Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Stelaż Birkflex Front, wkład do łóżka
781,00785,00
Regulowany stelaż Birkflex Front składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż jest otwierany za pomocą podnośnika gazowego od strony podnóżka. Wersję otwieraną na bok, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX SIDE.Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części zagłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Birkflex KF, wkład do łóżka
682,001.070,00
Regulowany stelaż Birkflex KF składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada ręczną regulację wysokości części podnóżka i podgłówka stelaża. Wersję bez regulacji, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX NV.Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części podnóżka i podgłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Birkflex NV, wkład do łóżka
461,00821,00
Stelaż Birkflex NV składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Wersję z ręczną regulacją wysokości części podnóżka i podgłówka, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX KF.Regulacja twardości w części środkowej to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Birkflex Side, wkład do łóżka
868,00872,00
Otwierany do boku stelaż Birkflex Side składający się z 28 listew osadzonych w uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Stelaż jest otwierany do boku za pomocą podnośnika gazowego. Wersję otwieraną od strony zanóżka, znajdziecie tutaj: BIRKFLEX FRONT.Solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.Stelaż jest wysoki na 7 cm, liczone z wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Duoflex KF Basic, wkład do łóżka
925,001.533,00
Regulowany stelaż Duoflex KF Basic składający się z 28 listew osadzonych w gumowych uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Posiada otwieranie od przodu za pomocą wygodnego mechanizmu podnoszenia oraz ręczną regulację wysokości części podłówka. W skład zestawu Duofex KF Basic wchodzi jeden stelaż.Wyposażony w praktyczny, wygodny mechanizm podnoszenia.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Duoflex KF, wkład do łóżka
721,001.423,00
Regulowany stelaż Duoflex KF składający się z 28 listew osadzonych w gumowych uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka.Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części podnóżka i podgłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.W rozmiarach 120x200, 140x200 nie posiada środkowego wsparcia, a co za tym idzie nie jest dzielony na dwie części. Taka konstrukcja nie wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej.Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji do samodzielnego montażu.
Stelaż Duoflex NV, wkład do łóżka
514,001.145,00
Stelaż Duoflex NV składający się z 28 listew osadzonych w gumowych uchwytach na ramie stelaża i wzmocnionych pasem. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm.Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka.Regulacja twardości w części środkowej oraz ręczna regulacja wysokości części podnóżka i podgłówka to niewątpliwe atuty stelaża. Dodatkowo solidna konstrukcja i elastyczne listwy stelaża dają pełen komfort snu oraz zapewniając zdrowy wypoczynek.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.W rozmiarach 120x200, 140x200 nie posiada środkowego wsparcia, a co za tym idzie nie jest dzielony na dwie części. Taka konstrukcja nie wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej.Stelaż jest głęboki na 5,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji do samodzielnego montażu.
Stelaż Favorit KF, wkład do łóżka
840,001.467,00
Regulowany stelaż Favorit KF wyposażony w podwójne, elastyczne uchwyty zamocowane na ramie stelaża, w których umieszczone zostały listwy gięte mające za zadanie niwelowanie zjawiska „martwego pola”, czyli w środkowej części łóżka przy zastosowanych dwóch stelażach zniwelowane zostało uczucie sztywności. Szerokość listew to około 3,5cm a odległość między listwami - około 3cm.Stelaż Favorit KF wykonany jest całkowicie z drewna brzozowego, klejonego warstwowo i posiada regulację twardości oraz wzmocnienie pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka.Stelaż należy stosować na listwach bocznych, zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.Stelaż od rozmiaru 120x200cm posiada środkowe wsparcie, a co za tym idzie dzielony jest na dwie części. Taka konstrukcja wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej.Stelaż jest głęboki na 8 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Favorit NV, wkład do łóżka
651,001.174,00
Stelaż Favorit NV wyposażony w podwójne, elastyczne uchwyty zamocowane na ramie stelaża, w których umieszczone zostały listwy gięte mające za zadanie niwelowanie zjawiska „martwego pola”, czyli w środkowej części łóżka przy zastosowanych dwóch stelażach zniwelowane zostało uczucie sztywności. Szerokość listew to około 3,5cm a odległość między listwami - około 3cm.Stelaż Favorit NV posiada 28 listew giętych z drewna bukowego, klejonego warstwowo, a rama została wykonana z drewna brzozowego. Posiada regulację twardości oraz wzmocnienie pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Stelaż  nie posiada regulacji wysokości podnóżka i podgłówka.Stelaż od rozmiaru 120x200cm posiada środkowe wsparcie, a co za tym idzie dzielony jest na dwie części. Taka konstrukcja wymaga stosowania w łóżku listwy środkowej wzdłużnej.Stelaż jest głęboki na 8 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Flex 3P, wkład do łóżka
276,00516,00
Stelaż  Flex 3P to model przeznaczony dla materacy bonellowych.Wykonany z drewna brzozowego klejonego warstwowo, z trzema strefami twardości. Powyżej 100 cm stelaż Flex 3 posiada środkowe wsparcie, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Stelaż powyżej 100 cm należy stosować w łóżkach z listwą środkową wzdłużną.Stelaż należy osadzać na listwach bocznych zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej i do montażu samodzielnego.
