Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Kolekcja FUTURA duża szafa FU-11 biały połysk
2.789,00
Duża szafa FU-11 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość szafy 200 cm. Szafa wyposażona w półki i drążek na wiszące ubrania. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA duża szafa przesuwna FU-12 biały połysk
2.789,00
Duża szafa FU-12 z kolekcji FUTURA w białym połysku z drzwiami przesuwnymi. Szerokość szafy 200 cm. Szafa wyposażona w półki i drążek na wiszące ubrania. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA komoda FU-07 biały połysk
1.089,00
Komoda FU-07 z kolekcji FUTURA w białym połysku. W środku można schować np. ubrania lub dokumenty, natomiast na górze wyeksponować swoje ulubione dekoracje. Szerokość witryny to 150 cm. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA komoda z szufladami FU-08 biały połysk
1.299,00
Komoda FU-08 z kolekcji FUTURA w białym połysku. W środku można schować np. ubrania lub dokumenty, natomiast na górze wyeksponować swoje ulubione dekoracje. Praktyczne szuflady ułatwią przechowywanie bielizny lub potrzebnych drobiazgów. Szerokość to 150 cm. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA lustro FU-24 (wyprzedaż ostatnich sztuk)
Original price was: 263,35zł.Current price is: 229,00zł.
Lustro do przedpokoju FU-24 z kolekcji FUTURA. Szerokość lustra 60 cm. Brak ram sprawia, że lustro jest uniwersalne i łatwo dopasuje się do różnych stylów wnętrza. Lustro dostępne z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA łóżko 160 FU-13 biały połysk
2.019,00
Łóżko FU-13 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Bardzo eleganckie, z oryginalnym zagłówkiem w połysku. Posiada praktyczny pojemnik na pościel oraz stelaż na metalowej ramie. Sprzedawany bez materaca. Wymiary pasującego materaca to 160x200 cm. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonane z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS, szczyt górny łóżka z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA łóżko 180 FU-13 biały połysk
2.099,00
Łóżko FU-13 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Bardzo eleganckie, z oryginalnym zagłówkiem w połysku. Posiada praktyczny pojemnik na pościel oraz stelaż na metalowej ramie. Sprzedawany bez materaca. Wymiary pasującego materaca to 180x200 cm. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonane z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS, szczyt górny łóżka z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA mała komoda z szufladami FU-15 biały połysk
929,00
Komoda FU-08 z kolekcji FUTURA w białym połysku. W środku można schować np. ubrania lub dokumenty, natomiast na górze wyeksponować swoje ulubione dekoracje. Praktyczne szuflady ułatwią przechowywanie bielizny lub potrzebnych drobiazgów. Szerokość to 100 cm. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA półka FU-04 biały połysk
269,00
Półka wisząca FU-04 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Jest idealna do zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Można na niej eksponować ulubione dekoracje lub książki. Szerokość to 130 cm. Na korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna półki. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA stolik FU-09 biały połysk
459,00
Stolik kawowy FU-09 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość to 115 cm. Na blacie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na dole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA stół FU-10 biały połysk
1.089,00
Stół FU-10 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Dzięki funkcji rozkładania może pomieścić nawet większą ilość gości. Wymiary to 160x90 cm, rozkłada się do 200 cm. Na blacie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na dole. Wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 7 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA szafa FU-01 biały połysk
1.249,00
Szafa FU-01 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość szafy 90 cm. Szafa wyposażona w półkę i drążek na wiszące ubrania. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA szafka na buty FU-22 biały połysk (wyprzedaż ostatnich sztuk)
Original price was: 562,35zł.Current price is: 489,00zł.
Szafka na buty FU-22 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość szafki 60 cm. Szafka na buty wyposażona w dwie  komory. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na blacie i cokole. Szafka posiada obniżony blat. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. Szafka dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA szafka nocna FU-14 biały połysk
379,00
Szafka nocna FU-14 z kolekcji FUTURA w białym połysku z dwiema szufladami. Szerokość 49 cm.  Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA szafka RTV FU-03 biały połysk
759,00
Szafka RTV FU-03 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość witryny to 150 cm. Jest wyposażona w praktyczną szufladę, w której można przechowywać np. płyty lub pady, na półce natomiast zmieści się konsola. Do tego po bokach są dwie szafki, w których z łatwością można ukryć potrzebne drobiazgi. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA witryna FU-02 biały połysk
1.229,00
Witryna FU-02 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość witryny to 60 cm. Jest wyposażona w 3 półki. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA witryna FU-06 biały połysk
1.909,00
Witryna FU-06 z kolekcji FUTURA w białym połysku. W przeszklonej części można w elegancki sposób wyeksponować ulubione dekoracje, natomiast w dolnej można schować potrzebne drobiazgi. Szerokość witryny to 150 cm. Jest wyposażona w wygodne półki. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA witryna niska FU-05 biały połysk
1.309,00
Witryna niska FU-05 z kolekcji FUTURA w białym połysku. W przeszklonej części można w elegancki sposób wyeksponować ulubione dekoracje, natomiast po drugiej stronie schować potrzebne drobiazgi. Szerokość witryny to 90 cm. Jest wyposażona w 4 półki. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na cokole. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.