Wyświetlanie 1–24 z 72 wyników

Days
hours
minutes
seconds
Kolekcja ADAM półka długa biały mat, dąb
139,00
Klasyczna półka z kolekcji ADAM to prosty sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Idealnie wkomponuje się w aranżację salonu, przedpokoju, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego, a także home office. Szerokość: 138 cm. głębokość: 20,5 cm, wysokość 22 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ADAM półka krótka biały mat, dąb
119,00
Krótka półka z kolekcji ADAM.  Klasyczna półka z kolekcji Adam jest  funkcjonalnym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Idealnie wkomponuje się w aranżację różnych pomieszczeń np.: pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego, salonu, przedpokoju, pokoju dziennego, a także home office. Szerokość: 90 cm. głębokość: 20,5 cm, wysokość 22 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ALABAMA Półka ABP-2 biało-grafitowa
138,00
Półka z drzwiczkami ABP-2 z kolekcji Alabaster w kolorze biało-grafitowym. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania. Biały front posiada matowe wykończenie powierzchni, na której niewidoczne są odciski palców, dzięki temu są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Front ma również podchwyt umożliwiający otwieranie drzwi.
Kolekcja ALASKA Półka AAP-2 biały połysk
152,00
Półka z drzwiczkami AAP-2 z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja ANTICA póła wisząca A-19
169,00
Póła A-19 z kolekcji ANTICA. Dostępna w trzech wybarwieniach. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-1 dąb Artisan
138,00
Półka RRP-1 z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm.
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-2 dąb Artisan
145,00
Półka RRP-2 z drzwiami z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja AYSON półka dąb artisan
119,00
Funkcjonalna półka z kolekcji AYSON  jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania książek, pamiątek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 125,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja AYSON półka krótka dąb artisan
99,00
Praktyczna półka z kolekcji AYSON to znakomite rozwiązanie zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania pamiątek, książek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 86,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BELIZE półka BZ-07 dąb wersal
259,00
Półka 150 cm BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. Półka dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE półka BZ-09 dąb wersal
249,00
Półka 120 cm BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. Półka dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA półka BG-04 dąb catania
339,00
Półka BG-04 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość 155 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF. Pólka dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BRAGI Półka BGP-1 Craft złoty
138,00
Półka BGP-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty laminowanej.  
Kolekcja BRANDSON półka biała
149,00
Funkcjonalna półka jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli przełamują eleganckie punktowe uchwyty. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 139 cm, wysokość 21 cm, głębokość 18 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BRYZA Półka BRP-1 biała
138,00
Półka BRP-1 z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 80 cm, głębokość: 25,9 cm, wysokość: 25 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja BRYZA Półka BRP-3C biała
138,00
Półka BRP-3C z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja CALI stolik kawowy C-9
169,00
Półka wisząca C-9 z kolekcji Cali. Na ciemnym tle półka w kolorze dąb aristan.
Kolekcja CANDY półka dąb craft ciemny
209,00
Półka CANDY  idealnie dopełnia aranżacji pokoju dziennego czy salonu. Jej prosty projekt dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Pomieści książki lub ozdoby, które chce się wyeksponować w pomieszczeniu. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą niektórych elementów. Korpus i blat zostały wykonane z płyty laminowanej. Blat w kolorze dąb craft ciemny. Szerokość: 135 cm, wysokość 30 cm, głębokość 23 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DALLAS pólka D-10
149,00
Półka D-10 z kolekcji Dallas o grubości 4,8 cm. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-30
169,00
Oryginalna półka D-30 z kolekcji Dallas. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-8
539,00
Oryginalna półka z szafkami D-8 z kolekcji Dallas. Za przeszklonymi drzwiczkami dwóch małych szafeczek znajdują się szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo szklane półki mogą zostać podświetlone.
Kolekcja DAMIS półka dąb sonoma
99,00
Półka DAMIS to pomysł na proste zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Prosty design będzie pasować do nowoczesnych wnętrz. Mebel może służyć jako mała biblioteczna na książki oraz do wyeksponowania dekoracji. Ten mebel dopasuje się do minimalistycznego biura, pokoju dziennego, salonu a nawet pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Szerokość: 110cm, wysokość 30 cm, głębokość 22 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAVIN półka dąb canyon
119,00
Nieduża półka na ścianę z kolekcji Davin w kolorze dąb canyon.  Dzięki jej prostej formie dopasuje się do każdej kompozycji. Półka świetnie sprawdzi się do eksponowania drobiazgów czy książek. Dzięki niej w łatwy i estetyczny sposób zagospodarujesz wolną przestrzeń na ścianie w takich pomieszczeniach jak: salon, pokój dzienny, gabinet, sypialnia czy pokój dziecka. Szerokość: 100 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 25,5 cm. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeża zabezpieczone PCV. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAVIN półka długa dąb canyon
129,00
Prosta półka na ścianę z kolekcji Davin w kolorze dąb canyon.  Jej nieskomplikowana forma dopasuje się do każdej kompozycji. Idealnie nadaje się do eksponowania drobiazgów czy przechowywania książek. Z jej pomocą w łatwy i estetyczny sposób można zagospodarować wolną przestrzeń na ścianie w takich pomieszczeniach jak: salon, pokój dzienny, gabinet, sypialnia czy pokój dziecka. Szerokość: 140 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 25,5 cm. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeża zabezpieczone PCV. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.