best-meble

Firma Meble Best prowadzi działalność od 2009 roku. Posiada 250 salonów oferujących meble tapicerowane na terenie całej Polski. Projektuje, produkuje i sprzedaje meble tapicerowane o nowoczesnym wzornictwie: sofy, kanapy, narożniki, łóżka kontynentalne, fotele i pufy.

Ponadto robi wszystko, żeby uprościć klientom wybór i zakup mebli, m in. poprzez stosowanie jednakowej ceny mebli niezależnie od wybranej tkaniny.

Wyświetlanie 1–24 z 161 wyników

Duża sofa SOHO z funkcją spania i pojemnikiem
4.899,00
Nowoczesna duża sofa SOHO z funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Poduszki oparciowe mają kulki silikonowe w wypełnieniu dzięki czemu dopasują do każdego kształtu ciała. Powierzchnia spania wynosi 160 x 245 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Małe dodatkowe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Duży narożnik SOHO z funkcją spania
5.799,00
Rozkładany narożnik SOHO z funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają wysoki komfort siedzenia. Poduszki oparciowe są wypełnione kulką silikonową, dostosowują się więc do każdego kształtu ciała.  Można go rozłożyć za pomocą automatu DL otrzymując powierzchnię spania 145x245 cm. Posiada dwa pojemniki do przechowywania pościeli. Narożnik jest uniwersalny- można zamontować na lewą lub prawą stronę.
Fotel ALBORG
1.569,00
Elegancki fotel Alborg. Posiada wysokie nóżki wraz z ramą w kolorze olejowanego dębu, które dodają niepowtarzalnego uroku a jednocześnie ułatwiają sprzątanie. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia.. Wyjątkowo prezentuje się też oryginalne przeszycie poduszeki oparciowej.
Fotel BONO
1.499,00
Fotel Bono to niezwykle wygodny i stylowy mebel, który nada każdemu wnętrzu oryginalności i niepowtarzalnego uroku. Doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, dzięki czemu jest wszechstronnym elementem wystroju. Wyposażony w wysokie oparcie, zapewnia stabilne i komfortowe podparcie, a ozdobne nóżki gwarantują trwałość i wytrzymałość. W komplecie znajduje się poduszka ozdobna, która zwiększa komfort siedzenia i dopełnia aranżację wnętrza.
Fotel CARMEN
1.499,00
Komfortowy fotel CARMEN z wysokim oparciem i metalowymi, czarnymi nóżkami. Wypełnienie siedziska pianką PU.
Fotel COLUMBUS
1.299,00
Fotel COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge. Do fotela dobierz puf, dostępny tutaj lub inne meble COLUMBUS.
Fotel COLUMBUS bujany
1.399,00
Fotel bujany COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR. Płozy drewniane dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Fotel COLUMBUS metal
1.399,00
Fotel COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Nóżki metalowe w kolorze czarnym. Do fotela dobierz puf, dostępny tutaj lub inne meble COLUMBUS.
Fotel DAKOTA
679,00
Elegancki fotel typu Finka Dakota na drewnianych płozach i z wygodnym oparciem. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonell. Oparcie ozdobnie przeszyte. Zamów w komplecie z wersalką Dakota.
Fotel ELIZ
1.049,00
Prosty fotel Eliz sprawdzi się w każdym wnętrzu. W siedzisku sprężyna falista i pianka wysokoelastyczna HR.
Fotel FOREST
1.569,00
Stylowy fotel FOREST na wysokich, drewnianych nóżkach i z wygodnym oparciem. Wypełnienie siedziska to pianka PU.
Fotel LOUIS
2.259,00
Fotel LOUIS to typowy, wygodny "uszak" na drewnianych nóżkach. Wypełnienie siedziska to pianka PU i sprężyny faliste.
Fotel POLO
1.049,00
Fotel POLO dla osób ceniących sobie minimalizm w dobrej jakości. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Do kompletu można dokupić wersalka POLO.
Fotel TONTO
999,00
Fotel TONTO dla osób ceniących sobie minimalizm w dobrej jakości. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Do kompletu można dokupić wersalka Tonto.
Fotel WESTON
2.099,00
Fotel rozkładany Weston sprawdzi się w każdym wnętrzu. Pozycję rozłożenia z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb, co umożliwi Ci relaks lub krótką drzemkę. A samo rozkładanie fotela jest bardzo proste: na podłokietniku znajduje się przycisk do sterowania, gdzie możemy ustawić sobie najbardziej dogodna pozycję.
Kanapa AURORA bez boków z funkcją spania
2.199,00
Kanapa AURORA bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BEND z bokami rozkładana
3.349,00
Kanapa BEND z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa z eleganckimi bokami oraz dwiema poduchami oparciowymi. Wysoko komfortowe wypełnienie siedzisk to pianka HR i sprężyny pocket i faliste. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem, dzięki zastosowaniu automatu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BENSON pocket z funkcją spania
3.349,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz połączenie sprężyn pocket ze sprężynami falistymi, które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BENSON z funkcją spania
2.999,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa CARMEN z bokami rozkładana
2.849,00
Kanapa CARMEN z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa na metalowych nóżkach, z wąskimi bokami. Dwie poduchy oparciowe. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa COLUMBUS z bokami i funkcją spania
2.699,00
Kanapa COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest wygodna powierzchnia spania, która wynosi 140 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W zestawie dwie małe poduszki typu jasiek, które mogą zostać wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający do wyboru). Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Kanapa GRANTS z bokami rozkładana
2.999,00
Kanapa GRANTS z funkcją spania. Kanapa na metalowych, smukłych nóżkach, z wąskimi bokami i luźnymi poduchami oparciowymi. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwie małe poduszki typu jasiek, które mogą być obszyte innym kolorem. (wpisz jako tkanina uzupełniająca)
Kanapa HALLS z bokami rozkładana
2.599,00
Kanapa HOLLS z funkcją spania. Kanapa na metalowych nóżkach, z wąskimi bokami. W zestawie poduchy oparciowe w przeszywane symetrycznie pasy. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem za pomocą mechanizmu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel.
Kanapa HAMPTON z bokami rozkładana
2.849,00
Kanapa HAMPTON z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa z eleganckimi bokami oraz dwiema poduchami oparciowymi. Komfortowe wypełnienie siedziska to pianka HR i sprężyny  faliste. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem, dzięki zastosowaniu automatu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający). Nóżki drewniane w kolorze do wyboru.