Pokój dzienny, jadalnia

Kolekcja PROWANSJA

Meble z kolekcji PROWANSJA to meble do salonu w, jak nazwa wskazuje,  prowansalskim stylu. W kolekcji znajdują się pojemne komody i szafy, eleganckie witryny oraz ławy i inne. Na uwagę zasługują , ciekawe ramkowe fronty.

Kolekcja Prowansja

Informacje techniczne

Korpusy

Korpusy i blaty wykonane są z płyty meblowej laminowanej w wybarwieniu wiąz srebrny lub dąb lefkas.

Fronty

Fronty wykonane są z płyty MDF w kolorze białym.

Meble dostępne w kolekcji:

KOMODA KD3SZ3

Kup teraz

Komoda KD3SZ1

Kup teraz

Komoda KD3

Kup teraz

Komoda KD2

Kup teraz

Komoda KD2SZ1

Kup teraz

Szafa SZD2SZ1

Kup teraz

Szafa SZD1SZ1

Kup teraz

Witryna KWD4

Kup teraz

Witryna KWD2

Kup teraz

Witryna KWD4-N

Kup teraz

Szafka z barkiem KD2SZ1+1

Kup teraz

Szafka RTV D2

Kup teraz

Szafka RTV SZ2

Kup teraz

Nadstawka wysoka NKD2

Kup teraz

Nadstawka niska NKD3

Kup teraz

Półka wisząca D1

Kup teraz
Kolekcja PROWANSJA. Komoda KD3SZ1
1.252,00
Komoda KD3SZ1 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Komoda posiada małą szafkę jednodrzwiową, nad którą znajduje się szuflada oraz dwie większe szafki po bokach.
Kolekcja PROWANSJA. Komoda KD2
781,00
Komoda KD2 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Komoda posiada szafkę dwudrzwiową.
Kolekcja PROWANSJA. Komoda KD2SZ1
897,00
Komoda KD2SZ1 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Komoda posiada szafkę dwudrzwiową oraz szufladę.
Kolekcja PROWANSJA. Komoda KD3
1.174,00
Komoda KD3 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Komoda posiada szafkę jedno- i dwudrzwiową.
Kolekcja PROWANSJA. Komoda KD3SZ3
1.427,00
Komoda KD3SZ3 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Komoda posiada szafkę jedno i dwudrzwiową oraz trzy szuflady.
Kolekcja PROWANSJA. Nadstawka niska NKD3
955,00
Niska nadstawka NKD3 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada trzy szafki z przeszklonymi drzwiczkami. Pasuje do komody KD3, KD3SZ1 i KD3SZ3.
Kolekcja PROWANSJA. Nadstawka wysoka NKD2
890,00
Wysoka nadstawka NKD2 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada dwie szafki z przeszklonymi drzwiczkami oraz półkę pomiędzy nimi. Pasuje do komody KD3, KD3SZ1 i KD3SZ3.
Kolekcja PROWANSJA. Półka wisząca D1
430,00
Półka wisząca D1 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada zamykaną szafkę oraz otwarte półki.
Kolekcja PROWANSJA. Szafa SZD1SZ1
1.000,00
Szafa jednodrzwiowa SZD1SZ1 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Szafa posiada drążek na ubrania oraz szufladę.
Kolekcja PROWANSJA. Szafa SZD2SZ1
1.582,00
Szafa dwudrzwiowa SZD2SZ1 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Szafa posiada drążek na ubrania oraz szufladę.
Kolekcja PROWANSJA. Szafka RTV D2
753,00
Szafka RTV D2 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada dwie zamykane szafki a pomiędzy nimi otwartą półkę na sprzęt.
Kolekcja PROWANSJA. Szafka RTV SZ2
623,00
Szafka RTV SZ2 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada dwie szuflady i półkę na sprzęt.
Kolekcja PROWANSJA. Szafka z barkiem KD2SZ1+1
1.275,00
Szafka KD2SZ1+1 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada szafkę dwudrzwiową w dolnej części. Powyżej szuflada, a nad nią otwierany do dołu barek.
Kolekcja PROWANSJA. Witryna KWD2
1.035,00
Witryna KWD2 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada dwie szafki jednodrzwiowe, z czego górna ma przeszklone drzwiczki.
Kolekcja PROWANSJA. Witryna KWD4
1.822,00
Wysoka witryna KWD4 z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada dwie szafki dwudrzwiowe, z czego górna ma przeszklone drzwiczki.
Kolekcja PROWANSJA. Witryna KWD4-N
1.330,00
Witryna niska KWD4-N z kolekcji PROWANSJA w kolorze frontów biały mat oraz korpusów i blatów: wiąz srebrny lub dąb lefkas do wyboru. Mebel posiada dwie szafki dwudrzwiowe, z czego górna ma przeszklone drzwiczki.