Stelaż Flex Basic DUO, wkład do łóżka
1.235,001.434,00
Stelaż  Flex Basic DUO to model przeznaczony do łóżka z pojemnikiem do przechowywania pościeli.Flex Basic Duo składa się z dwóch osobno podnoszonych stelaży z drewna brzozowego, klejonego warstwowo z trzema strefami twardości. Idealny do zastosowania w łóżkach z listwą środkową wzdłużną. Zalecany do wybranych łóżek tapicerowanych.Wyposażony w praktyczny, wygodny mechanizm podnoszenia.Do tego stelaża zalecane są dwa pojedyncze materace. UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Flex Basic, wkład do łóżka
632,001.017,00
Stelaż  Flex Basic to model przeznaczony do łóżka z pojemnikiem do przechowywania pościeli.Stelaż wykonany jest z drewna brzozowego klejonego warstwowo i ma trzy strefy twardości. Posiada środkowe wsparcie, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Idealny do zastosowania w łóżkach z listwą środkową wzdłużną.Wyposażony w praktyczny, wygodny mechanizm podnoszenia. W skład zestawu Flex 3p Basic wchodzi jeden stelaż.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Primaflex, wkład do łóżka
514,00
Stelaż Primaflex wyposażony w elastyczne, gumowe uchwyty, które mają za zadanie amortyzować nacisk oraz  listwy umiejscowione na ramie stelaża dzięki czemu nie dochodzi do zjawiska "martwego pola". Stelaż Primaflex wykonany jest z 28 listew giętych z drewna brzozowego, klejonych warstwowo. Dodatkowe wzmocnienie pasem oraz zastosowanie regulacji twardości sprzyja lepszemu rozłożeniu ciężaru ciała i prawidłowemu ułożeniu w trakcie snu.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji do samodzielnego montażu.
Stelaż Samuraj De Luxe Pilot z elektryczną regulacją
2.173,008.595,00
Elektrycznie regulowany stelaż Samuraj de Luxe Pilot składający się z 28 listew wzmocnione pasem i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym w celu precyzyjniejszego rozłożenia ciężaru ciała. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo.Płynna regulacja podgłówka i podnóżka umożliwia bezpieczne i wygodne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Siłownik wykorzystuje bezpieczne, stałe napięcie 24V. Posiada on wbudowaną funkcję stand-by, która wprowadza układ zasilacza w stan czuwania ograniczając pobór energii elektrycznej oraz umożliwiając opuszczenie stelaża przy braku zasilania. Siłownik po zamontowaniu jest opuszczony 11 cm względem dolnej krawędzi ramy stelaża i umieszczony jest centralnie względem szerokości stelaża. Przy montażu stelaża 120x200 i 140x200 w łóżkach naszej produkcji, wymagany jest demontaż listwy środkowej.Stelaż obsługiwany jest przy pomocy pilota bezprzewodowego.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Samuraj De Luxe z elektryczną regulacją
1.950,002.955,00
Regulowany elektrycznie stelaż Samuraj de Luxe składający się z 28 listew wzmocnione pasem i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym w celu precyzyjniejszego rozłożenia ciężaru ciała. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo.Płynna regulacja podgłówka i podnóżka umożliwia bezpieczne i wygodne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Siłownik wykorzystuje bezpieczne, stałe napięcie 24V. Posiada on wbudowaną funkcję stand-by, która wprowadza układ zasilacza w stan czuwania ograniczając pobór energii elektrycznej oraz umożliwiając opuszczenie stelaża przy braku zasilania. Siłownik po zamontowaniu jest opuszczony 11 cm względem dolnej krawędzi ramy stelaża i umieszczony jest centralnie względem szerokości stelaża. Przy montażu stelaża 120x200 i 140x200 w łóżkach naszej produkcji, wymagany jest demontaż listwy środkowej.Stelaż obsługiwany jest przy pomocy pilota przewodowego.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Samuraj z elektryczną regulacją
1.826,001.912,00
