Wyświetlanie 1–24 z 72 wyników

Fotel 1R LUNA z elektryczną funkcją relax
2.932,003.493,00
Fotel z funkcja relax systemu LUNA. Rozkładanie elektryczne. W środku wypełnienie silikonowe, sprężyna falista i pianka HR. System meblowy Luna umożliwia dopasowanie elementów do indywidualnych potrzeb. Małe poduszki do zamówienia oddzielnie. Meble w systemie mogą zostać wykonane w dwóch wersjach kolorystycznych: WERSJA 1:
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie i boczki zewnętrzne,
 • Tkanina uzupełniająca: górna część skrzyni, boczki wewnętrzne
WERSJA 2:
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie i boczki wewnętrzne,
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, górna część oparcia, boczki zewnętrzne.
Fotel 1R LUNA z funkcją relax
2.513,002.905,00
Fotel z funkcja relax systemu LUNA. Rozkładanie manualne. W środku wypełnienie silikonowe, sprężyna falista i pianka HR. System meblowy Luna umożliwia dopasowanie elementów do indywidualnych potrzeb. Małe poduszki do zamówienia oddzielnie. Meble w systemie mogą zostać wykonane w dwóch wersjach kolorystycznych: WERSJA 1:
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie i boczki zewnętrzne,
 • Tkanina uzupełniająca: górna część skrzyni, boczki wewnętrzne
WERSJA 2:
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie i boczki wewnętrzne,
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, górna część oparcia, boczki zewnętrzne.
Fotel ANDO marki TADAO
2.750,00
Elegancki fotel ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Fotel ARBOR
549,00
Kawiarniany fotel ARBOR z zaokrąglonym oparciem, idealny również w domu czy biurze. Wypełnienie siedziska pianką PU.
Fotel AVESTA
582,00
Fotel  AVESTA. Ozdobne pikowanie na oparciu. Wypełnienie siedziska to pianka PU.  Drewniane nóżki w kolorze do wyboru:  buk, ciemny brąz.  
Fotel AWIO
1.213,001.355,00
Klubowy fotel AWIO z korpusem z włókna szklanego, który jest odporny na złamania i uszkodzenia mechaniczne. Na wysokich, czarnych nóżkach. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu.
Fotel BINGO BIS
582,00
Elegancki fotel BINGO BIS. Ozdobne przeszycia tzw. kołderki na oparciu i siedzisku. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: ciemny orzech, buk, olcha, venge lub sonoma.elementy
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie
 • Tkanina uzupełniająca: dół skrzyni, tył
Fotel BRESSO
1.114,00
Stylowy fotel BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobne pikowanie oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Fotel z kanapą może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Fotel bujany DEO
1.035,001.213,00
Bujany fotel DEO typu "Uszak" . Płozy drewniane. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Idealny do salonu jak i pokoju dziecięcego.
Fotel CARMEN
1.399,00
Komfortowy fotel CARMEN z wysokim oparciem i metalowymi, czarnymi nóżkami. Wypełnienie siedziska pianką PU.
Fotel CLARITA
1.499,00
Przytulny fotel CLARITA z wysokim oparciem, na drewnianych nóżkach. Wypełnienie siedziska to pianka PU i sprężyna falista. Oparcie ozdobione guzikami w kolorze fotela.
Fotel COLUMBUS
1.299,00
Fotel COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge. Do fotela dobierz puf, dostępny tutaj lub inne meble COLUMBUS.
Fotel COLUMBUS bujany
1.399,00
Fotel bujany COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR. Płozy drewniane dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Fotel COLUMBUS metal
1.399,00
Fotel COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Nóżki metalowe w kolorze czarnym. Do fotela dobierz puf, dostępny tutaj lub inne meble COLUMBUS.
Fotel CORSO I
958,001.141,00
CORSO I to fotel ozdobiony jasną lamówką. Wypełnienie sprężyny faliste i pianka HR. Fotel na kwadratowych, drewnianych nóżkach w kolorze do wyboru: biały, buk, orzech lub venge. Fotel razem z wersalką CORSO tworzy wyjątkowy zestaw wypoczynkowy. Meble Corso dostępne również na okrągłych nóżkach.
 • Tkanina główna: siedzisko, skrzynia boki,
 • Tkanina uzupełniająca: lamówka, guziki
Fotel CORSO I
958,001.141,00
CORSO II to fotel ozdobiony jasną lamówką. Wypełnienie sprężyny faliste i pianka HR. Fotel na okrągłych, drewnianych nóżkach w kolorze do wyboru: biały, buk, orzech lub venge. Fotel razem z wersalką CORSO tworzy wyjątkowy zestaw wypoczynkowy. Meble Corso dostępne również na kwadratowych nóżkach.
 • Tkanina główna: siedzisko, skrzynia boki,
 • Tkanina uzupełniająca: lamówka, guziki
Fotel DAKOTA
649,00
Elegancki fotel typu Finka Dakota na drewnianych płozach i z wygodnym oparciem. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonell. Oparcie ozdobnie przeszyte. Zamów w komplecie z wersalką Dakota.
Fotel Dante z regulowanym zagłówkiem
1.340,001.555,00
Fotel Dante to komfortowy mebel z z regulowanym zagłówkiem. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). Do kompletu dostępne też inne meble z kolekcji DANTE.
Fotel EXODUS
576,00
Nowoczesny fotel EXODUS z ozdobnymi przeszyciami na oparciu. Wypełnienie siedziska to pianka PU. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru:  buk, ciemny brąz.  
Fotel F1 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
358,00
Elegancki fotel F1 wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze wenge. Siedzisko na wysokości 46 cm, głębokie na 47 cm.
Fotel F19 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
436,00
Nowoczesny fotel F19 wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze białym. Siedzisko na wysokości 49 cm, głębokie na 48 cm.
Fotel F6 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
296,00
Stylowy fotel F6 wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze jabłoń. Siedzisko na wysokości 46 cm, głębokie na 42 cm.
Fotel F680M na metalowych nogach.
559,00
Nowoczesny fotel F680M na metalowych, czarnych nóżkach, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Siedzisko na wysokości 46 cm.
Fotel F680N z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
475,00
Wygodny fotel F680N wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze buk. Siedzisko na wysokości 49 cm.