Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kolekcja DENTRO komoda DT-04 biała
509,00
Komoda DT-04 z kolekcji DENTRO w kolorze białym z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Cztery pojemne szuflady zapewnią dużo miejsca do przechowywania. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO łóżko z pojemnikiem DT-02 140 cm
1.819,00
Łóżko do materaca o szerokości 140 cm DT-02 z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. W zagłówku łóżka znajduje się praktyczna półka z oświetleniem, dającym subtelne, rozproszone światło. W wyposażeniu znajdują się również  stelaż szczebelkowy umocowany na metalowej ramie i duży pojemnik na pościel. Dzięki gazowym podnośnikom bez problemu podniesiemy i opuścimy ramę z materacem. Mebel wykonano z wysokiej jakości materiałów: z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Łóżko bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO łóżko z pojemnikiem DT-02 160 cm
1.819,00
Łóżko do materaca o szerokości 160 cm DT-02 z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. W zagłówku łóżka znajduje się praktyczna półka z oświetleniem, dającym subtelne, rozproszone światło. W wyposażeniu znajdują się również  stelaż szczebelkowy umocowany na metalowej ramie i duży pojemnik na pościel. Dzięki gazowym podnośnikom bez problemu podniesiemy i opuścimy ramę z materacem. Mebel wykonano z wysokiej jakości materiałów: z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Łóżko bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO łóżko z pojemnikiem DT-02 180 cm
1.819,00
Łóżko do materaca o szerokości 180 cm DT-02 z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Duża powierzchnia spania 180 x 200 cm. W zagłówku łóżka znajduje się praktyczna półka z oświetleniem, dającym subtelne, rozproszone światło. W wyposażeniu znajdują się również  stelaż szczebelkowy umocowany na metalowej ramie i duży pojemnik na pościel. Dzięki gazowym podnośnikom bez problemu podniesiemy i opuścimy ramę z materacem. Mebel wykonano z wysokiej jakości materiałów: z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Łóżko bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO Stolik nocny DT-03L biały
169,00
Szafka nocna DT-03L z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Szuflada zapewni dużo miejsca na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO Stolik nocny DT-03P biały
169,00
Szafka nocna DT-03P z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Szuflada zapewni dużo miejsca na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO szafa DT-01 biała
1.879,00
Szafa DT-01 z kolekcji DENTRO w kolorze białym z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi z lustrem. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.  Do szafy można skompletować dwupunktowe, energooszczędne oświetlenie ledowe LED-2S   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.