JAK WYPEŁNIĆ FORMULARZ

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie pola w formularzu są obowiązkowe (oprócz pola uwagi).

1 – Formularz zawiera pola typu kolekcja, kolorystyka, gdzie należy wybrać z listy odpowiednią opcję. Aby mieć świadomość tego, co się wybiera, przejdź do kategorii mebli kuchennych i wybierz kolekcję oraz kolorystykę, która Ci się podoba (najlepiej zapisz na kartce swój wybór).
2 – Dokonaj pomiaru ścian swojej kuchni w miejscu, gdzie mają stanąć meble. (długość, szerokość, wysokość pomieszczenia).

Teraz możesz przystąpić do wypełnienia formularza wyceny, zaznaczając odpowiednie opcje i podając wymiary. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu sprecyzowania niestandardowych szczegółów wyceny. Możesz spodziewać się od nas telefonu lub wiadomości e-mail.

To od czego trzeba zacząć to zwymiarowanie pomieszczenia. Najlepiej wymiary przenieść na kartkę w kratkę w skali 1 kratka = 10 cm. Uwzględnij wszystkie skosy i  wypusty w ścianach oraz okna i drzwi. Dodatkowo zaznacz wszystkie gniazdka elektryczne, ujęcie i odpływ wody, a także doprowadzenie gazu. Zaznacz komin. Te przyłącza wyznaczą nam rozmieszczenie sprzętu i szafek.

Blaty sprzedawane są oddzielnie, dlatego mamy pełną dowolność w ich wyborze. Rodzaj materiału, z jakiego został blat wykonany, będzie warunkował długość jego eksploatacji, dlatego też zwróć na to uwagę. Blat kuchenny, oprócz funkcji roboczej, pełni też rolę dekoracyjną, tzw. kropka nad i. Należy więc dobrać blat tak, aby wraz z szafkami pasował stylistycznie i kolorystycznie do wnętrza. 

Blaty sprzedawane są w dwóch głębokościach: standardowej 60 cm i niestandardowej zamawianej indywidualnie. Maksymalna głębokość niestandardowej wersji blatu to 120 cm.

Kuchnie z kolekcji standard i prestige mają bogatą kolorystykę. Jeśli szukasz konkretnego koloru, którego nie ma w próbniku, napisz do nas. Zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.

UKŁAD KUCHNI
" JEDNORZĘDOWY "

Formularz wyceny

UKŁAD KUCHNI
" DWURZĘDOWY "

Formularz wyceny

UKŁAD KUCHNI
" L "

Formularz wyceny

UKŁAD KUCHNI
" U "

Formularz wyceny