Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Lustro – HYGA 09
179,00

BRYŁA

Sosna Śnieżna  
Sosna Śnieżna Lustro HYGA 09 w kolorze Sosna Śnieżna to elegancki dodatek do przedpokoju, wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odporne na zarysowania i wilgoć. Idealne do nowoczesnych wnętrz.
Szafa – HYGA 06
539,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + Antracyt  
Sosna Śnieżna + Antracyt Szafa do przedpokoju HYGA 06 w kolorze Sosna Śnieżna + Antracyt to nowoczesny mebel z przestronnymi półkami i drążkiem na ubrania. Solidna konstrukcja, estetyczne wykończenie oraz kompaktowe wymiary czynią ją idealnym wyborem do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – HYGA 01
329,00

FRONT I KORPUS

SIEDZISKO

Sosna Śnieżna + Antracyt Szary
Sosna Śnieżna + Antracyt + Szary Szafka na buty HYGA 01 w kolorze Sosna Śnieżna + Antracyt z szarym siedziskiem to nowoczesny i funkcjonalny mebel. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie zapewniają trwałość i elegancję w każdym przedpokoju.
Szafka Na Buty – HYGA 02
389,00

FRONT I KORPUS

SIEDZISKO

Sosna Śnieżna + Antracyt Szary
Sosna Śnieżna + Antracyt + Szary Szafka na buty HYGA 02 w kolorze Sosna Śnieżna + Antracyt z szarym siedziskiem to nowoczesny i funkcjonalny mebel. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie zapewniają trwałość i elegancję w każdym przedpokoju.
Szafka Na Buty – HYGA 03
309,00

FRONT I KORPUS

SIEDZISKO

Sosna Śnieżna + Antracyt Szary
Sosna Śnieżna + Antracyt + Szary Szafka na buty HYGA 03 w kolorze Sosna Śnieżna + Antracyt z szarym siedziskiem to nowoczesny i funkcjonalny mebel. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie zapewniają trwałość i elegancję w każdym przedpokoju.
Szafka Na Buty – HYGA 04
459,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + Antracyt  
Sosna Śnieżna + Antracyt Szafka na buty HYGA 04 w kolorze Sosna Śnieżna + Antracyt to nowoczesny i funkcjonalny mebel. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie zapewniają trwałość i elegancję w każdym przedpokoju.
Szafka Na Buty – HYGA 05
529,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + Antracyt  
Sosna Śnieżna + Antracyt Szafka na buty HYGA 05 w kolorze Sosna Śnieżna + Antracyt to nowoczesny i funkcjonalny mebel. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie zapewniają trwałość i elegancję w każdym przedpokoju.
Wieszak – HYGA 08
149,00

BRYŁA

Sosna Śnieżna  
Sosna Śnieżna Wieszak HYGA 08 w kolorze Sosna Śnieżna to nowoczesny mebel o wymiarach 102 cm x 34 cm x 2 cm, idealny do przedpokoju. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a elegancki design dodaje wnętrzu nowoczesności.
Wieszak Tapicerowany – HYGA 07
209,00

BRYŁA

Szary  
Szary Wieszak HYGA 07 w kolorze szarym to nowoczesny i praktyczny dodatek do przedpokoju z tapicerowanym wykończeniem. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a wymiary 102 cm x 34 cm x 3 cm pozwalają na wygodne zawieszenie odzieży.
Wieszak Tapicerowany – HYGA 10
339,00

BRYŁA

Szary  
Szary Wieszak HYGA 10 w kolorze szarym to nowoczesny i praktyczny dodatek do przedpokoju z tapicerowanym wykończeniem. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a wymiary 150 cm x 70 cm x 3 cm pozwalają na wygodne zawieszenie odzieży.