Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Kolekcja ARTI stolik nocny AR-07 biały
239,00
Stolik nocny AR-07 z kolekcji ARTI w kolorze białym. Szerokość: 50 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 40 cm. Stolik nocny  o ergonomicznej wielkości, która pozwala na wygodne umieszczenie na blacie lampki nocnej. Wyposażony w niewielką szufladę na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI stolik nocny AR-07 czarny
239,00
Stolik nocny AR-07 z kolekcji ARTI w kolorze czarnym. Szerokość: 50 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 40 cm. Stolik nocny  o ergonomicznej wielkości, która pozwala na wygodne umieszczenie na blacie lampki nocnej. Wyposażony w niewielką szufladę na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja AYSON szafka nocna dąb artisan
189,00
Szafka nocna z kolekcji AYSON postawiona koło łóżka zapewni miejsce potrzebne na wszelkie drobiazgi niezbędne przed snem. Blat sprawdzi się jako miejsce, na którym spocznie tradycyjny zegarek z budzikiem lub mała lampka nocna. Fronty są z laminowanej płyty meblowej, a obrzeże  wzmocnione PCV. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: szerokość 46,5 cm, wysokość 45,5 cm, głębokość 36 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku elementów na magazynie
Kolekcja AYSON szafka RTV dąb artisan
349,00
Elegancka szafka RTV z kolekcji AYSON posiada duży wytrzymały blat. Dodatkowym atutem są otwarte i zamknięte półki do przechowywania różnych drobiazgów jak piloty, czasopisma czy inne akcesoria. Fronty są z laminowanej płyty meblowej, a obrzeże  wzmocnione PCV. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: szerokość 125,5 cm, wysokość 50 cm, głębokość 36 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BELLE – szafka nocna. Biały mat
349,00
Szafka nocna z kolekcji BELLE o z drewnianymi  elementami. Cała kolekcja charakteryzuje się prostą, geometryczną formą inspirowaną klasyką lat 50. Ma ciekawe nogi i uchwyty, które pełną funkcję dekoracyjną. Sama szafka posiada dwie praktyczne szuflady, w których można schować potrzebne drobiazgi. Natomiast na blacie znajdzie się miejsce na lampkę nocną i książkę czytaną przed snem. Szerokość: 50 cm, wysokość: 49 cm, głębokość: 41 cm.
 • Fronty: płyta meblowa laminowana
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
 • Blaty: płyta meblowa laminowana
 • Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
 • Nogi: drewniane
 • Uchwyty: drewniane
Kolekcja DENTRO Stolik nocny DT-03L biały
169,00
Szafka nocna DT-03L z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Szuflada zapewni dużo miejsca na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO Stolik nocny DT-03P biały
169,00
Szafka nocna DT-03P z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Szuflada zapewni dużo miejsca na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja GRESS szafka nocna dąb sonoma
249,00
Gdy w sypialni są już szafa oraz łóżko to oczywistym zakupem staje się też szafka nocna. Ta z kolekcji Gress oferuje prosty design, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. W praktycznej szufladzie można wygodnie schować potrzebne drobiazgi. Na blacie bez problemu zmieści się zegarek oraz lampka, a i książka czytana przed snem znajdzie tam dla siebie miejsce. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 96 cm, wysokość: 29 cm, głębokość: 39 cm.
 • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
 • front wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
 • prowadnice rolkowe
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja HARONY szafka nocna HR-07 kaszmir + trufla
399,00
Szafka nocna z kolekcji Harmony to idealne rozwiązanie do pokoju dziewczęcego. dwie szuflady pozwolą utrzymać przestrzeń przy łóżku w porządku. A na blacie zmieści się lampka  i książka czytana przed zaśnięciem. Zaokrąglone frezowania frontów, delikatne uchwyty i asymetryczny design czynią tą kolekcję naprawdę wyjątkową. A połączenie dwóch kolorów - subtelnego kaszmiru i wyrazistego odcieniu trufli - doda elegancji pasującej do młodej damy.
 • korpus: płyta wiórowa laminowana; 16mm; 22mm
 • korpus: płyta wiórowa laminowana; 16mm

