Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kolekcja STORY biurko SO-03 białe
509,00
Biurko SO-03 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 110 cm, głębokość: 52 cm, wysokość: 76cm. Biurko z szafką i szufladą. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY komoda SO-05 biała
699,00
Komoda SO-05 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 110 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 90 cm. Komoda z szafką i szufladą. Możliwość skompletowania z nadstawką z lustrem SO-06.Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY komoda SO-11 biała
649,00
Komoda SO-11 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 85 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 131 cm. Komoda z szafką i szufladą. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY łóżko 90 SO-08 białe
1.169,00
Łóżko z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 104 cm. długość: 209 cm, wysokość 86 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W cenie łóżka komfortowy materac bonellowy.  Do skompletowania z jedną lub dwiema szufladami na pościel (SO-09).   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY nadstawka SO-04 biała
419,00
Nadstawka nad biurko SO-04 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 107 cm, głębokość: 20 cm, wysokość: 85 cm. Mebel z półkami i szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY półka SO-14 biała
139,00
Półka wisząca SO-14 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 110 cm, głębokość: 22 cm, wysokość: 20 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY regał SO-02 biały
689,00
Regał SO-02 z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 85 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 161 cm. W regale znajdują się trzy półki oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY skrzynia na pościel SO-10 biała
399,00
Ława SO-10 z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 99 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 39 cm. Pojemna skrzynia na pościel. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY stolik kawowy SO-15 biały
559,00
Ława SO-15 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 110 cm, głębokość: 60 cm, wysokość: 48 cm. W stoliku znajdują się półka i szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY stolik nocny SO-07 biały
279,00
Szafka nocna SO-09 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 45 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 51 cm. Szafka z szufladą. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY szafa SO-01 biała
859,00
Szafa SO-01 z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 85 cm, głębokość: 52 cm, wysokość: 186 cm. W szafie znajduje się drążek na wieszaki oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY szafa SO-12 biała
1.069,00
Szafa SO-12 z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 85 cm, głębokość: 52 cm, wysokość: 186 cm. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki, trzy półki oraz szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY szafka RTV SO-13 biała
609,00
Szafka RTV SO-13 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 120 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 46 cm. W szafce znajdują się otwarte półki i szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY szuflada SO-09 biała
289,00
Szuflada SO-09 do łóżka z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 98 cm, głębokość: 96 cm, wysokość 15 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY toaletka SO-06 biała
369,00
Toaletka SO-06 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 94 cm, głębokość: 14 cm, wysokość: 81 cm. Mebel z półkami i lustrem. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Do skompletowania z biurkiem (SO-03) lub komodą (SO-05).   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.