Wyświetlanie 1–24 z 173 wyników

Duży narożnik ELIZ z funkcją spania beżowy
2.999,00
Eliz to narożnik z funkcją spania. Posiada metalowe stopki. Łatwe rozkładanie typu Eurobook ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyny falistej i wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Poduszki wypełnione formatką z pianki. Rama wykonana z drewna sosnowego i płyty meblowej. Dostępny w jednym kolorze tkaniny Bali 08- beżowym.  
Krzesło bukowe KT193 skóra naturalna
510,00
Wykonane z litego drewna bukowego krzesło KT193 w stylu vintage. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Krzesło dębowe KT393 skóra naturalna
699,00
Wykonane z litego drewna dębowego krzesło KT393 w stylu vintage. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja oraz tapicerowane skórą naturalną siedzisko, zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Narożnik ALLEN z elektrycznie regulowanym siedziskiem
7.236,008.473,00
Narożnik Allen z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny faliste. Metalowe, czarne płozy podpierające bok i otomanę, podkreślają loftowy charakter mebla. Wszytkie wymiary podane są w centymetrach. Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik ALTICA z funkcją spania
2.764,00
Wygodny narożnik do salonu ALTICA.  Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Wygodna powierzchnia spania wynosząca 139 x 204 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W narożniku znajdują się dwa pojemniki na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz lub czarny. Narożnik uniwersalny, można go montować na prawą lub lewą stronę.    
Narożnik AURIS z funkcją spania
2.781,00
Niewielki narożnik do salonu AURIS. Wygodny mebel na drewnianych, wysokich nóżkach. Nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz, czarny. Ozdobnie pionowe przeszycia na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosząca 139 x 204 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel. Narożnik uniwersalny, można go montować na prawą lub lewą stronę.
Narożnik AUSTIN z bokami rozkładany
2.899,00
Wygodny narożnik AUSTIN  z boczkami. W zestawie cztery duże poduchy oparciowe. Komfort wypoczynku zapewnia wypełnienie siedzisk wysokiej klasy pianką  HR i sprężynami falistymi. Kolejny atut narożnika to duża powierzchnia spania wynosząca 140 x 215 cm. Spanie rozkładane w łatwy sposób za pomocą automatu DL. W narożniku znajdują się dwa pojemniki na pościel. Narożnik uniwersalny, tj. może być zmontowany na prawą i lewą stronę. Kontrastowe lamówki podkreślają charakter mebla (tkanina uzupełniająca).
Narożnik AVANTI z funkcją spania
6.297,008.008,00
Wyjątkowy narożnik do salonu  AVANTI z regulowanymi trzema zagłówkami i stałym oparciem. Elementami dekoracyjnymi narożnika są delikatnie wygięty bok oraz podwójne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są metalowe nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosząca 122 x 192 cm z łatwym system rozkładania sofy z podnoszonym mechanizmem – tzw. delfin.. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel.  
Narożnik AVANTI z funkcją spania PROMOCJA
4.949,00
Narożnik  AVANTI w tkaninie MONOLITH 37, 69, 77, 84 lub 85 w promocyjnej cenie! Narożnik z regulowanymi trzema zagłówkami i stałym oparciem. Elementami dekoracyjnymi narożnika są delikatnie wygięty bok oraz podwójne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są metalowe nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosząca 122 x 192 cm z łatwym system rozkładania sofy z podnoszonym mechanizmem – tzw. delfin.. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel.  
Narożnik BAGGIO z elektrycznie regulowanym siedziskiem
7.458,008.694,00
Narożnik Baggio z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonellowe, które zapewniają komfort siedzenia. Praktyczny pojemnik na pościel ma wymiary 185x 105 x 13 cm. Wysokość samego siedziska to 45 cm.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik BARI rozkładany
2.691,003.147,00
Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik BARI rozkładany – PROMOCJA
2.504,00
Rogówka BARI teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik CALA z regulowanym siedziskiem i zagłówkami
6.262,007.973,00
Elegancki narożnik do salonu CALA z regulowaną wysokością oparcia oraz głębokością siedzenia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosząca 130 x 210 cm z łatwym system rozkładania sofy z podnoszonym mechanizmem – tzw. delfin.. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel.  
Narożnik CALMER rozkładany
2.654,00
Narożnik CALMER posiada trzy, miękkie poduchy oparciowe pikowane jak boczek. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Duża powierzchnia spania wynosząca 140 x 203 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel. Nóżki z tworzywa. Narożnik uniwersalny.
Narożnik CALVARO MINI z regulowanym siedziskiem
6.211,007.777,00
Nowoczesny narożnik do salonu CALVARO MINI z regulowaną wysokością oparcia oraz głębokością siedzenia. Na siedzisku dekoracyjne pikowanie. Narożnik na wysokich, drewnianych nóżkach. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CALVARO XL skóra naturalna
17.257,0019.722,00
Skórzany narożnik do salonu CALVARO XL w kształcie litery U. Mebel z regulowanymi zagłówkami oraz głębokością siedzenia. Dekoracyjne pikowania na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są wysokie, drewniane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Narożnik może być wykonany również w tkaninie, dostępny tutaj.
Narożnik CALVARO XL z regulowanym siedziskiem
8.916,0011.224,00
Duży narożnik do salonu CALVARO XL w kształcie litery U. Mebel z regulowanymi zagłówkami oraz głębokością siedzenia. Dekoracyjne pikowania na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są wysokie, drewniane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Narożnik może być wykonany również w skórze naturalnej, dostępny tutaj.
Narożnik CAMPO L z regulowanym siedziskiem
7.420,009.307,00
Narożnik do pokoju dziennego CAMPO L z regulowaną wysokością oparcia oraz elektrycznie regulowaną głębokością siedzenia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CAMPO MINI z regulowanymi zagłówkami
6.104,007.657,00
Narożnik z elektrycznie regulowaną głębokością siedzenia CAMPO MINI. Dodatkowo narożnik posiada regulowaną wysokością oparcia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CAMPO XL w kształcie podkowy.
9.299,0011.664,00
Duży narożnik w kształcie podkowy CAMPO XL z regulowaną wysokością oparcia oraz elektrycznie regulowaną głębokością siedzenia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CANDELO L
6.041,007.063,00
Narożnik Candelo L. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna typu HR i sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Wysokość samego siedziska to 44 cm.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik CANDELO MINI
6.144,007.196,00
Narożnik Candelo Mini. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna typu HR i sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Wysokość samego siedziska to 44 cm.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik CARMEN z funkcją spania
3.299,00
Funkcjonalny narożnik CARMEN z boczkami i funkcją spania.  Trzy poduchy oparciowe. Wypełnienie siedziska wykonane zostało z wysokiej klasy pianki HR oraz sprężyn falistych. Kolejny atut narożnika to duża powierzchnia spania wynosząca 140 x 204 cm. Spanie rozkładane w łatwy sposób za pomocą automatu DL. W narożniku znajdują się dwa pojemniki na pościel. Dwie małe poduszki mogą zostać wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Narożnik Chivas z elektrycznie regulowanym siedziskiem
7.117,008.338,00
Narożnik Chivas z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i  regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny faliste.