Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Okap do zabudowy KBH 08501 B czarny
1.149,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08501 BW w kolorze czarnym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 54 cm.
Okap do zabudowy KBH 08501 W biały
1.149,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08501 W w kolorze białym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 54 cm.
Okap do zabudowy KBH 08501 X inox
1.099,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08501 X w kolorze inox. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 54 cm.
Okap do zabudowy KBH 08701 B czarny
1.299,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08701 B w kolorze czarnym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 72 cm.
Okap do zabudowy KBH 08701 W biały
1.299,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08701 W w kolorze białym. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 72 cm.
Okap do zabudowy KBH 08701 X inox
1.249,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 08701 X w kolorze inox. Posiada sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Posiada silnik o 4-stopniowej regulacji prędkości. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Wyposażony został w oświetlenie LED. Szerokość 72 cm.
Okap do zabudowy Kernau KBH 07601.1 X
459,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 07601.1 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne sterowanie za pomocą przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Filtry aluminiowe znajdujące się w podstawowym wyposażeniu okapu ułatwiają utrzymanie właściwej higieny. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 07603 X inox
479,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 07603 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne sterowanie za pomocą przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Dwa filtry aluminiowe znajdujące się w podstawowym wyposażeniu okapu ułatwiają utrzymanie właściwej higieny. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0860.1 B czarny
589,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0860.1 B wykonany ze stali oraz czarnego szkła. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0860.1 W biały
589,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0860.1 W wykonany ze stali oraz białego szkła. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0860.1 X inox
589,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0860.1 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0861 B czarny
999,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 0861 B wykonany ze stali nierdzewnej i estetycznego czarnego szkła. Posiada wygodne sterowanie pilotem i przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w dwa filtry aluminiowy, które odpowiadają za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED z 3 stopniową regulacją.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0861 W biały
929,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 0861 W wykonany ze stali nierdzewnej i estetycznego białego szkła. Posiada wygodne sterowanie pilotem i przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED z 3 stopniową regulacją.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0861 X inox Net
929,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 0861 X wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne sterowanie pilotem i przyciskami Soft Touch. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED z 3 stopniową regulacją.
Okap do zabudowy Kernau KBH 0874 B czarny
729,00
Okap do zabudowy marki Kernau KBH 0874 B wykonany ze stali oraz czarnego szkła. Posiada sterowanie za pomocą intuicyjnego pokrętła. Zastosowany został szczelinowy system zasysania. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap do zabudowy Kernau KBH 2060 W GLASS biały
1.139,00
Okap kuchenny do zabudowy marki Kernau KBH 2060 W GLASS wykonany jest w całości z białego szkła. Posiada wygodne sterowanie dotykowe. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Został wyposażony w filtr aluminiowy, który odpowiada za zatrzymywanie cząsteczek tłuszczu. Urządzenie posiada jasne i stylowe oświetlenie LED.
Okap kominowy KCH 0140 B czarny
1.689,00
Czarny okap przyścienny marki Kernau KCH 0140 B. Ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni.  4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Okap kominowy KCH 0140 W biały
1.799,00
Biały okap przyścienny marki Kernau KCH 0140 W. Ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni.  4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Okap kominowy KCH 0240 B czarny
1.749,00
Okap przyścienny w kolorze czarnym marki Kernau KCH 0240 B. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Funkcja Timer daje możliwość zaprogramowania czasu pracy sprzętu. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Sterowanie Soft Touch.
Okap kominowy KCH 0240 X inox
1.649,00
Okap przyścienny w kolorze inox marki Kernau KCH 0240 X. Ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina lub w trybie recyrkulacji. Funkcja Timer daje możliwość zaprogramowania czasu pracy sprzętu. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 4 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Sterowanie Soft Touch.
Okap kominowy KCH 1761 B E
589,00
Czarny okap przyścienny marki Kernau KCH 1761 B E o szerokości 60 cm sterowany mechanicznie przy wykorzystaniu wygodnych przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie żarówkami LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Okap kominowy KCH 1761 X E
629,00
Okap przyścienny w kolorze inox marki Kernau KCH 1761 X E o szerokości 60 cm sterowany mechanicznie przy wykorzystaniu wygodnych przycisków Push-Push. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie żarówkami LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii.
Okap kominowy KCH 3561.1 B czarny
659,00
Okap przyścienny o szerokości 60 cm, marki Kernau KCH 3561.1 B z czarnego szkła. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Przyciski Push Push zdecydowanie wpływają na atrakcyjność okapu i zapewniają wygodę użytkowania.
Okap kominowy KCH 3561.1 W biały
699,00
Okap przyścienny o szerokości 60 cm, marki Kernau KCH 3561.1 W z białego szkła. Urządzenie może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg. Szczelinowy system zasysania oparów gwarantuje świeżość w kuchni a 3 stopnie pracy wentylatora, pozwalają na szybkie oczyszczenie powietrza nawet w dużym pomieszczeniu. Oświetlenie LED, które występuje w okapie, cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Przyciski Push Push zdecydowanie wpływają na atrakcyjność okapu i zapewniają wygodę użytkowania.