Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Kolekcja CALI panel z lamelami C-10
409,00
Panel C-10 z kolekcji Cali. Panel z lamelami do zawieszenia na przykład za telewizorem w salonie. Połączenie czarnego koloru z jasnymi lamelami to nowoczesne rozwiązanie do wnętrz. Na ciemnym tle lamele w kolorze dąb aristan.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • czarna płyta – laminowana płyta meblowa z lamelami
 • obrzeże – okleina ABS
 • lamel – listwy MDF
 • ilość paczek – 1
Kolekcja CALI panel z lamelami C-11
409,00
Panel C-11 z kolekcji Cali. Panel z lamelami do zawieszenia na przykład za telewizorem w salonie. Połączenie czarnego koloru z jasnymi lamelami to nowoczesne rozwiązanie do wnętrz. Na ciemnym tle lamele w kolorze dąb aristan.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • czarna płyta – laminowana płyta meblowa z lamelami
 • obrzeże – okleina ABS
 • lamel – listwy MDF
 • ilość paczek – 1
KORA – Panel ścienny frezowany.
98,00
Nowoczesny panel ścienny wykonany z płyty MDF 16 mm oklejanej folią. Wymiar paneli to 500 x 500 mm. Dostępny w kolorze grafitowym i grantowym w dwóch wzorach przetłaczania do wyboru. Cena dotyczy jednego panelu.
KORA – Panel ścienny z lamelami.
134,00375,00
Nowoczesny panel ścienny wykonany z płyty wiórowej 18 mm w kolorze antracyt i lamelami z MDF 16 mm oklejane folią w kolorze dąb craft. Cena dotyczy jednego panelu.
KORA – panel załóżkowy do łóżka 160 cm
1.284,00
Panel z lamelami za łóżko dwuosobowe 160 cm. z płyty wiórowej 18 mm w kolorze antracyt i lamelami z MDF 16 mm oklejane folią w kolorze dąb craft. Panel dostępny bez półek.  
KORA – panel załóżkowy do łóżka 90 cm
713,00
Panel z lamelami za łóżko jednoosobowe 90 cm. Wykonany z płyty wiórowej 18 mm w kolorze antracyt i lameli z MDF 16 mm oklejonych folią w kolorze dąb craft. Panel dostępny bez półek.  
KORA – półka do panelu załóżkowego
45,0054,00
Półka do panelu z lamelami za łóżko systemu KORA. Wykonane z płyty laminowanej w kolorze antracyt.. Dostępna w dwóch długościach:  20 cm i 46 cm  
LAMELE dekoracyjne – komplet 3 sztuk bez podkładu (kolory)
89,00
Lamele to niedrogi sposób na całkowitą odmianę Twojego wnętrza. Komplet 3 sztuk jednostronnych lameli do wyboru w jednym z 10 kolorów. Wymiary pojedynczego lamela: wysokość 265 cm, szerokość 3 cm,  głębokość 1,6 cm.    
LAMELE dekoracyjne – pojedynczy na podkładzie
52,00
Lamele na płycie pozwalają na szybki i wygodny montaż bezpośrednio na dowolną powierzchnię. Zestaw 1 sztuki jednostronnego lamela do wyboru w jednym z 10 kolorów z panelem dostępnym w kolorze czarnym lub dąb kraft złoty. Wymiary: wysokość 265 cm, szerokość 5,5 cm,  głębokość 1,9 cm.    
LAMELE dekoracyjne – potrójne na podkładzie
105,00
Lamele na płycie pozwalają na szybki i wygodny montaż bezpośrednio na dowolną powierzchnię. Komplet 3 sztuk jednostronnych lameli do wyboru w jednym z 10 kolorów z panelem dostępnym w kolorze czarnym lub dąb kraft złoty. Wymiary: wysokość 265 cm, szerokość 16,5 cm,  głębokość 1,9 cm.    
LAMELE premium – komplet 8 szt bez podkładu (kolory)
329,00
Lamele to oryginalny i modny sposób na całkowitą odmianę Twojego wnętrza. Komplet 8 sztuk jednostronnych lameli bez podkładu do wyboru w jednym z 10 kolorów. Jak zrobić ściankę z lamelami?
