Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Kolekcja DALLAS biurko D-13
649,00
Biurko D-13 z kolekcji Dallas. Biurko posiada szafkę jednodrzwiową z półką oraz wysuwaną półkę na klawiaturę. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-1
1.109,00
Komoda D-1 z kolekcji Dallas z czterema pojemnymi szufladami oraz dwiema szafkami z półką. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-2
859,00
Komoda D-2 z kolekcji Dallas z czterema pojemnymi szufladami. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-3
889,00
Komoda D-3 z kolekcji Dallas z szafką oraz czterema pojemnymi szufladami. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-4
759,00
Wąska komoda D-4 z kolekcji Dallas z czterema szufladami. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-5
1.049,00
Komoda D-5 z kolekcji Dallas z czterema szufladami oraz dwiema szafkami z półką. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-6
889,00
Wysoka komoda D-6 z kolekcji Dallas z dwiema szufladami oraz szafką dwudrzwiową z półką. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS komoda D-7
1.309,00
Komoda D-7 z kolekcji Dallas z czterema szufladami oraz dwiema szafkami z przeszklonymi drzwiami. W szafkach zainstalowane zostały dwie półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo do szafki można dobrać oświetlenie LED półek.
Kolekcja DALLAS lustro D-9
389,00
Lustro D-9 z kolekcji Dallas. Dostępne w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS ława D-15
589,00
Ława do salonu D-15 z kolekcji Dallas. Pod blatem podręczna półka. Wykończona czarnymi dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS pólka D-10
159,00
Półka D-10 z kolekcji Dallas o grubości 4,8 cm. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-30
179,00
Oryginalna półka D-30 z kolekcji Dallas. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-8
569,00
Oryginalna półka z szafkami D-8 z kolekcji Dallas. Za przeszklonymi drzwiczkami dwóch małych szafeczek znajdują się szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo szklane półki mogą zostać podświetlone.
Kolekcja DALLAS regał D-23
1.179,00
Wyjątkowy regał D-23 z kolekcji Dallas. Regał z dwiema szafkami z pólkami, dwiema szufladami. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS stolik kawowy D-14
519,00
Stolik kawowy D-14 z kolekcji Dallas. Pod blatem podręczna półka. Wykończona czarnymi dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS szafa D-19
859,00
Szafa jednodrzwiowa D-19 z kolekcji Dallas z szufladą. W środku drążek na wieszaki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo do szafki można dobrać półki.
Kolekcja DALLAS szafa D-20
1.149,00
Szafa dwudrzwiowa D-20 z kolekcji Dallas z szufladą. W środku drążek na wieszaki, metalowy o długości 88,1 cm. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo do szafki można dobrać półki.
Kolekcja DALLAS szafa narożna D-21
1.569,00
Szafa narożna D-21 z kolekcji Dallas. W jednej części drążek na wieszaki, metalowy o długości 88,1 cm i półka nad nim. W drugiej - cztery półki.  Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo do szafki można dobrać półki.
Kolekcja DALLAS szafka RTV D-11
599,00
Wysoka szafka RTV D-11 z kolekcji Dallas. W szafce dwie odsłonięte półki oraz szafka z półką. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS szafka RTV D-12
629,00
Szafka RTV D-12 z kolekcji Dallas. Dwie szafki z drzwiczkami a pomiędzy nimi otwarta przestrzeń z półką. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS witryna D-16
989,00
Wysoka witryna D-16 z kolekcji Dallas z dwiema szufladami oraz przeszkloną szafką, w której znajdują się trzy szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo do szafki można dobrać oświetlenie LED półek.
Kolekcja DALLAS witryna D-17
1.179,00
Szeroka witryna D-17 z kolekcji Dallas z dwiema szufladami oraz przeszkloną szafką dwudrzwiową, w której znajdują się trzy szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo do szafki można dobrać oświetlenie LED półek.