Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Okap do zabudowy KBH 08501 B czarny
1.149,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08501 BW w kolorze czarnym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 54 cm.
Okap do zabudowy KBH 08501 W biały
1.149,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08501 W w kolorze białym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 54 cm.
Okap do zabudowy KBH 08701 B czarny
1.299,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08701 B w kolorze czarnym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 72 cm.
Okap do zabudowy KBH 08701 W biały
1.299,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08701 W w kolorze białym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 72 cm.
Okap do zabudowy KBH 08701 X inox
1.249,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08701 X w kolorze inox. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 72 cm.
Okap do zabudowy Kernau KBH 07601.1 X
459,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 07601.1 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne sterowanie za pomocą przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Filtry aluminiowe znajdujące się w podstawowym wyposażeniu okapu ułatwiają utrzymanie właściwej higieny. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 07603 X inox
479,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 07603 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne sterowanie za pomocą przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Dwa filtry aluminiowe znajdujące się w podstawowym wyposażeniu okapu ułatwiają utrzymanie właściwej higieny. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0860.1 B czarny
589,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0860.1 B wykonany ze stali oraz czarnego szkła. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0860.1 W biały
589,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0860.1 W wykonany ze stali oraz białego szkła. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0860.1 X inox
589,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0860.1 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0861 B czarny
999,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 0861 B wykonany ze stali nierdzewnej i estetycznego czarnego szkła. Posiada wygodne sterowanie pilotem i przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED z 3 stopniową regulacją.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0861 W biały
929,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 0861 W wykonany ze stali nierdzewnej i estetycznego białego szkła. Posiada wygodne sterowanie pilotem i przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED z 3 stopniową regulacją.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0861 X inox Net
929,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 0861 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne sterowanie pilotem i przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED z 3 stopniową regulacją.
Okap do zabudowy Kernau KBH 2060 W GLASS biały
1.149,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 2060 W GLASS wykonany jest w całości z białego szkła. Posiada wygodne sterowanie dotykowe. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap kominowy KCH 0140 W biały
1.899,00
Biały okap przyścienny marki Kernau KCH 0140 W. Ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni.  4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Okap kominowy KCH 0240 B czarny
1.749,00
Okap przyścienny w kolorze czarnym marki Kernau KCH 0240 B. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Funkcja Timer daje możliwość zaprogramowania czasu pracy sprzętu. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Sterowanie Soft Touch.
Okap kominowy KCH 0240 X inox
1.659,00
Okap przyścienny w kolorze inox marki Kernau KCH 0240 X. Ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Funkcja Timer daje możliwość zaprogramowania czasu pracy sprzętu. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Sterowanie Soft Touch.
Okap kominowy KCH 1761 X E
629,00
Okap przyścienny w kolorze inox marki Kernau KCH 1761 X E o szerokości 60 cm sterowany mechanicznie przy wykorzystaniu wygodnych przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie żarówkami LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Okap kominowy KCH 3561.1 W biały
699,00
Okap przyścienny o szerokości 60 cm, marki Kernau KCH 3561.1 W z białego szkła. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Przyciski Push Push zdecydowanie wpływają na atrakcyjność okapu i zapewniają wygodę użytkowania.
Okap kominowy KCH 3591.1 B czarny
799,00
Okap przyścienny o szerokości 90 cm, marki Kernau KCH 3591.1 B z czarnego szkła. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Przyciski Push Push zdecydowanie wpływają na atrakcyjność okapu i zapewniają wygodę użytkowania.
Okap kominowy KCH 4760.1 B
649,00
Okap przyścienny marki Kernau KCH 4760.1 B z czarnego szkła. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Ukryty pod dekoracyjnym elementem aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy skutecznie usuwa zanieczyszczenia i pomaga utrzymać w kuchni właściwą czystość a 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Przyciski Push Push zdecydowanie wpływają na atrakcyjność okapu i zapewniają wygodę użytkowania.
Okap kominowy KCH 4860 B
1.299,00
Okap przyścienny marki Kernau KCH 4860 X z czarnego szkła. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Do okapu dołączony jest pilot, który pozwala na zdalne sterowanie funkcjami okapu.
Okap kominowy KCH 6590.1 B Colorful
1.499,00
Okap przyścienny marki Kernau KCH 6590 B Colorful o szerokości 90 cm. Okap wyróżnia kolorowe podświetlenie z tyłu, które dodaje nowoczesnego charakteru Twojej kuchni. Ozdobne oświetlenie to 4 kolory: zielony, niebieski, czerwony i biały. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Funkcja Timer daje możliwość zaprogramowania czasu pracy sprzętu. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Sterowanie Soft Touch z białym wyświetlaczem.
Okap teleskopowy KTH 11.162 B
889,00
Okap kuchenny marki Kernau KTH 11.162 B montowany w szafce kuchennej. Charakterystycznym elementem jego konstrukcji jest ruchoma szuflada, której wysunięcie zwiększa powierzchnię pochłaniającą, uruchamia urządzenie i oświetlenie zamontowane w okapie. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w listwę LED oraz sterowanie dotykowe.