LENART

Kolekcja LUNA

Kolekcja mebli pokojowych w kolorystyce biało różowej. Kolekcja dedykowana do pokoju dziewczęcego. Idealne meble dla dziewczynki. Pokój księżniczki. Kolekcja LUNA to komplet mebli do całego pokoju, wszystko w jednym pasującym stylu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kolekcja LUNA L biurko LN-03 białe
509,00
Biurko  LN-03 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i dodatkami. Wyposażone w szafkę i szufladę. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Biurko można skompletować z dwoma rodzajami nadstawek: z półkami na książki i szufladkami (LN-04) lub z lustrem i półkami (LN-06).   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L komoda LN-05 biała
699,00
Komoda  LN-05z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i dodatkami. Wyposażona w szafkę i szufladę. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Komodę można skompletować z nadstawką z lustrem i półkami (LN-06) tworząc toaletkę.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L komoda LN-11 biała
649,00
Komoda LN-11 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. W komodzie znajdują się szafka dwudrzwiowa z półką, półka otwarta oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.  
Kolekcja LUNA L łóżko LN-08 biały 90 cm
1.169,00
Łóżko do materaca o szerokości 90 cm  LN -08 z kolekcji LUNA w kolorze białym. Wysoki zagłówek z zaokrąglonym wykończeniem. W cenie łóżka komfortowy materac bonellowy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Do skompletowania z jedną lub dwiema szufladami na pościel (LN-09).   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L nadstawka LN-04 biała
419,00
Nadstawka nad biurko w formie sekretarzyka LN-04 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. Wyposażone w dwie szuflady i półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Nadstawka do skompletowania z biurkiem LN-03.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L półka LN-14 biała
139,00
Półka LN-14 z kolekcji LUNA w kolorze biało- różowym. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L regał 1s LN-02 biały
689,00
Regał LN-02 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. W biblioteczce znajdują się trzy półki oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L skrzynia LN-10 biała
399,00
Skrzynia na zabawki lub pościel  LN-10 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. Dzięki podnośnikowi gazowemu łatwo ją otworzysz i zamkniesz. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L stolik kawowy LN-15 biały
559,00
Ława LN-15 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i uchwytami. W stoliku znajduje się szuflada oraz półka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L stolik nocny LN-07 biały
279,00
Szafka nocna LN-11 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i uchwytami. W stoliku znajdują się szafka oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L szafa LN-01 biała
859,00
Szafa LN-01 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. W szafie znajduje się drążek na wieszaki oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L szafa z półkami LN-12 biała
1.069,00
Szafa LN-12 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki, trzy półki oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L szafka RTV LN-13 biała
609,00
Szafka RTV LN-13 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i uchwytami. W szafce znajduje się szuflada oraz otwarta półka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L szuflada do łózka LN-09 biała
289,00
Szuflada LN-09 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L toaletka LN-06 biała
369,00
Nadstawka nad biurko lub komodę w formie toaletki LN-06 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. Wyposażone w owalne lustro oraz małe półeczki na kosmetyki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Nadstawka do skompletowania z biurkiem LN-03 lub komodą LN-05.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.