretanową 2cm. Twardość: H2 średnia. Pokrowiec  z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 120 cm, wysokość 18 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos
Materac dwustronny DEDAL climatic 140×200
1.209,00
Materac dwustronny Dedal ma 7-strefowy wkład ze sprężyn kieszonkowych posiadający wysoką elastyczność punktową, obłożony obustronnie włókniną podkładkową i pianką poliuretanową 2cm. Twardość: H2 średnia. Pokrowiec  z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 140 cm, wysokość 18 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos
Materac dwustronny DEDAL climatic 160×200
1.319,00
Materac dwustronny Dedal ma 7-strefowy wkład ze sprężyn kieszonkowych posiadający wysoką elastyczność punktową, obłożony obustronnie włókniną podkładkową i pianką poliuretanową 2cm. Twardość: H2 średnia. Pokrowiec z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 160 cm, wysokość 18 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos
Materac dwustronny DEDAL Climatic A1 90×200
999,00
Materac dwustronny, 7-strefowy wkład ze sprężyn kieszonkowych posiadający wysoką elastyczność punktową, obłożony z obydwu stron włókniną podkładkową oraz pianką poliuretanową o grubości 2 cm. Twardość: H2 średnia. Pokrowiec  z tkaniny poliestrowej, przepikowany włóknem klimatyzującym. Wymiary materaca: długość: 200 cm, szerokość: 90 cm, wysokość 18 cm.Materac pasuje do łóżek z kolekcji Mebelbos
Materac GERLIE- 8 szerokości
664,001.455,00
Materac Gerlie - wygodny materac o budowie dobranej z myślą o najwyższym komforcie spania. Twardość: H4/H5 (twardy/bardzo twardy). Warstwy:Wytrzymała pianka podtrzymująca 2 cm Jest odporna na odkształcenia pod wpływem nacisku ciężaru ciała. W ten sposób wydłuża żywotność materaca. Jest bardzo wytrzymała oraz elastyczna. Zapewnia optymalną izolację termiczną oraz właściwą cyrkulację powietrza dzięki swojej budowie.

Usztywniająca mata kokosowa 1 cm

Twardość materaca zwiększa warstwa z orzecha kokosowego. Rozprasza ona także ciężar ciała na wszystkie sprężyny poprawiając jakość użytkowania i trwałość materaca. Przekładka kokosowa korzystnie wpływa na podparcie kręgosłupa, szczególnie u osób o podwyższonej masie ciała oraz takich lubiących sen na twardszym podłożu.

Usztywniająca przekładka filcowa Mata wykonana z wysokogatunkowego filcu utwardzenia materac i zapewnienia mu dłuższą trwałośćStrefowany wkład sprężynowy multipocket Najważniejszym elementem tego materaca jest wyjątkowy wkład kieszeniowy o zwiększonej ilości sprężyn- do 500 szt. na metr kwadratowy. To daje więcej precyzyjnych punktów podparcia. Strefowanie pakietu sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony i właściwie podtrzymywany podczas snu. System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie.Stabilna pianka usztywniająca krawędzie Zabezpiecza materace przed wygniataniem krawędzi. Pianka opracowana tak, aby była elastyczna, ale także odporna na zgniatanie.
