best-meble

Firma Meble Best prowadzi działalność od 2009 roku. Posiada 250 salonów oferujących meble tapicerowane na terenie całej Polski. Projektuje, produkuje i sprzedaje meble tapicerowane o nowoczesnym wzornictwie: sofy, kanapy, narożniki, łóżka kontynentalne, fotele i pufy.

Ponadto robi wszystko, żeby uprościć klientom wybór i zakup mebli, m in. poprzez stosowanie jednakowej ceny mebli niezależnie od wybranej tkaniny.

Wyświetlanie 1–24 z 172 wyników

Fotel ALBORG
1.569,00
Elegancki fotel Alborg. Posiada wysokie nóżki wraz z ramą w kolorze olejowanego dębu, które dodają niepowtarzalnego uroku a jednocześnie ułatwiają sprzątanie. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia.. Wyjątkowo prezentuje się też oryginalne przeszycie poduszeki oparciowej.
Fotel ARBOR
549,00
Kawiarniany fotel ARBOR z zaokrąglonym oparciem, idealny również w domu czy biurze. Wypełnienie siedziska pianką PU.
Fotel CARMEN
1.499,00
Komfortowy fotel CARMEN z wysokim oparciem i metalowymi, czarnymi nóżkami. Wypełnienie siedziska pianką PU.
Fotel COLUMBUS
1.299,00
Fotel COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge. Do fotela dobierz puf, dostępny tutaj lub inne meble COLUMBUS.
Fotel COLUMBUS bujany
1.399,00
Fotel bujany COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR. Płozy drewniane dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Fotel COLUMBUS metal
1.399,00
Fotel COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Nóżki metalowe w kolorze czarnym. Do fotela dobierz puf, dostępny tutaj lub inne meble COLUMBUS.
Fotel DAKOTA
679,00
Elegancki fotel typu Finka Dakota na drewnianych płozach i z wygodnym oparciem. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonell. Oparcie ozdobnie przeszyte. Zamów w komplecie z wersalką Dakota.
Fotel FLORIS
1.399,00
Elegancki fotel FLORIS na wysokich, drewnianych nóżkach i z wygodnym oparciem. Wypełnienie siedziska to pianka PU. Oparcie ozdobione guzikami w kolorze fotela. Zamów w komplecie z podnóżkiem dostępnym tutaj.
Fotel FOREST
1.569,00
Stylowy fotel FOREST na wysokich, drewnianych nóżkach i z wygodnym oparciem. Wypełnienie siedziska to pianka PU.
Fotel LOUIS
2.259,00
Fotel LOUIS to typowy, wygodny "uszak" na drewnianych nóżkach. Wypełnienie siedziska to pianka PU i sprężyny faliste.
Fotel PHILADELPHIA
1.899,00
Wyjątkowy fotel PHILADELPHIA z pikowanym oparciem i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska pianką PU. Nóżki drewniane dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge. Do fotela dobierz pufę oraz sofę.
Fotel POLO
1.049,00
Fotel POLO dla osób ceniących sobie minimalizm w dobrej jakości. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Do kompletu można dokupić wersalka POLO.
Fotel PROVO
1.799,00
Klasyczny, wysoki fotel PROVO to wygodny mebel do salonu czy sypialni. Wypełnienie siedziska to pianka PU. Do fotela możesz dobrać pufę PRAVO.
Fotel TEKSAS
999,00
Wyjątkowy fotel TEKSAS na drewnianych nóżkach, to wygodny mebel do twojego salonu czy sypialni. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. 
Fotel TONTO
999,00
Fotel TONTO dla osób ceniących sobie minimalizm w dobrej jakości. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Do kompletu można dokupić wersalka Tonto.
Fotel WESTON
2.099,00
Fotel rozkładany Weston sprawdzi się w każdym wnętrzu. Pozycję rozłożenia z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb, co umożliwi Ci relaks lub krótką drzemkę. A samo rozkładanie fotela jest bardzo proste: na podłokietniku znajduje się przycisk do sterowania, gdzie możemy ustawić sobie najbardziej dogodna pozycję.
Kanapa AURORA bez boków z funkcją spania
2.199,00
Kanapa AURORA bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BEND z bokami rozkładana
3.349,00
Kanapa BEND z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa z eleganckimi bokami oraz dwiema poduchami oparciowymi. Wysoko komfortowe wypełnienie siedzisk to pianka HR i sprężyny pocket i faliste. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem, dzięki zastosowaniu automatu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BENSON pocket z funkcją spania
3.349,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz połączenie sprężyn pocket ze sprężynami falistymi, które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BENSON z funkcją spania
2.999,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa CARMEN z bokami rozkładana
2.849,00
Kanapa CARMEN z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa na metalowych nóżkach, z wąskimi bokami. Dwie poduchy oparciowe. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa COLUMBUS z bokami i funkcją spania
2.699,00
Kanapa COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest wygodna powierzchnia spania, która wynosi 140 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W zestawie dwie małe poduszki typu jasiek, które mogą zostać wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający do wyboru). Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Kanapa GRANTS z bokami rozkładana
2.999,00
Kanapa GRANTS z funkcją spania. Kanapa na metalowych, smukłych nóżkach, z wąskimi bokami i luźnymi poduchami oparciowymi. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwie małe poduszki typu jasiek, które mogą być obszyte innym kolorem. (wpisz jako tkanina uzupełniająca)
Kanapa HALLS z bokami rozkładana
2.599,00
Kanapa HOLLS z funkcją spania. Kanapa na metalowych nóżkach, z wąskimi bokami. W zestawie poduchy oparciowe w przeszywane symetrycznie pasy. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem za pomocą mechanizmu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel.