Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kolekcja QUBIC biurko QB-08 dąb artisan
719,00
Biurko QB-08 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 120 cm. głębokość: 53 cm, wysokość 82 cm. W biurku znajdują się trzy szuflady i zamykana szafka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC komoda QB-07 dąb artisan
789,00
Komoda QB-07 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 120 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 90 cm. W komodzie znajdują się trzy szuflady i zamykana szafka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC łóżko 120 QB-11 dąb artisan
1.439,00
Łóżko 120 QB-11 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 130 cm. długość: 217 cm, wysokość 100 cm. Szczebelkowy stelaż oraz możliwość wybrania dowolnego materaca zapewniają maksymalny komfort spania. Łózko posiada dwie szuflady na pościel po obu stronach łóżka oraz wysoki zagłówek z półką i otworami na odprowadzanie kabli. Zagłówek posiada również oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Łóżko dostępne bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC łóżko 90 QB-12 dąb artisan
1.119,00
Łóżko 90 QB-12 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 100 cm. długość: 217 cm, wysokość 100 cm. Szczebelkowy stelaż oraz możliwość wybrania dowolnego materaca zapewniają maksymalny komfort spania. Łózko posiada dwie szuflady na pościel po obu stronach łóżka oraz wysoki zagłówek z półką i otworami na odprowadzanie kabli. Zagłówek posiada również oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Łóżko dostępne bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC półka QB-09 dąb artisan
179,00
Półka wisząca QB-09 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 115 cm. głębokość: 22 cm, wysokość 20 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC regał QB-06 dąb artisan
859,00
Regał QB-06 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 90 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 138 cm. W szafce znajdują się półki otwarte oraz dwie szuflady. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC szafa narożna 95×95 QB-01 dąb artisan
1.269,00
Szafa narożna QB-01 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 95 cm. głębokość: 95 cm, wysokość 195 cm. W garderobie znajdują się dwa drążki oraz regały z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC szafa QB-02 dąb artisan
1.439,00
Szafa trzydrzwiowa QB-02 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 130 cm. głębokość: 52 cm, wysokość 195 cm. W garderobie znajdują się drążek oraz szuflada i trzy półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC szafa QB-03 dąb artisan
1.209,00
Szafa dwudrzwiowa QB-03 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 90 cm. głębokość: 52 cm, wysokość 195 cm. W garderobie znajdują się drążek oraz szuflada i trzy półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC szafka nocna QB-10 dąb artisan
349,00
Stolik nocny QB-10 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 45 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 47 cm. W szafce znajduje się szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC szafka QB-04 dąb artisan
709,00
Szafka QB-04 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 50 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 195 cm. W szafce znajdują się dwoje drzwi i półki otwarte. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC szafka QB-05 dąb artisan
889,00
Szafka QB-05 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 90 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 138 cm. W szafce znajdują się półki otwarte i zamykane oraz dwie szuflady. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.