Pokój Dzienny

Kolekcja Diverse

Wygląd Diverse możesz wykreować. Korpus w eleganckiej bieli, stylowej czerni czy ciepłej barwie drewna – każda z opcji w zasięgu. Do tego szeroka gama wzorów frontów mdf w jeszcze szerszej palecie kolorów. Na koniec zadecyduj czy meble staną na smukłych nowoczesnych nóżkach czy stabilnych cokołach. Wybór należy do Ciebie. Postaw na DIVERSE.

diverse gł

Diverse

szafki RTV

Diverse

Komody

Diverse

Półki

Diverse

Witryny
Kolekcja Diverse

Informacje techniczne

Fronty

Fronty wykonane są z płyty MDF w 5 wzorach frezowania i 8 kolorach

Nóżki

Do wyboru cokół 8cm lub nóżki 12 cm. Szafka RTV z opcją powieszenia na ścianie.

Korpusy

Korpusy i cokoły wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze białym, czarnym lub dąb craft 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kolekcja DIVERSE Komoda – korpus biały (5 wzorów)
1.135,00
Komoda z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze bieli, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półki. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szerokość: 199,6 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 70,3 cm + wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Komoda – korpus czarny (5 wzorów)
1.135,00
Komoda z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze czerni, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półki. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szerokość: 199,6 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 70,3 cm + wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Komoda – korpus dąb craft (5 wzorów)
1.135,00
Komoda z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb craft, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półki. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szerokość: 199,6 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 70,3 cm + wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE półka biała
123,00
Półka prosta z kolekcji Diverse. Wykonana z płyty laminowanej w kolorze bieli. Idealnie nadaje się do wyeksponowania książek i ulubionych dekoracji na ścianie. Ładnie uzupełnia kolekcję mebli stojących Diverse. Szerokość: 152 cm, głębokość: 23,6 cm, wysokość: 20 cm.
Kolekcja DIVERSE półka czarna
123,00
Półka prosta z kolekcji Diverse. Wykonana z płyty laminowanej w kolorze czerni. Idealnie nadaje się do wyeksponowania książek i ulubionych dekoracji na ścianie. Ładnie uzupełnia kolekcję mebli stojących Diverse. Szerokość: 152 cm, głębokość: 23,6 cm, wysokość: 20 cm.
Kolekcja DIVERSE półka dab craft
123,00
Półka prosta z kolekcji Diverse. Wykonana z płyty laminowanej w kolorze dąb craft. Idealnie nadaje się do wyeksponowania książek i ulubionych dekoracji na ścianie. Ładnie uzupełnia kolekcję mebli stojących Diverse. Szerokość: 152 cm, głębokość: 23,6 cm, wysokość: 20 cm.
Kolekcja DIVERSE półka kwadrat biała
170,00
Półka w formie kwadratu z kolekcji Diverse. Wykonana z płyty laminowanej w kolorze bieli. Idealnie nadaje się do wyeksponowania książek i ulubionych dekoracji na ścianie, szczególnie jako komplet kilku sztuk. Ładnie uzupełnia kolekcję mebli stojących Diverse. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm.
Kolekcja DIVERSE półka kwadrat czarna
170,00
Półka w formie kwadratu z kolekcji Diverse. Wykonana z płyty laminowanej w kolorze czerni. Idealnie nadaje się do wyeksponowania książek i ulubionych dekoracji na ścianie, szczególnie jako komplet kilku sztuk. Ładnie uzupełnia kolekcję mebli stojących Diverse. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm.
Kolekcja DIVERSE półka kwadrat dab craft
170,00
Półka w formie kwadratu z kolekcji Diverse. Wykonana z płyty laminowanej w kolorze dąb craft. Idealnie nadaje się do wyeksponowania książek i ulubionych dekoracji na ścianie, szczególnie jako komplet kilku sztuk. Ładnie uzupełnia kolekcję mebli stojących Diverse. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm.
Kolekcja DIVERSE Szafka RTV- korpus biały (5 wzorów)
612,00
Szafka RTV z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze bieli, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półki za frontami oraz wygodne półki otwarte na konsole itp. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szafka ma możliwość również podwieszenia na ścianie. Szerokość: 160 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 40 cm + ewentualna wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Szafka RTV- korpus czarny (5 wzorów)
612,00
Szafka RTV z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze czerni, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półki za frontami oraz wygodne półki otwarte na konsole itp. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szafka ma możliwość również podwieszenia na ścianie. Szerokość: 160 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 40 cm + ewentualna wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Szafka RTV- korpus dąb craft (5 wzorów)
612,00
Szafka RTV z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb craft, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półki za frontami oraz wygodne półki otwarte na konsole itp. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szafka ma możliwość również podwieszenia na ścianie. Szerokość: 160 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 40 cm + ewentualna wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Witryna – korpus biały (5 wzorów)
744,00
Wąska witryna z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze bieli, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półka szklana z bezpiecznego hartowanego szkła. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szerokość: 50,2 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 170cm + wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Witryna – korpus czarny (5 wzorów)
744,00
Wąska witryna z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze czerni, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półka szklana z bezpiecznego hartowanego szkła. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szerokość: 50,2 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 170cm + wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).
Kolekcja DIVERSE Witryna – korpus dąb craft (5 wzorów)
744,00
Wąska witryna z kolekcji Diverse. Korpus wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb craft, fronty z płyty MDF. Wewnątrz półka szklana z bezpiecznego hartowanego szkła. Dekoracyjnym elementem są frezy na frontach z płyty mdf oklejanej folią PVC dostępne są w 5 wzorach. Drzwi do wyboru w 8 wersjach kolorystycznych. Fronty nie mają uchwytów, można je otworzyć lekko dociskając krawędź. Uchylą się wtedy do pozycji umożliwiającej łatwe otwieranie. Mebel może być ustawiony na czarnych nóżkach z wytrzymałego tworzywa lub cokole dopasowanym kolorystycznie do korpusu. Szerokość: 50,2 cm, głębokość: 41,9 cm, wysokość: 170cm + wysokość wybranej podstawy (nóżki 12 cm, cokół 8 cm).