Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Kolekcja FUTURA szafka na buty FU-22 biały połysk (wyprzedaż ostatnich sztuk)
Original price was: 562,35zł.Current price is: 489,00zł.
Szafka na buty FU-22 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość szafki 60 cm. Szafka na buty wyposażona w dwie  komory. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na blacie i cokole. Szafka posiada obniżony blat. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. Szafka dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja NEVIO SZAFKA NA BUTY 02 – Dąb Artisan
519,00
SZAFKA NA BUTY łączy funkcjonalność z eleganckim designem, oferując cztery przestronne półki, szufladę oraz drzwiczki otwierane do dołu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia solidność i trwałość, idealnie komponując się z różnymi stylami wnętrz. Cztery półki pomieszczą dużą ilość obuwia, a dodatkowa szuflada jest doskonała na akcesoria, takie jak szczotki do butów czy wkładki. Drzwiczki otwierane do dołu umożliwiają łatwy dostęp i wygodne użytkowanie, czyniąc tę szafkę nie tylko estetycznym, ale i bardzo praktycznym elementem wyposażenia każdego przedpokoju czy garderoby. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja NEVIO SZAFKA NA BUTY 03 – Dąb Artisan
519,00
SZAFKA NA BUTY łączy funkcjonalność z eleganckim designem, oferując trzy przestronne półki, szufladę oraz drzwiczki otwierane do zewnątrz. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia solidność i trwałość, idealnie komponując się z różnymi stylami wnętrz. Trzy półki pomieszczą dużą ilość obuwia, a dodatkowa szuflada jest doskonała na akcesoria, takie jak szczotki do butów czy wkładki. Drzwiczki otwierane do zewnątrz umożliwiają łatwy dostęp i wygodne użytkowanie, czyniąc tę szafkę nie tylko estetycznym, ale i bardzo praktycznym elementem wyposażenia każdego przedpokoju czy garderoby. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja NEVIO SZAFKA NA BUTY 04 – Dąb Artisan
509,00
SZAFKA NA BUTY łączy funkcjonalność z eleganckim designem, oferując przestronną półę, pojemnik otwierany do góry. Posiada również miękkie i stylowe siedzisko. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia solidność i trwałość, idealnie komponując się z różnymi stylami wnętrz. Półka pomieści dużą ilość obuwia, a dodatkowa pojemnik jest doskonały na akcesoria, takie jak szczotki do butów czy wkładki. Drzwiczki otwierane do zewnątrz umożliwiają łatwy dostęp i wygodne użytkowanie, czyniąc tę szafkę nie tylko estetycznym, ale i bardzo praktycznym elementem wyposażenia każdego przedpokoju czy garderoby. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja NEVIO SZAFKA NA BUTY 05 – Dąb Artisan
519,00
SZAFKA NA BUTY łączy funkcjonalność z eleganckim designem, oferując trzy przestronne półki, pojemnik, miękkie i stylowe siedzisko. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia solidność i trwałość, idealnie komponując się z różnymi stylami wnętrz. Półki pomieszczą dużą ilość obuwia i akcesoria, takie jak szczotki do butów czy wkładki. Drzwiczki otwierane do zewnątrz umożliwiają łatwy dostęp i wygodne użytkowanie, czyniąc tę szafkę nie tylko estetycznym, ale i bardzo praktycznym elementem wyposażenia każdego przedpokoju czy garderoby. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja OLE szafka na buty biały
319,00
Szafka na buty z kolekcji OLE w kolorze białym. To bardzo praktyczny mebel do przedpokoju. Dzięki niemu buty są uporządkowane i nie psują estetyki pomieszczenia. Szerokość: 91 cm, wysokość: 45 cm, głębokość: 35 cm.
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • Fronty: ramiak MDF opłaszczony melaminą + płycina MDF
 • blat: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • Szuflady: prowadnice kulkowe
 • Dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może ulec wydłużeniu, jeśli elementów nie ma na magazynie.
Kolekcja OLE szafka na buty wysoka biały
499,00
Szafka na buty z kolekcji OLE w kolorze białym. To bardzo praktyczny mebel do przedpokoju. Dzięki niemu buty są uporządkowane i nie psują estetyki pomieszczenia. Wysokość szafki przekracza metr, ale głębokość to zaledwie 29 cm, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca na podłodze. Szerokość: 55 cm, wysokość: 126 cm, głębokość: 29 cm.