 1. Przykręć lub przyklej listwę montażową.
 2. Wciśnij lamele na zamontowane listwy.
Gotowe! Żeby zmienić kolorystykę wystarczy kupić lamele w innym kolorze, wypiąć stare i zamontować nowe na listwach, które zostały po starym komplecie. Wymiary pojedynczego lamela: wysokość 275 cm, szerokość 2,8 cm,  głębokość 4 cm. Opcjonalnie można dokupić komplet wkładów (listew dwustronnych) przeznaczonych do łączenia ze sobą dwóch lameli  – do stworzenia przepierzenia w pomieszczeniu. W osobnej ofercie dostępne też Lamele na Podkładzie  
LAMELE premium – komplet 8 szt na panelu
585,00
Lamele to oryginalny i modny sposób na całkowitą odmianę Twojego wnętrza. Lamele na płycie pozwalają na szybki i wygodny montaż bezpośrednio na dowolną powierzchnię. Komplet 8 sztuk jednostronnych lameli do wyboru w jednym z 10 kolorów na podkładzie w kolorze czarnym lub dąb kraft złoty. Jak zrobić ściankę z lamelami?
 1. Przykręć lub przyklej gotowy podkład.
 2. Wciśnij lamele na zamontowane listwy.
Gotowe! Żeby zmienić kolorystykę wystarczy kupić lamele w innym kolorze, wypiąć stare i zamontować nowe na listwach, które zostały po starym komplecie. Wymiary pojedynczego panelu: wysokość 275 cm, szerokość 48,4 cm,  głębokość 5,8 cm. Wymiary pojedynczego lamela na panelu: wysokość 275 cm, szerokość 2,8 cm,  głębokość 4 cm. W osobnej ofercie dostępne też Lamele bez podkładu  
Panele ścienne 3D ze STAREGO DREWNA
340,00
Wyjątkowe panele ścienne z recyklingowanego drewna świerkowego i sosnowego, pochodzącego ze starych obiektów z rejonu Karkonoszy. Panele są przyjazne środowisku i odpowiednie dla alergików. Drewno starzało się w naturalny sposób eksponowane na zmienne warunki atmosferyczne. Nasze panele zostały zabezpieczone wodnym lakierem co poprawia ich trwałość, podkreśla piękne usłojenie i do tego pomaga w utrzymaniu ich w czystości. Wymiary paneli to mix desek, których długość sumuje się do 120 cm (np. 70+50cm, 40+40+40cm, 60+60cm) o różnych szerokościach (6, 8, 10, 12 lub 14 cm). Grubość pojedynczego panela wacha się w granicach 1,5-3cm, co na ścianie daje niepowtarzalny efekt 3D. Różne wymiary poszczególnych paneli ułatwiają montaż poprzez ograniczenie odpadów. Cena dotyczy kompletu paneli na ok. 1m2 . Z powodu niepowtarzalnego charakteru paneli każda paczka może zawierać nieco inną ilość. Ekologia jest dla nas bardzo ważna dlatego do stworzenia kolekcji marki Remorse nie ścinaliśmy drzew. Elementy drewniane zostały pozyskane ze starych domów czy stodół. Poszczególne deski zostały jednak  starannie wyselekcjonowane, nic nie pozostawiono przypadkowi. Zainteresowanym gwarantujemy naturalne ciepło drewna zamknięte w wyjątkowych meblach, które wypełnią dom wiekowym klimatem w nowoczesnej oprawie. *Każdy z wyrobów ma charakter indywidualny, nie są tworzone "taśmowo". Potrzebne materiały, deski z odzysku za każdym razem będą się prezentować nieco inaczej, co dodaje wyjątkowości każdej sztuce. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian kolorystycznych, wzornictwa, wymiarów i funkcji prezentowanych wyrobów w zależności od materiałów, którymi dysponuje. Montaż jest możliwy przy użyciu kleju ale jedynie bezwodnego, najlepiej klasy D4.