Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa biały alpejski
1.999,00
Szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia biały alpejski. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa dąb lefkas
1.999,00
Nieduża szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb lefkas. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa dąb sonoma
1.999,00
Pojemna szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb sonoma. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa dąb truflowy
1.999,00
Pojemna szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb truflowy. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa krtaft biały
1.999,00
Nowoczesna szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia kraft biały. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa krtaft złoty
1.999,00
Szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia kraft złoty. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa KAROL dwudrzwiowa santana
1.999,00
Szafa KAROL z drzwiami przesuwnymi. Posiada drążek na wieszaki o długości 85 cm oraz 2 półki w jednej części i w drugiej cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia santana jasna. Szafa z drzwiami pełnymi, w opcji można jednak dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne biel alpejska
2.349,00
Biała szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części.  W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia biel alpejska. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne dąb lefkas
2.349,00
Duża szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb lefkas. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne dąb sonoma
2.349,00
Szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb sonoma. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne dąb truflowy
2.349,00
Duża i pojemna szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb truflowy. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne kraft biały
2.349,00
Duża szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części.  W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia kraft biały. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne kraft złoty
2.349,00
Pojemna szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części.  W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia kraft złoty. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ drzwi przesuwne santana
2.349,00
Szafa MACIEJ z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części.  W środkowej znajduje się drążek na wieszaki o długości 97,2 cm oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia santana jasna. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne biała
2.349,00
Biała szafa do sypialni MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia biel alpejska. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne dąb lefkas
2.349,00
Szafa MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb lefkas. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne dąb sonoma
2.349,00
Szafa do sypialni MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb sonoma. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne dąb truflowy
2.349,00
Ciemna szafa do sypialni MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia dąb truflowy. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne kraft biały
2.349,00
Jasna szafa do sypialni MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia kraft biały. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne kraft złoty
2.349,00
Duża szafa do sypialni MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia kraft złoty. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.
Kolekcja Jarstol szafa MACIEJ II drzwi przesuwne santana
2.349,00
Pojemna szafa do sypialni MACIEJ II z drzwiami przesuwnymi.  Szafa podzielona na trzy części. W środkowej znajduje się drążek na wieszaki oraz 2 półki. Po bokach cztery półki i dwie szuflady. Kolor wybarwienia santana jasna. Szafa z drzwiami pełnymi, opcjonalnie można dobrać jedne drzwi z lustrem. Tył szafy wykonany z białej płyty HDF.