 • blat: płyta wiórowa laminowana; 16mm
 • front: płyta wiórowa laminowana; 16mm

 • ściana tylna: płyta HDF; 3mm

 • półki: płyta wiórowa laminowana; 16mm

 • dopuszczalne obciążenie półki: 5 kg

UWAGA: Warunkiem dostawy w 7 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 biały
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 dąb shetland
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 san remo jasny
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 szary
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LINGO szafa biały połysk
1.133,00
Szafa z kolekcji LINGO w kolorze biały połysk. Jednym z niezbędnych mebli w każdej sypialni jest szafa. Elegancka w jasnym kolorze z kolekcji Lingo będzie ozdobą pomieszczenia. Szafa z kolekcji LINGO oprócz dużej przestrzeni przeznaczonej na wiszące ubrania posiada również dodatkowe półki zamknięte białymi frontami. Dzięki temu z łatwością można uporządkować ubrania. Szerokość: 106 cm, wysokość: 202 cm, głębokość: 56 cm.
 • front: płyta MDF oklejona folią PCV wysoki połysk
 • korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja LUNA L stolik nocny LN-07 biały
279,00
Szafka nocna LN-11 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i uchwytami. W stoliku znajdują się szafka oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA Szafka nocna LN-2 biały Alaska
441,00
Szafka nocna LN-2 z kolekcji Luna w kolorze biały Alaska. Szerokość: 55,4 cm, głębokość: 46,2 cm, wysokość: 46,1 cm. Szafka nocna posiada szufladę i otwartą półkę. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej a front i wezgłowie z płyty MDF oklejonej folią PVC. Front posiada metalowy uchwyty w kolorze chrom z białym wypełnieniem.
Kolekcja MAGELLAN szafka nocna sosna vintage
299,00
Szafka nocna z kolekcji MAGELLAN w kolorze sosna vintage. Idealnie funkcjonująca sypialnia obok łóżka potrzebuje szafki nocnej. To na niej umieścisz książkę czytaną przed snem lub postawisz szklankę z wodą. Szafka z kolekcji Magellan ma praktyczną półkę oraz szufladę, w której można schować potrzebne przed snem rzeczy. Wygląd szafki szczególnie przypadnie do gustu wielbicielom stylu marynistycznego. Szerokość: 51 cm, wysokość: 44 cm, głębokość: 40 cm.
 • blat: płyta meblowa laminowana
 • front: płyta meblowa laminowana z listwą MDF
 • korpus: płyta meblowa laminowana
 • szuflada: prowadnica kulkowa
 • maksymalne obciążenie półek: do 5 kg
 • metalowe okucia w rogach bryły
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja MEDIOLAN stolik nocny M-16 hikora
289,00
Szafka nocna M16 z kolekcji MEDIOLAN z czarnymi uchwytami o funkcjonalnym układzie. Czarne wykończenia w postaci listew idealnie pasujące do czarnych uchwytów podkreślają jej charakter. Istnieje możliwość  jako opcja dodatkowa wzbogacić szafkę dodatkami takimi jak czarne nogi o wysokości 10 cm, które będą pasować do czarnych listew i stworzą idealne zestawienie. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja NATURAL szafka nocna N-18 ribbeck
309,00
Szafka nocna N15 z kolekcji NATURAL. Posiada jedną szafkę z półką w środku. Zawiasy z cichym domykiem podkreślają delikatność mebla, a metalowe uchwyty pokazują, że każdy detal jest idealnie dopasowany pod całość. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja NONELL szafka nocna olcha polarna i onyx
209,00
Szafka nocna z kolekcji Nonell w kolorze olcha polarna i onyx. Żeby wieczór przy dobrej książce był tylko przyjemnością warto zadbać o miejsce, na którym będzie stała lampka nocna i gdzie będzie można odłożyć książkę przed snem. Nasza szafka nocna idealnie się do tego sprawdzi. Elementem ozdobnym jest ścięta linia górnej płyty. Szerokość: 48 cm, wysokość: 43 cm, głębokość: 40 cm.
 • fronty: płyta meblowa laminowana
 • korpus: płyta meblowa laminowana pogrubiana, 32 mm
 • blat: płyta meblowa laminowana pogrubiana, 32 mm
 • Dopuszczalne obciążenie półek pełnych- 5 kg
 • szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysów
*Dostępność tylko do wyczerpania zapasów. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może ulec wydłużeniu, jeśli materiałów nie ma na magazynie.
Kolekcja NONELL szafka olcha polarna i onyx PROMOCJA
429,00
Szafka z kolekcji Nonell w kolorze olcha polarna i onyx. Urządzając pokój nastolatka warto brać pod uwagę jak najwięcej elementów, w których można pochować potrzebne rzeczy. Nieduży mebel z półkami i szufladami w formie szafki to idealne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń, w których potrzebujemy dodatkowego miejsca do przechowywania. Elementem ozdobnym jest ścięta linia górnej płyty. Szerokość: 56 cm, wysokość: 108 cm, głębokość: 40 cm.
 • fronty: płyta meblowa laminowana
 • korpus: płyta meblowa laminowana pogrubiana, 32 mm
 • blat: płyta meblowa laminowana pogrubiana, 32 mm
 • Dopuszczalne obciążenie półek pełnych- 5 kg
 • szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysów
*Dostępność tylko do wyczerpania zapasów. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może ulec wydłużeniu, jeśli materiałów nie ma na magazynie.
Kolekcja QUBIC szafka nocna QB-10 dąb artisan
349,00
Stolik nocny QB-10 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 45 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 47 cm. W szafce znajduje się szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI stolik nocny lewy MS-08 hikora naturalna
289,00
Szafka nocna lewa MS -08L z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Szafka z szufladą i półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Stolik nocny tworzy efektowną całość z łóżkiem MS-09L.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI stolik nocny prawy MS-08 hikora naturalna
289,00
Szafka nocna prawa MS -08P z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Szafka z szufladą i półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Stolik nocny tworzy efektowną całość z łóżkiem MS-09P.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.