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • Fronty: ramiak MDF opłaszczony melaminą + płycina MDF
 • blat: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • Szuflady: prowadnice kulkowe
 • Dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może ulec wydłużeniu, jeśli elementów nie ma na magazynie.
Kolekcja QUANT szafka na buty QG-03 dąb artisan
Original price was: 589,00zł.Current price is: 549,00zł.
Szafka na buty QG-03 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Szafka ma poziom dolny otwierany od przodu jak również górny pod tapicerowanym siedziskiem. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Idealna do przedpokoju. Szerokość: 92 cm, wysokość 49 cm, głębokość: 40 cm.  
Kolekcja QUANT szafka na buty QG-04 dąb artisan
Original price was: 809,00zł.Current price is: 749,00zł.
Ławka do przedpokoju- szafka na buty QG-04 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Szafka ma poziom dolny otwierany od przodu jak również górny pod tapicerowanym siedziskiem. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Idealna do przedpokoju. Szerokość: 135 cm, wysokość 49 cm, głębokość: 40 cm.  
Kolekcja TIFFANY szafka na buty woodline krem
339,00
Głęboka szafka na buty Tiffany w intrygującym kolorze woodline krem. Bardzo klasyczna forma całej kolekcji została podkreślona metalowymi uchwytami oraz ozdobnymi frontami. Blat wykończony jest ozdobnymi listwami, wykonany z płyty meblowej pokrytej folią. Sama szafka posiada wygodną przestrzeń do przechowywania obuwia. Szerokość: 70 cm, wysokość: 42 cm, głębokość: 37 cm.
 • front: środek płyta meblowa laminowana, ramiak MDF oklejony folią finisz
 • korpus płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • blat: płyta meblowa laminowana
 • nogi: płyta MDF
 • uchwyty: metalowe
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TIFFANY wysoka szafka na buty woodline krem
619,00
Szafka na buty Tiffany w intrygującym kolorze woodline krem. Bardzo klasyczna forma całej kolekcji została podkreślona metalowymi uchwytami oraz ozdobnymi frontami. Blat wykończony jest ozdobnymi listwami, wykonany z płyty meblowej pokrytej folią. Sama szafka posiada wygodną przestrzeń do przechowywania obuwia aż na trzech poziomach. Dzięki niewielkiej głębokości nie zajmuje dużo miejsca, mieści się nawet w wąskich przedpokojach. Szerokość: 84 cm, wysokość: 120 cm, głębokość: 18 cm.
 • front: środek płyta meblowa laminowana, ramiak MDF oklejony folią finisz
 • korpus płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • blat: płyta meblowa laminowana
 • nogi: płyta MDF
 • uchwyty: metalowe
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TIPS szafka dąb sonoma
199,00
Szafka z kolekcji Tips w kolorze dąb sonoma lub dąb sonoma + biel. Cała kolekcja charakteryzuje się prostą formą. Od innych tego typu propozycji odróżnia ją ciekawe zaokrąglenie czoła korpusu. Sama szafka to mebel idealny do przedpokoju lub korytarza. Może pełnić też funkcję szafki na buty. W praktycznej szufladzie jest miejsce na potrzebne drobiazgi alb np. szotki i pasty do butów. Szerokość: 83 cm, wysokość: 42 cm, głębokość: 34 cm.
 • Fronty: płyta meblowa laminowana
 • Korpus: płyta meblowa laminowana
 • Blat: płyta meblowa laminowana
 • Szuflady: prowadnice rolkowe
 • Uchwyt: plastikowy, srebrny
 • Dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
W uwagach proszę wpisać, która opcja kolorystyczna ma być wysłana: dąb sonoma, czy dąb sonoma z bielą. W przypadku niewpisania informacji wysyłamy losowo.     MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TOP MIX duża szafka na buty dąb sonoma i biały
349,00
Duż szafka na buty z kolekcji Top Mix w kolorze białym z blatem w kolorze dąb sonoma lub w całości w kolorze dąb sonoma. Cała kolekcja charakteryzuje się prostym stylem pasującym do minimalistycznych wnętrz. W kolekcji jest też ogromny wybór różnych komód i regałów, które można komponować w bardzo praktyczne zestawy. Dzięki samej szafce na buty z łatwością zorganizujesz przestrzeń w przedpokoju. Posiada aż 3 poziomy, dzięki czemu jest wystarczająco pakowna by zmieścić buty dla kilkorga osób. Szerokość: 80 cm, wysokość: 121 cm, głębokość: 27 cm.
