Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Fotel Dante z regulowanym zagłówkiem
1.287,001.437,00
Fotel Dante to komfortowy mebel z z regulowanym zagłówkiem. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).Do kompletu dostępne też inne meble z kolekcji DANTE.
Fotel Dante z regulowanym zagłówkiem PROMOCJA
1.244,00
Fotel Dante to komfortowy mebel z z regulowanym zagłówkiem. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Do kompletu dostępne też inne meble z kolekcji DANTE.
Kanapa Dante z funkcją spania
2.704,003.138,00
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). 
Kanapa Dante z funkcją spania PROMOCJA
2.509,00
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej
Narożnik BARI rozkładany
2.691,003.147,00
Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge. 
Narożnik BARI rozkładany – PROMOCJA
2.504,00
Rogówka BARI teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge. 
Narożnik DANTE 5P z funkcją spania
4.574,005.300,00
Narożnik Dante 5P to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. 
Narożnik DANTE 5P z funkcją spania PROMOCJA
4.394,00
Narożnik Dante 5P to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)
Narożnik DANTE rozkładany regulowane zagłówki – PROMOCJA
3.383,00
Wygodny narożnik Dante teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Narożnik DANTE z regulowanymi zagłówkami, funkcją spania i wygodnym pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 120 x 204 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Rozkładanie za pomocą automatu, zastosowano również gumowe kółka. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. 
Narożnik Dante z funkcją spania
3.675,004.043,00
Narożnik Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo wygodę siedzenia zapewniają regulowane zagłówki. Powierzchnia spania wynosi 122 x 210 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). 
Narożnik MAGIC rozkładany bez materaca
5.332,006.232,00
Narożnik uniwersalny MAGIC rozkładany do funkcji spania za pomocą automatu włoskiego ze wspomaganym rozkładaniem. Mebel bez materaca. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną HR. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. Narożnik MAGIC można zakupić w zestawie z fotelem MAGIC. 
Narożnik MAGIC rozkładany z materacem
6.365,007.278,00
Narożnik uniwersalny MAGIC rozkładany do funkcji spania za pomocą automatu włoskiego ze wspomaganym rozkładaniem. Mebel z materacem. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną HR. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą. Narożnik MAGIC można zakupić w zestawie z fotelem MAGIC. 
Narożnik MARCO z funkcją spania
2.894,003.381,00
Narożnik MARCO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 122 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Łatwe rozkładanie oraz gumowe kółeczka. Narożnik może stać dosunięty do ściany. 
Narożnik MARCO z funkcją spania – PROMOCJA
2.810,00
MARCO dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Narożnik MARCO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 122 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Łatwe rozkładanie oraz gumowe kółeczka. Narożnik może stać dosunięty do ściany. 
Narożnik MAXIM rozkładany
2.416,002.794,00
Prosty w formie narożnik MAXIM z wygodnymi, miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell i falistych. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik MAXIM rozkładany – PROMOCJA
2.195,00
Narożnik MAXIM dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Prosty w formie narożnik MAXIM z wygodnymi, miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell i falistych. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik OSLO z funkcją spania
4.575,005.287,00
Oslo to elegancki narożnik. Komfortowe siedzisko jest wykonane na sprężynie falistej z pianką wysokoelastyczną i wypełnieniem silikonowym. Ma oryginalne przeszycia na poduszkach oparciowych. Proste i stylowe metalowe nóżki są wystarczająco wysokie by ułatwić sprzątanie. Można go rozłożyć, a do tego posiada pojemnik na pościel. Dużym atutem jest też fakt, że można go ustawić blisko ściany, nie potrzebuje dodatkowego miejsca z tyłu do rozłożenia. Szerokość: 255 cm, głębokość: 170 cm, wysokość 109 cm. Powierzchnia spania: 120x210 cm.Narożnik jest uniwersalny- można zamontować na prawą lub lewą stronę. W uwagach proszę wpisać kolor nóżek: czarne lub chrom. 
Narożnik PARMA II rozkładany
3.322,003.921,00
Komfortowy narożnik PARMA II z pięcioma miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA II rozkładany – PROMOCJA
3.101,00
Narożnik PARMA II dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Komfortowy narożnik PARMA II z pięcioma miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA rozkładany
3.128,003.654,00
Przytulny narożnik PARMA z miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik PARMA rozkładany – PROMOCJA
2.933,00
Narożnik dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Przytulny narożnik PARMA z miękkimi poduchami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 160 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki,
 
Narożnik RIVA rozkładany
4.405,005.004,00
Narożnik RIVA z regulowanymi zagłówkami. Posiada funkcję spania i dwa pojemniki na pościel. Powierzchnia spania wynosi 12660 x 190 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance HR. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Małe poduszki za dodatkową opłatą.
 • Tkanina główna: siedzisko, oparcie
 • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki, zagłówki
 
Narożnik TOLEDO z funkcją spania
2.559,002.907,00
Narożnik TOLEDO to nowoczesny mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. 
Narożnik TOLEDO z funkcją spania – PROMOCJA
2.327,00
Toledo-narożnik dostępny w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)Narożnik TOLEDO to nowoczesny mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany.