Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Stelaż Birkflex Front, wkład do łóżka
781,00785,00
Regulowany stelaż Birkflex Front składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż jest otwierany za pomocą podnośnika gazowego od strony podnóżka. Wersję otwieraną na bok, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX SIDE. Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części zagłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Birkflex KF, wkład do łóżka
682,001.070,00
Regulowany stelaż Birkflex KF składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada ręczną regulację wysokości części podnóżka i podgłówka stelaża. Wersję bez regulacji, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX NV. Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części podnóżka i podgłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Birkflex NV, wkład do łóżka
461,00821,00
Stelaż Birkflex NV składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Wersję z ręczną regulacją wysokości części podnóżka i podgłówka, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX KF. Regulacja twardości w części środkowej to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Birkflex Side, wkład do łóżka
868,00872,00
Otwierany do boku stelaż Birkflex Side składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż jest otwierany do boku za pomocą podnośnika gazowego. Wersję otwieraną od strony zanóżka, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX FRONT. Solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. Stelaż jest wysoki na 7 cm, liczone z wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Duoflex KF Basic, wkład do łóżka
925,001.533,00
Regulowany stelaż Duoflex KF Basic składający się z 28 listew osadzonych w gumowych uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Posiada otwieranie od przodu za pomocą wygodnego mechanizmu podnoszenia oraz ręczną regulację wysokości części podłówka. W skład zestawu Duofex KF Basic wchodzi jeden stelaż. Wyposażony w praktyczny, wygodny mechanizm podnoszenia. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Duoflex KF, wkład do łóżka
721,001.423,00
Regulowany stelaż Duoflex KF składający się z 28 listew osadzonych w gumowych uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka. Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części podnóżka i podgłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. W rozmiarach 120x200, 140x200 nie posiada środkowego wsparcia, a co za tym idzie nie jest dzielony na dwie części. Taka konstrukcja nie wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej. Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji do samodzielnego montażu.
Stelaż Duoflex NV, wkład do łóżka
514,001.145,00
Stelaż Duoflex NV składający się z 28 listew osadzonych w gumowych uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka. Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części podnóżka i podgłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. W rozmiarach 120x200, 140x200 nie posiada środkowego wsparcia, a co za tym idzie nie jest dzielony na dwie części. Taka konstrukcja nie wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej. Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji do samodzielnego montażu.
Stelaż Favorit KF, wkład do łóżka
840,001.467,00
Regulowany stelaż Favorit KF wyposażony w podwójne, elastyczne uchwyty zamocowane na ramie stelaża, w których umieszczone zostały listwy gięte mające za zadanie niwelowanie zjawiska „martwego pola”, czyli w środkowej części łóżka przy zastosowanych dwóch stelażach zniwelowane zostało uczucie sztywności. Szerokość listew to około 3,5cm a odległość między listwami - około 3cm. Stelaż Favorit KF wykonany jest całkowicie z drewna brzozowego, klejonego warstwowo i posiada regulację twardości oraz wzmocnienie pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka. Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. Stelaż od rozmiaru 120x200cm posiada środkowe wsparcie, a co za tym idzie dzielony jest na dwie części. Taka konstrukcja wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej. Stelaż jest głęboki na 8 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Favorit NV, wkład do łóżka
651,001.174,00
Stelaż Favorit NV wyposażony w podwójne, elastyczne uchwyty zamocowane na ramie stelaża, w których umieszczone zostały listwy gięte mające za zadanie niwelowanie zjawiska „martwego pola”, czyli w środkowej części łóżka przy zastosowanych dwóch stelażach zniwelowane zostało uczucie sztywności. Szerokość listew to około 3,5cm a odległość między listwami - około 3cm. Stelaż Favorit NV posiada 28 listew giętych z drewna bukowego, klejonego warstwowo, a rama została wykonana z drewna brzozowego. Posiada regulację twardości oraz wzmocnienie pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Stelaż  nie posiada regulacji wysokości podnóżka i podgłówka. Stelaż od rozmiaru 120x200cm posiada środkowe wsparcie, a co za tym idzie dzielony jest na dwie części. Taka konstrukcja wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej. Stelaż jest głęboki na 8 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Flex 3P, wkład do łóżka
276,00516,00
Stelaż  Flex 3P to model przeznaczony dla materacy bonellowych. Wykonany z drewna brzozowego klejonego warstwowo, z trzema strefami twardości. Powyżej 100 cm stelaż Flex 3 posiada środkowe wsparcie, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Stelaż powyżej 100 cm należy stosować w łóżkach z listwą środkową wzdłużną. Stelaż należy osadzać na listwach bocznych zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej i do montażu samodzielnego.
Stelaż Flex Basic DUO, wkład do łóżka
1.235,001.434,00
Stelaż  Flex Basic DUO to model przeznaczony do łóżka z pojemnikiem do przechowywania pościeli. Flex Basic Duo składa się z dwóch osobno podnoszonych stelaży z drewna brzozowego, klejonego warstwowo z trzema strefami twardości. Idealny do zastosowania w łóżkach z listwą środkową wzdłużną. Zalecany do wybranych łóżek tapicerowanych. Wyposażony w praktyczny, wygodny mechanizm podnoszenia. Do tego stelaża zalecane są dwa pojedyncze materace. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Flex Basic, wkład do łóżka
632,001.017,00
Stelaż  Flex Basic to model przeznaczony do łóżka z pojemnikiem do przechowywania pościeli. Stelaż wykonany jest z drewna brzozowego klejonego warstwowo i ma trzy strefy twardości. Posiada środkowe wsparcie, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Idealny do zastosowania w łóżkach z listwą środkową wzdłużną. Wyposażony w praktyczny, wygodny mechanizm podnoszenia. W skład zestawu Flex 3p Basic wchodzi jeden stelaż. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Primaflex, wkład do łóżka
514,00
Stelaż Primaflex wyposażony w elastyczne, gumowe uchwyty, które mają za zadanie amortyzować nacisk oraz  listwy umiejscowione na ramie stelaża dzięki czemu nie dochodzi do zjawiska "martwego pola". Stelaż Primaflex wykonany jest z 28 listew giętych z drewna brzozowego, klejonych warstwowo. Dodatkowe wzmocnienie pasem oraz zastosowanie regulacji twardości sprzyja lepszemu rozłożeniu ciężaru ciała i prawidłowemu ułożeniu w trakcie snu. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji do samodzielnego montażu.