Materac GURL – 8 szerokości
638,001.448,00
Materac FANCY  to średniej twardości materacy H2 z jednostronną warstwą lateksu. Lateks jako komponent niweluje uczulenia i alergie a także zapobiega powstawaniu pleśni, bakterii i roztoczy wewnątrz materaca.Konstrukcja materaca oparta na systemie warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Trzonem materaca jest wkład kieszeniowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Punktowy nacisk sprawia, że podparcie ciała rozłożone jest proporcjonalnie do jego kształtu. Zapewnia też większy komfort, kiedy na materacu śpią dwie osoby – kiedy jedna osoba zmienia pozycję, druga tego nie odczuje.System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie. W tych punktach materaca ułożone są twardsze strefy, o większym oporze. To sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony podczas snu, otrzymując odpowiednie do nacisku podparcie.Warstwą uzupełniającą materaca jest jednostronna 3 centymetrowa, odporna na odkształcenia wysokiej jakości pianka podtrzymująca. Dzięki swoim cechom wydłuża żywotność materaca co sprawia, że w trakcie wieloletniego użytkowania nie traci on swoich właściwości.Lateks jest substancją naturalną pochodzącą z drzewa kauczukowego o niesamowitych właściwościach. Korzyści jakie daje zastosowanie lateksu w materacach to m.in.:
  • Właściwości antygrzybiczne – zabezpiecza przed rozwojem grzybów i pleśni wewnątrz materaca
  • Właściwości antybakteryjne – cechy lateksu tworzą niesprzyjające środowisko do rozwoju bakterii
  • Właściwości hipoalergiczne – hamuje wnikanie i namnażanie roztoczy, będących źródłem alergii na kurz
Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie. 
Materac HASAN – 8 szerokości
571,001.282,00
Materac Hasan zapewnia spokojny sen. Zwłaszcza pary często napotykają efekt falowania materaca, który występuje w momencie zmiany pozycji jednego z partnerów. Przynosząc pasmo pobudek każdej nocy. Aby zniwelować tą niedogodność została zastosowana pianka wysokelastyczna (HR). Jej niejednorodna budowa pochłania drgania, które powstają w wyniku ruchu. Daje to wrażenie, że każda z osób śpi na osobnym materacu. Nawet przy dużej różnicy wagowej partnerów. Zastosowana pianka jest bardzo sprężysta. W efekcie perfekcyjnie dopasowuje się do ciała spełniając nawet najwyższe wymagania w zakresie zdrowego snu. A na tle innych pianek wyróżnia ją szybkość z jaką powraca do swojej pierwotnej formy. Podwójna warstwa maty HR z każdej strony materaca sprawiła, iż stał się on materacem odpornym na przemijanie czasu.Materac Hasan to wyjątkowa konstrukcja, która zapewnia maksymalną wygodę i dba o prawidłową pozycją ciała podczas snu:
  • niezależnie od Twojej wagi
  • niezależnie od pozycji w jakiej sypiasz
  • nawet wtedy, gdy masz problemy z kręgosłupem
  • zawsze dopasuje się do Ciebie.
Materac samoczynnie, pod wpływem nacisku ciała dopasowuje się do sylwetki leżącej osoby, niezależnie od jej wagi lub pozycji snu.Dzięki właściwości punktowego nacisku oraz odpowiednio dobranym warstwom dodatkowym, zarówno Ty jak i Twój partner możecie osiągnąć maksymalny komfort spania na jednym materacu.Tajemnicą tej wyjątkowej konstrukcji jest opracowany system warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Sercem materaca jest wkład kieszeniowy składający się aż z 262 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności.Miliony otworków w strukturze pianki wysokoelastycznej przyczyniają się do perfekcyjnego dopasowania do anatomicznego kształtu ciała i gwarantują komfort użytkowania. Zaletą pianki wysokoelastycznej HR jest wysoka elastyczność oraz natychmiastowe odkształcenie do pierwotnego stanu po zdjęciu odciążenia z pianki. Ponadto posiada doskonałą przepuszczalność powietrza.
