Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Fotel Dante z regulowanym zagłówkiem
1.315,001.527,00
Fotel Dante to komfortowy mebel z z regulowanym zagłówkiem. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). Do kompletu dostępne też inne meble z kolekcji DANTE.
Fotel Dante z regulowanym zagłówkiem PROMOCJA
Original price was: 1.315,00zł.Current price is: 1.263,00zł.
Fotel Dante to komfortowy mebel z z regulowanym zagłówkiem. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Do kompletu dostępne też inne meble z kolekcji DANTE.
Fotel GRAND
1.465,001.697,00
Fotel Grand to komfortowy mebel. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom, złoty lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). Do kompletu można dobrać kanapę GRAND.
Fotel WEST
1.315,001.527,00
Fotel West to komfortowy mebel. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). Do kompletu można dobrać kanapę WEST.
Fotel WEST PROMOCJA
Original price was: 1.057,00zł.Current price is: 979,00zł.
Fotel West to komfortowy mebel. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). Dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru (próbnik poniżej). Do kompletu można dobrać kanapę WEST.
Kanapa Dante z funkcją spania
2.744,003.185,00
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).  
Kanapa Dante z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 2.744,00zł.Current price is: 2.545,00zł.
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)  
Narożnik BARI rozkładany
2.732,003.194,00
Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik BARI rozkładany – PROMOCJA
Original price was: 2.732,00zł.Current price is: 2.538,00zł.
Rogówka BARI teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik DANTE 5P z funkcją spania
4.802,005.650,00
Narożnik Dante 5P to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.  
Narożnik DANTE 5P z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 4.802,00zł.Current price is: 4.454,00zł.
Narożnik Dante 5P to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)
Narożnik DANTE rozkładany regulowane zagłówki – PROMOCJA
Original price was: 3.731,00zł.Current price is: 3.430,00zł.
Wygodny narożnik Dante teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik DANTE z regulowanymi zagłówkami, funkcją spania i wygodnym pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 120 x 204 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Rozkładanie za pomocą automatu, zastosowano również gumowe kółka. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.  
Narożnik Dante z funkcją spania
3.731,004.244,00
Narożnik Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 122 x 210 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).  
Narożnik GRAND
4.119,004.906,00
Grand to elegancki narożnik. Komfortowe siedzisko jest wykonane na sprężynie falistej. Ma bardzo gustowne przeszycia na poduszkach oparciowych oraz regulowane zagłówki. Proste i stylowe nóżki są wystarczająco wysokie by ułatwić sprzątanie. Ma pojemnik oraz gumowe kółka od spodu. Można go ustawić blisko ściany.    
Narożnik GRAND PROMOCJA
Original price was: 4.119,00zł.Current price is: 3.752,00zł.
Grand to elegancki narożnik. Komfortowe siedzisko jest wykonane na sprężynie falistej. Ma bardzo gustowne przeszycia na poduszkach oparciowych oraz regulowane zagłówki. Proste i stylowe nóżki są wystarczająco wysokie by ułatwić sprzątanie. Ma pojemnik oraz gumowe kółka od spodu. Można go ustawić blisko ściany. Dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru (próbnik poniżej).  
Narożnik MAGIC rozkładany bez materaca
5.412,006.326,00
Narożnik uniwersalny MAGIC rozkładany do funkcji spania za pomocą automatu włoskiego ze wspomaganym rozkładaniem. Mebel bez materaca. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną HR. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. Narożnik MAGIC można zakupić w zestawie z fotelem MAGIC.  
Narożnik MAGIC rozkładany z materacem
6.365,007.278,00
Narożnik uniwersalny MAGIC rozkładany do funkcji spania za pomocą automatu włoskiego ze wspomaganym rozkładaniem. Mebel z materacem. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną HR. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. Narożnik MAGIC można zakupić w zestawie z fotelem MAGIC.  
Narożnik MARCO z funkcją spania
3.039,003.550,00
Narożnik MARCO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 122 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Łatwe rozkładanie oraz gumowe kółeczka. Narożnik może stać dosunięty do ściany.  
Narożnik MARCO z funkcją spania – PROMOCJA
Original price was: 3.039,00zł.Current price is: 2.849,00zł.
MARCO dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik MARCO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 122 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Łatwe rozkładanie oraz gumowe kółeczka. Narożnik może stać dosunięty do ściany.  
Narożnik MAXIM rozkładany
2.537,002.933,00
Prosty w formie narożnik MAXIM z wygodnymi, miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell i falistych. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
  • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik MAXIM rozkładany – PROMOCJA
Original price was: 2.537,00zł.Current price is: 2.226,00zł.
Narożnik MAXIM dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Prosty w formie narożnik MAXIM z wygodnymi, miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell i falistych. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
  • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA rozkładany
3.285,003.836,00
Przytulny narożnik PARMA z miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
  • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA rozkładany – PROMOCJA
Original price was: 3.285,00zł.Current price is: 2.973,00zł.
Narożnik dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Przytulny narożnik PARMA z miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
  • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik rozkładany z pojemnikiem KRONOS
Narożnik KRONOS to elegancki i funkcjonalny mebel, idealny do każdego nowoczesnego wnętrza. Wyposażony w sprężyny faliste, piankę wysoko elastyczną oraz sylikon, zapewnia najwyższy komfort siedzenia i spania. Dzięki funkcji spania i automatycznemu systemowi rozkładania, sofa łatwo zmienia się w wygodne łóżko, a pojemnik na pościel umożliwia praktyczne przechowywanie pościeli.