Stelaż Samuraj De Luxe Pilot z elektryczną regulacją
2.173,008.595,00
Elektrycznie regulowany stelaż Samuraj de Luxe Pilot składający się z 28 listew wzmocnione pasem i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym w celu precyzyjniejszego rozłożenia ciężaru ciała. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Płynna regulacja podgłówka i podnóżka umożliwia bezpieczne i wygodne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Siłownik wykorzystuje bezpieczne, stałe napięcie 24V. Posiada on wbudowaną funkcję stand-by, która wprowadza układ zasilacza w stan czuwania ograniczając pobór energii elektrycznej oraz umożliwiając opuszczenie stelaża przy braku zasilania. Siłownik po zamontowaniu jest opuszczony 11 cm względem dolnej krawędzi ramy stelaża i umieszczony jest centralnie względem szerokości stelaża. Przy montażu stelaża 120x200 i 140x200 w łóżkach naszej produkcji, wymagany jest demontaż listwy środkowej. Stelaż obsługiwany jest przy pomocy pilota bezprzewodowego. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Samuraj De Luxe z elektryczną regulacją
1.950,002.955,00
Regulowany elektrycznie stelaż Samuraj de Luxe składający się z 28 listew wzmocnione pasem i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym w celu precyzyjniejszego rozłożenia ciężaru ciała. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Płynna regulacja podgłówka i podnóżka umożliwia bezpieczne i wygodne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Siłownik wykorzystuje bezpieczne, stałe napięcie 24V. Posiada on wbudowaną funkcję stand-by, która wprowadza układ zasilacza w stan czuwania ograniczając pobór energii elektrycznej oraz umożliwiając opuszczenie stelaża przy braku zasilania. Siłownik po zamontowaniu jest opuszczony 11 cm względem dolnej krawędzi ramy stelaża i umieszczony jest centralnie względem szerokości stelaża. Przy montażu stelaża 120x200 i 140x200 w łóżkach naszej produkcji, wymagany jest demontaż listwy środkowej. Stelaż obsługiwany jest przy pomocy pilota przewodowego. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Samuraj z elektryczną regulacją
1.826,001.912,00
Elektrycznie regulowany stelaż Samuraj składający się z 28 listew wzmocnione pasem i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym w celu precyzyjniejszego rozłożenia ciężaru ciała. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Płynna regulacja podgłówka i podnóżka umożliwia bezpieczne i wygodne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Siłownik wykorzystuje bezpieczne, stałe napięcie 24V. Posiada on wbudowaną funkcję stand-by, która wprowadza układ zasilacza w stan czuwania ograniczając pobór energii elektrycznej oraz umożliwiając opuszczenie stelaża przy braku zasilania. Stelaż obsługiwany jest przy pomocy pilota przewodowego. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż sosnowy, wkład do łóżka
124,00243,00
Stelaż do łóżka wykonany z litego drewna sosnowego w kolorze naturalnym. Posiada 20 listew gładkich, zaokrąglonych na krawędziach, połączonych ze sobą taśmą tapicerską. Dzięki właściwym odległościom pomiędzy listewkami, wkład zapewnia materacowi odpowiednią cyrkulację powietrza. Dostępny w szerokościach: S80, S90, S100, S120, S140, S160.
Stelaż Trioflex De Lux P, wkład do łóżka – regulowany elektrycznie
2.514,002.570,00
Trioflex De Lux P to najwyższej jakości stelaż elektryczny posiadający regulację podgłówka i podnóżka, sterowany za pomocą dołączonego pilota bezprzewodowego. Istnieje możliwość sterowania stelażem również za pomocą smartfona lub tabletu. Stelaż składa się z 42 listwy wykonane z drewna bukowego pokrytego srebrną folią ochronną. Posiada: • Regulacje twardości • Pas wzmacniający • Pilot bezprzewodowy • Automatyczną regulacje wysokości • Potrójne elastyczne i gumowe uchwyty Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm. Stelaż jest głęboki na 9 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex KF, wkład do łóżka – buk
933,00972,00
Regulowany stelaż Trioflex KF buk składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości.. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka. Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex KF, wkład do łóżka – srebrny
1.112,001.671,00
Regulowany stelaż Trioflex KF srebrny, składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo, wykończony za pomocą folii dekoracyjnej. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka. Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex NV, wkład do łóżka – buk
732,00769,00
Stelaż Trioflex KF buk składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości.. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm. Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex NV, wkład do łóżka – srebrny
917,001.442,00
Stelaż Trioflex KF srebrny, składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo, wykończony za pomocą folii dekoracyjnej. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm. Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Twinflex K, wkład do łóżka
465,00
Regulowany stelaż Twinflex KF składający się z 28 listew, wykonanych z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 3,5cm; Posiada ręczną regulację wysokości części podgłówka stelaża. Stelaż jest wysoki na 6 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Twinflex KF, wkład do łóżka
611,00660,00
Regulowany stelaż Twinflex KF składający się z 28 listew, wykonanych z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 3,5cm; Posiada ręczną regulację wysokości części podnóżka i podgłówka stelaża. Stelaż jest wysoki na 6 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.