Materac JOYUX – 8 szerokości
564,001.261,00
Materac ALEGRE, dzięki warstwie maty kokosowej należy do grupy materacy twardych. Dodatkowo, zastosowane tworzywo, wzmacnia konstrukcję całego materac. Tworząc materac odpowiedni dla pary. Model posiada 7 strefową matę nacisku. Gwarantując właściwe podparcie kręgosłupa w trakcie snu. Wierzchnią warstwę stanowi pianka podtrzymująca odporna na odkształcenia i większe obciążenia.Trzon materaca stanowi wkład kieszeniowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Punktowy nacisk sprawia, że podparcie ciała rozłożone jest proporcjonalnie do jego kształtu. Zapewnia też większy komfort, kiedy na materacu śpią dwie osoby – kiedy jedna osoba zmienia pozycję, druga tego nie odczujSystem 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie. W tych punktach materaca ułożone są twardsze strefy, o większym oporze. To sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony podczas snu, otrzymując odpowiednie do nacisku podparcie.Warstwą uzupełniającą materaca jest obustronna 3 centymetrowa, odporna na odkształcenia wysokiej jakości pianka podtrzymująca. Dzięki swoim cechom wydłuża żywotność materaca co sprawia, że w trakcie wieloletniego użytkowania nie traci on swoich właściwości.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie. 
Materac KABBIE – 8 szerokości
697,001.545,00
W materacu KABBIE została wykorzystana pianka termelastyczna – memory, która pod wpływem wytwarzanego przez Ciebie ciepła idealnie dopasowuje się do Twojego kształtu ciała. Nie uciskając miejsc, które bolą Cię po przebudzeniu lub w trakcie snu. Delikatna terapia, przynosi odczuwalne efekty. Materac szczególnie przeznaczony jest dla osób o lżejszej wadze oraz dla tych, którzy cenią sobie miękkie posłanie. A dzięki swojej dwustronności będzie niezastąpiony w pokoju dziecka.Atutem tej wyjątkowej konstrukcji jest opracowany system warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Sercem materaca jest wkład kieszeniowy składający się aż z 508 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.Mata termoelastyczna sama dopasuje się do Twojego ciała, gwarantując Ci przy tym najwyższy komfort snu. Nic nie musisz robi , memory samo pracuje, a ty się relaksujesz. Natomiast, gdy już będziesz musiał wstać , pianka powróci do swojego pierwotnego stanu.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac KASTOR – 8 szerokości
749,001.726,00
W materacu została zastosowana pianka lateksowa, która dzięki swojej kanalikowej budowie przeprowadza prawidłową wentylację powietrza wewnątrz materaca. Blokując rozwój bakterii i pleśni, zapewnia zdrowy sen.Warstwa pianki wysokelastycznej gwarantuje spokojny i niezakłócony sen. Twoje ruchy są nieodczuwalne dla osoby śpiącej obok. Budowa materaca zapewnia jego cichą i elastyczną pracę.Konstrukcja oparta na systemie warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Wkład kieszeniowy składa się aż z 262 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.4 centymetrowa warstwa lateksowa poprawia parametry materaca zarówno pod kątem wygody jak i korzyści zdrowotnych.Elastyczność lateksu nadaje konstrukcji materaca właściwości ortopedyczne. Warstwa lateksu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i wraz z wkładem kieszeniowym tworzy unikalny system podtrzymujący zdrową pozycję kręgosłupa. To właśnie odpowiednie zestawienie tych warstw powoduje, że materac dostosowuje się do sylwetki. Tym sposobem, niezależnie od Wagi i sposobu ułożenia leżącego, pozycja jest zawsze prawidłowa.Lateks uznawany jest za najbardziej amortyzujący i wygodny materiał do wypoczywania. Jest substancją naturalną pochodzącą z drzewa kauczukowego o niesamowitych właściwościach. Korzyści jakie daje zastosowanie lateksu w materacach to:
  • Właściwości antygrzybiczne – zabezpiecza przed rozwojem grzybów i pleśni wewnątrz materaca
  • Właściwości antybakteryjne – cechy lateksu tworzą niesprzyjające środowisko do rozwoju bakterii
  • Właściwości hipoalergiczne – hamuje wnikanie i namnażanie roztoczy, będących źródłem alergii na kurz
