Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kolekcja LUNA L toaletka LN-06 biała
369,00
Nadstawka nad biurko lub komodę w formie toaletki LN-06 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. Wyposażone w owalne lustro oraz małe półeczki na kosmetyki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Nadstawka do skompletowania z biurkiem LN-03 lub komodą LN-05.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY toaletka SO-06 biała
369,00
Toaletka SO-06 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 94 cm, głębokość: 14 cm, wysokość: 81 cm. Mebel z półkami i lustrem. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Do skompletowania z biurkiem (SO-03) lub komodą (SO-05).   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Toaletka bukowa LT401
1.863,00
Wygodna toaletka LT401. Wykonana z litego drewna bukowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i salonie czy przedpokoju.
Toaletka bukowa LT432
1.964,00
Stylowa toaletka LT432 na wysokich nóżkach. Wykonana z litego drewna bukowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i jako konsola w salonie czy przedpokoju.
Toaletka dębowa LT301
2.878,00
Klasyczna toaletka LT301. Wykonana z litego drewna dębowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i salonie czy przedpokoju.
Toaletka dębowa LT332
3.128,00
Toaletka LT332 na wysokich nóżkach. Wykonana z litego drewna dębowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i jako konsola w salonie czy przedpokoju.
Toaletka dębowa LT370
3.453,00
Toaletka LT370 na metalowych nóżkach. Wykonana z litego drewna dębowego połączonego z czarnym metalem. Wyposażona w dużą szufladę sprawdzi się zarówno w sypialni jak i jako konsola w salonie czy przedpokoju.
Toaletka LT700. Kolekcja RUSTIKAL
2.002,00
Toaletka LT700  wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Mebel ma grube, toczone nogi oraz dwie praktyczne szuflady, wysuwane po drewnianych prowadnicach, które idealnie sprawdzą się do przechowywania kosmetyków i drobiazgów. Dodatkowo toaletka została wyposażona w praktyczną półkę na różnego rodzaju pamiątki, książki czy czasopisma. Metalowe uchwyty zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Idealna toaletka do sypialni, stolik do gabinetu lub jako konsola do przedpokoju. Toaletka została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.  
Toaletka LT701. Kolekcja RUSTIKAL
1.360,00
Toaletka LT701  wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Mebel ma lekko wygięte nogi oraz dwie praktyczne szuflady, wysuwane po drewnianych prowadnicach, które idealnie sprawdzą się do przechowywania kosmetyków i drobiazgów. Metalowe uchwyty zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Idealna toaletka do sypialni, stolik do gabinetu lub jako konsola do przedpokoju. Toaletka została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.  
Toaletka sosnowa LT108
1.109,00
Toaletka LT108 do sypialni, wykonana w klasycznym stylu. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Szeroki blat oraz cztery szuflady zapewniają komfort użytkowania.