 • Korpus: płyta meblowa laminowana
 • Blat: płyta meblowa laminowana
 • Front: płyta meblowa laminowana
 • Uchwyty: plastikowe w kolorze srebrnym
W uwagach proszę wpisać, która opcja kolorystyczna ma być wysłana: dąb sonoma, czy dąb sonoma z bielą. W przypadku niewpisania informacji wysyłamy losowo.   MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TOP MIX szafka na buty dąb sonoma i biały
249,00
Szafka na buty z kolekcji Top Mix w kolorze białym z blatem w kolorze dąb sonoma lub w całości w kolorze dąb sonoma. Cała kolekcja charakteryzuje się prostym stylem pasującym do minimalistycznych wnętrz. W kolekcji jest też ogromny wybór różnych komód i regałów, które można komponować w bardzo praktyczne zestawy. Dzięki samej szafce na buty z łatwością zorganizujesz przestrzeń w przedpokoju. Jest wystarczająco pakowna by zmieścić buty dla kilkorga osób. Szerokość: 80 cm, wysokość: 85 cm, głębokość: 27 cm.
 • Korpus: płyta meblowa laminowana
 • Blat: płyta meblowa laminowana
 • Front: płyta meblowa laminowana
 • Uchwyty: plastikowe w kolorze srebrnym
W uwagach proszę wpisać, która opcja kolorystyczna ma być wysłana: dąb sonoma, czy dąb sonoma z bielą. W przypadku niewpisania informacji wysyłamy losowo.   MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja VIGO szafka na buty biel i dąb wotan
399,00
Szafka na buty z kolekcji Vigo. Eleganckie zestawienie białego połysku z delikatną wstawką w kolorze dąb wotan usatysfakcjonuje każdego wielbiciela nienagannej prostoty w nowoczesnej odsłonie. Wyróżnia się szerokim blatem wysuniętym na czoło bryły oraz szerokimi bocznymi listwami. Posiada nakładkę tapicerowaną na górze, dzięki czemu można na niej wygodnie usiąść w czasie zakładania butów. Szerokość: 92,6 cm, wysokość: 56,5 cm, głębokość: 37,3 cm.
 • Blat: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • Front: płyta MDF oklejona folią PCV
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • Półki: płyta meblowa laminowana, maksymalne obciążenie 10 kg
 • Nogi: ślizgacz plastikowy
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Szafka na buty GR702. Kolekcja RUSTIKAL
1.331,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego szafka na buty GR702 to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość miejsca w szafce na przechowywanie obuwia. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Szafka została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Szafka na buty sosnowa SB110
823,00
Wysoka szafka na buty SB110, wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada cztery funkcjonalne komory, w których z łatwością pomieścisz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB111
718,00
Wąska szafka na buty SB111, wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada cztery funkcjonalne komory, w których z łatwością pomieścisz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB112
611,00
Szafka na buty SB112, wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada trzy funkcjonalne komory, w których z łatwością pomieścisz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB113
668,00
Drewniana szafka na buty SB113. Wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada trzy funkcjonalne komory, w których z łatwością pomieścisz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB115
668,00
Klasyczna szafka na buty SB115. Wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada dwie duże i jedną mniejszą, funkcjonalne komory, w których z łatwością pomieścisz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB116
611,00
Nieduża szafka na buty SB116. Wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada dwie duże,  funkcjonalne komory, w których przechowasz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB117
356,00
Niska szafka na buty SB117. Wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada funkcjonalną komorę, w których przechowasz obuwie domowników.
Szafka na buty sosnowa SB118
738,00
Szafka na buty SB118. Wykonana z litego drewna sosnowego. Posiada dwie komory oraz szafkę zamykaną, w których przechowasz obuwie domowników.