Zaletą pianki wysokoelastycznej HR jest wysoka elastyczność oraz natychmiastowe odkształcenie do pierwotnego stanu po zdjęciu odciążenia z pianki. Ponadto posiada doskonałą przepuszczalność powietrza.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac KOMIC – 8 szerokości
794,001.839,00
W materacu zostały zastosowane obustronnie, 5 centymetrowe warstwy pianki termoplastycznej. Perfekcyjnie współgra z ciałem zapewniając nieporównywalny komfort snu, na sprężystej bardzo delikatnej warstwie. Noc jest chwilą dla Ciebie, więc podaruj sobie wyjątkowy relaks.Konstrukcja oparta na systemie warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Wkład kieszeniowy składa się aż z 262 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.Nowoczesna technologicznie 5 centymetrowa mata termoelastyczna (Visco), to technologia wymyślona przez ośrodek lotów kosmicznych NASA w celu zapewnienia najwyższego komfortu dla kosmonautów. Ciepło ciała sprawia że materac staje się coraz delikatniejszy, otula miękkością i z minuty na minutę dopasowuje się do kształtu twojego ciała podczas wypoczynku. Wybrany materac sam odnajdzie drogę do idealnej dla ciebie pozycji podczas snu.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac KRUDUP – 8 szerokości
760,001.700,00
W materacu została zastosowana pianka lateksowa.  Jest to jedno z najlepszych rozwiązań dla alergików. Posiada właściwości antygrzybiczne, antybakteryjne, hipoalergiczne. Dziurkowana struktura pianki odpowiada za przeprowadzanie cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Zapewniona w ten sposób wentylacja nie sprzyja zatrzymywaniu się wilgoci, rozwojowi bakterii oraz grzybów. Dodatkowym atutem pianki lateksowej jest jej sprężystość, co gwarantuje wysoki komfort snu na wygodnej, dopasowanej do ciała strukturze, która łagodzi bóle pleców.Atutem tej wyjątkowej konstrukcji jest opracowany system warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Sercem materaca jest wkład kieszeniowy składający się aż z 508 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.Open cell latex, dzięki dziurkowanej powierzchni, cechuje się wysoką zdolnością cyrkulacji powietrza, co za tym idzie, zyskuje właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne oraz hipoalergiczne. Dwu centymetrowa warstwa lateksu sprawi ze poczujesz się wypoczęty a Twój kręgosłup uzyska odpowiednie podparcie. Co więcej, dzięki swej elastyczności idealnie dopasuje się do kształtu ciała i pozwoli ci się zregenerować.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.
Materac KYDDIE – 8 szerokości
872,001.977,00
Materac Kyddie - wygodny materac o budowie dobranej z myślą o najwyższym komforcie spania. Twardość: H3 (średni). Warstwy:Hipoalergiczna pianka lateksowa 2 cm Lateks to jeden z najbardziej amortyzujących i wygodnych materiałów do wypoczywania. W materacu daje konstrukcji właściwości ortopedycznych. Połączenie wkładem kieszeniowym powoduje, że materac dostosowuje się do sylwetki. Dzięki temu pozycja jest zawsze prawidłowa. Zbita struktura pianki lateksowej nie chłonie kurzu i zapobiega gromadzeniu się różnych mikroorganizmów wewnątrz materaca, co nadaje mu właściwości hipoalergicznych.Wytrzymała pianka podtrzymująca 2 cm Jest odporna na odkształcenia pod wpływem nacisku ciężaru ciała. W ten sposób wydłuża żywotność materaca. Jest bardzo wytrzymała oraz elastyczna. Zapewnia optymalną izolację termiczną oraz właściwą cyrkulację powietrza dzięki swojej budowie. Usztywniająca przekładka filcowa Mata wykonana z wysokogatunkowego filcu utwardzenia materac i zapewnienia mu dłuższą trwałośćStrefowany wkład sprężynowy multipocket Najważniejszym elementem tego materaca jest wyjątkowy wkład kieszeniowy o zwiększonej ilości sprężyn- do 500 szt. na metr kwadratowy. To daje więcej precyzyjnych punktów podparcia. Strefowanie pakietu sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony i właściwie podtrzymywany podczas snu. System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie.
