Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 biały
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 czarny
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze czarnym. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 dąb shetland
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 szary
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.