Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Fotel Dante z regulowanym zagłówkiem
1.340,001.555,00
Fotel Dante to komfortowy mebel z z regulowanym zagłówkiem. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). Do kompletu dostępne też inne meble z kolekcji DANTE.
Kanapa Dante z funkcją spania
2.699,003.135,00
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).  
Narożnik BARI rozkładany
2.691,003.147,00
Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik BARI rozkładany – PROMOCJA
2.504,00
Rogówka BARI teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik DANTE 5P z funkcją spania
4.732,005.566,00
Narożnik Dante 5P to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.  
Narożnik DANTE rozkładany regulowane zagłówki – PROMOCJA
3.383,00
Wygodny narożnik Dante teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik DANTE z regulowanymi zagłówkami, funkcją spania i wygodnym pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 120 x 204 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Rozkładanie za pomocą automatu, zastosowano również gumowe kółka. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.  
Narożnik Dante z funkcją spania
3.675,004.182,00
Narożnik Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 122 x 210 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).  
Narożnik MAGIC rozkładany bez materaca
5.332,006.232,00
Narożnik uniwersalny MAGIC rozkładany do funkcji spania za pomocą automatu włoskiego ze wspomaganym rozkładaniem. Mebel bez materaca. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną HR. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. Narożnik MAGIC można zakupić w zestawie z fotelem MAGIC.  
Narożnik MAGIC rozkładany z materacem
6.271,007.171,00
Narożnik uniwersalny MAGIC rozkładany do funkcji spania za pomocą automatu włoskiego ze wspomaganym rozkładaniem. Mebel z materacem. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną HR. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. Narożnik MAGIC można zakupić w zestawie z fotelem MAGIC.  
Narożnik MARCO z funkcją spania
2.894,003.381,00
Narożnik MARCO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 122 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Łatwe rozkładanie oraz gumowe kółeczka. Narożnik może stać dosunięty do ściany.  
Narożnik MARCO z funkcją spania – PROMOCJA
2.810,00
MARCO dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik MARCO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 122 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Łatwe rozkładanie oraz gumowe kółeczka. Narożnik może stać dosunięty do ściany.  
Narożnik MAXIM rozkładany
2.416,002.794,00
Prosty w formie narożnik MAXIM z wygodnymi, miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell i falistych. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik MAXIM rozkładany – PROMOCJA
2.195,00
Narożnik MAXIM dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Prosty w formie narożnik MAXIM z wygodnymi, miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell i falistych. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA II rozkładany
3.322,003.921,00
Komfortowy narożnik PARMA II z pięcioma miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA II rozkładany – PROMOCJA
3.101,00
Narożnik PARMA II dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Komfortowy narożnik PARMA II z pięcioma miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA rozkładany
3.128,003.654,00
Przytulny narożnik PARMA z miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA rozkładany – PROMOCJA
2.933,00
Narożnik dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Przytulny narożnik PARMA z miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik RIVA rozkładany
4.405,005.004,00
Narożnik RIVA z regulowanymi zagłówkami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 12660 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance HR. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki, zagłówki
 
Narożnik TOLEDO z funkcją spania
2.559,002.907,00
Narożnik TOLEDO to nowoczesny mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany.  
Narożnik TOLEDO z funkcją spania – PROMOCJA
2.327,00
Toledo-narożnik dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik TOLEDO to nowoczesny mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany.  
Narożnik VELVET
4.575,005.287,00
Velvet to elegancki narożnik. Komfortowe siedzisko jest wykonane na sprężynie falistej. Ma bardzo gustowne przeszycia na poduszkach oparciowych. Proste i stylowe nóżki w kolorze czarnym są wystarczająco wysokie by ułatwić sprzątanie. Nie ma funkcji spania oraz pojemnika.  
Narożnik VERA z funkcją spania
2.862,003.251,00
Narożnik uniwersalny VERA to nowoczesny mebel z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 135 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w czterech kolorach do wyboru: biały, buk, orzech i venge.  
Narożnik VERA z funkcją spania – PROMOCJA
2.557,00
Narożnik dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik uniwersalny VERA to nowoczesny mebel z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 135 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w czterech kolorach do wyboru: biały, buk, orzech i venge.  
Poduszka 40×40
69,0080,00
Mała poduszka do sofy firmy WERXAL. Wymiary 40 x 40. UWAGA: Poduszki do kupienia z meblami WERXAL.