Materac Lamur – 8 szerokości
461,001.013,00
Lamur to materac z zastosowaną pianką standard, która jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia. Jest ekonomicznym rozwiązaniem z optymalną twardością H2. Sprężyny kieszeniowe posiadające zróżnicowane strefy twardości gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa oraz cichą pracę całego mechanizmu zwiększając przy tym komfort snu.System pocket to serce materaca którym jest wkład kieszeniowy, składający się aż z 262 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Punktowy nacisk sprawia, że podparcie ciała rozłożone jest proporcjonalnie do jego kształtu. Zapewnia też większy komfort, kiedy na materacu śpią dwie osoby – kiedy jedna osoba zmienia pozycję, druga tego nie odczuje.System 7 stref nacisku sprawia, że cięższe odcinki ciała, np. biodra otrzymują mocniejsze wsparcie. W tych punktach materaca ułożone są twardsze strefy, o większym oporze. To sprawia, że kręgosłup jest zawsze prawidłowo ułożony podczas snu, otrzymując odpowiednie do nacisku podparcie.Warstwą uzupełniającą materaca jest obustronna 2 centymetrowa, odporna na odkształcenia wysokiej jakości pianka podtrzymująca. Dzięki swoim cechom wydłuża żywotność materaca co sprawia, że w trakcie wieloletniego użytkowania nie traci on swoich właściwości. Usztywniająca przekładka filcowa. Mata wykonana z wysokogatunkowego filcu utwardzenia materac i zapewnienia mu dłuższą trwałość.Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie. 
Materac MUVIES – 8 szerokości
694,001.534,00
W materacu MUVIES została zastosowana pianka wysokelastyczna (HR). Jej niejednorodna budowa pochłania drgania, które powstają w wyniku ruchu. Daje to wrażenie, że każda z osób śpi na osobnym materacu. Nawet przy dużej różnicy wagowej partnerów. Zastosowana pianka jest bardzo sprężysta. W efekcie perfekcyjnie dopasowuje się do ciała spełniając nawet najwyższe wymagania w zakresie zdrowego snu. A na tle innych pianek wyróżnia ją szybkość z jaką powraca do swojej pierwotnej formy. Podwójna warstwa maty HR z każdej strony materaca sprawiła, iż stał się on materacem odpornym na przemijanie czasu.Atutem tej wyjątkowej konstrukcji jest opracowany system warstw matinee layer, który powstał w wyniku setek testów przeprowadzonych w procesie produkcyjnym. Każda z warstw spełnia swoją indywidualną rolę w konstrukcji. Odpowiednia grubość poszczególnych warstw to idealne dopasowanie materaca do leżącej na nim osoby.Sercem materaca jest wkład kieszeniowy składający się aż z 508 szt. sprężyn na metr kwadratowy. Każda ze sprężyn opakowana w osobną kieszonkę tworzy matę o punktowej elastyczności. Materace posiadające tego typu sprężyny są bardziej twarde.Miliony otworków w strukturze pianki wysokoelastycznej przyczyniają się do perfekcyjnego dopasowania do anatomicznego kształtu ciała i gwarantują komfort użytkowania. Zaletą pianki wysokoelastycznej HR jest wysoka elastyczność oraz natychmiastowe odkształcenie do pierwotnego stanu po zdjęciu odciążenia z pianki. Ponadto posiada doskonałą przepuszczalność powietrza.Dedykowany dla tej linii dla pokrowiec Luna, miły w dotyku wykonany z dzianiny bardzo dobrej jakości. Pokrowiec wyposażony jest w zamek odpinany w kształcie litery "C", który ułatwia jego zdejmowanie.