Elektrycznie regulowany stelaż Samuraj składający się z 28 listew wzmocnione pasem i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym w celu precyzyjniejszego rozłożenia ciężaru ciała. Szerokość listew: około 3,5cm, odległość między listwami: około 2,5 cm. Wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo.Płynna regulacja podgłówka i podnóżka umożliwia bezpieczne i wygodne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Siłownik wykorzystuje bezpieczne, stałe napięcie 24V. Posiada on wbudowaną funkcję stand-by, która wprowadza układ zasilacza w stan czuwania ograniczając pobór energii elektrycznej oraz umożliwiając opuszczenie stelaża przy braku zasilania.Stelaż obsługiwany jest przy pomocy pilota przewodowego.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż sosnowy, wkład do łóżka
124,00243,00
Stelaż do łóżka wykonany z litego drewna sosnowego w kolorze naturalnym. Posiada 20 listew gładkich, zaokrąglonych na krawędziach, połączonych ze sobą taśmą tapicerską. Dzięki właściwym odległościom pomiędzy listewkami, wkład zapewnia materacowi odpowiednią cyrkulację powietrza. Dostępny w szerokościach: S80, S90, S100, S120, S140, S160.
Stelaż Trioflex De Lux P, wkład do łóżka – regulowany elektrycznie
2.514,002.570,00
Trioflex De Lux P to najwyższej jakości stelaż elektryczny posiadający regulację podgłówka i podnóżka, sterowany za pomocą dołączonego pilota bezprzewodowego. Istnieje możliwość sterowania stelażem również za pomocą smartfona lub tabletu. Stelaż składa się z 42 listwy wykonane z drewna bukowego pokrytego srebrną folią ochronną. Posiada:• Regulacje twardości• Pas wzmacniający• Pilot bezprzewodowy• Automatyczną regulacje wysokości• Potrójne elastyczne i gumowe uchwytySzerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm. Stelaż jest głęboki na 9 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex KF, wkład do łóżka – buk
933,00972,00
Regulowany stelaż Trioflex KF buk składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości.. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm.Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka.Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex KF, wkład do łóżka – srebrny
1.112,001.671,00
Regulowany stelaż Trioflex KF srebrny, składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo, wykończony za pomocą folii dekoracyjnej. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm.Stelaż posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka.Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex NV, wkład do łóżka – buk
732,00769,00
Stelaż Trioflex KF buk składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości.. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm.Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Trioflex NV, wkład do łóżka – srebrny
917,001.442,00
Stelaż Trioflex KF srebrny, składający się z 42 listew, wykonanych z drewna bukowego, klejonego warstwowo oraz ramy z drewna brzozowego, klejonej warstwowo, wykończony za pomocą folii dekoracyjnej. Każda listwa osadzona jest w potrójnych uchwytach, które amortyzują pracę całego stelaża. Regulacja twardości w odcinku lędźwiowym umożliwia indywidualne dopasowanie do preferencji użytkownika. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 2,5cm, odległość między listwami: około 1,5 cm.Stelaż jest głęboki na 7,5 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Twinflex K, wkład do łóżka
465,00
Regulowany stelaż Twinflex KF składający się z 28 listew, wykonanych z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 3,5cm;Posiada ręczną regulację wysokości części podgłówka stelaża.Stelaż jest wysoki na 6 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.
Stelaż Twinflex KF, wkład do łóżka
611,00660,00
Regulowany stelaż Twinflex KF składający się z 28 listew, wykonanych z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Wzmocnienie konstrukcji stelaża wytrzymałym pasem umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej szerokości oraz długości. Szerokość listew: około 3,5cm;Posiada ręczną regulację wysokości części podnóżka i podgłówka stelaża.Stelaż jest wysoki na 6 cm, liczone wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona.UWAGA! Stelaż sprzedawany w wersji zmontowanej.