Wyświetlanie 1–24 z 234 wyników

Duża sofa SOHO z funkcją spania i pojemnikiem
4.899,00
Nowoczesna duża sofa SOHO z funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Poduszki oparciowe mają kulki silikonowe w wypełnieniu dzięki czemu dopasują do każdego kształtu ciała. Powierzchnia spania wynosi 160 x 245 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Małe dodatkowe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Kanapa ARUNA bez boków
2.500,00
Nowoczesna kanapa ARUNA bez boków. Charakterystyczne dla modelu przeszycia przodu kanapy oraz poduch oparciowych. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki.
Kanapa AURIS LUX z funkcją spania
2.790,00
Nowoczesna kanapa AURIS LUX z bokami. Ozdobnie pionowe przeszycia na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Wygodna powierzchnia spania wynosząca 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz, czarny    
Kanapa AURORA bez boków z funkcją spania
2.199,00
Kanapa AURORA bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BEND z bokami rozkładana
3.349,00
Kanapa BEND z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa z eleganckimi bokami oraz dwiema poduchami oparciowymi. Wysoko komfortowe wypełnienie siedzisk to pianka HR i sprężyny pocket i faliste. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem, dzięki zastosowaniu automatu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BENSON pocket z funkcją spania
3.349,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz połączenie sprężyn pocket ze sprężynami falistymi, które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BENSON z funkcją spania
2.999,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BIG SOFA z dużą powierzchnią spania
3.130,00
Szeroka kanapa BIG SOFA z bokami. Ozdobnie pikowanie na poduchach oparciowych i i skrzyni. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 154 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
  • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
Dostawa do 8 tygodni.
Kanapa BLOOM bez boków
2.470,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Do kanapy dobierz puf BLOOM.
Kanapa BRESSO II
1.830,00
Stylowa kanapa BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobnie pikowane oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Kanapa wraz z fotelem może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.  
Kanapa CARLO z funkcją spania
2.295,002.684,00
Kanapa CARLO to stylowy i funkcjonalny mebel do salonu. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CARLO z funkcją spania – PROMOCJA
Original price was: 2.295,00zł.Current price is: 2.152,00zł.
Kanapa CARLO dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Kanapa CARLO to stylowy i funkcjonalny mebel do salonu. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CARMEN z bokami rozkładana
2.849,00
Kanapa CARMEN z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa na metalowych nóżkach, z wąskimi bokami. Dwie poduchy oparciowe. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa CLEO z funkcją spania
3.144,003.670,00
Kanapa CLEO z pikowanymi poduchami oparciowymi. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Duża powierzchnia spania wynosząca 160 x 200 cm. Wypełnienie  podwójne osprężynowanie z wykorzystaniem sprężyn kieszeniowych bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CLEO z funkcją spania – PROMOCJA
Original price was: 3.144,00zł.Current price is: 2.768,00zł.
Kanapa CLEO dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Kanapa CLEO z pikowanymi poduchami oparciowymi. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Duża powierzchnia spania wynosząca 160 x 200 cm. Wypełnienie  podwójne osprężynowanie z wykorzystaniem sprężyn kieszeniowych bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa COLUMBUS z bokami i funkcją spania
2.699,00
Kanapa COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest wygodna powierzchnia spania, która wynosi 140 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W zestawie dwie małe poduszki typu jasiek, które mogą zostać wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający do wyboru). Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Kanapa COMFORTIS z funkcją spania
3.050,00
Kanapa COMFORTIS z szerokimi bokami i wysokim oparciem. Na siedzisku i poduchach oparciowych ozdobne, podwójne przeszycia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Atutem kanapy jest wygodna powierzchnia spania wynosząca 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa Dante z funkcją spania
2.744,003.185,00
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).  
Kanapa Dante z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 2.744,00zł.Current price is: 2.545,00zł.
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor). W promocyjnej cenie dostępne w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej)  
Kanapa DIJON bez boków
2.100,00
Elegancka kanapa DIJON bez boków z wygodnymi poduszkami z przeszyciami.  Wymiary wersalki: L 201 x W 91 x H 91. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 144 x 200 cm z łatwym rozkładaniem. W wersalce znajduje się również pojemnik na pościel.  
Kanapa ENORMUS GP/S
2.999,003.599,00
Szeroka kanapa ENORMUS z bokami.  Elegancji dodają wysokie czarne lub złote nóżki. Wypełnienie siedziska to wysokiej jakości pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 155 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Tu w ofercie specjalnej- dostępna w dwóch tkaniach do wyboru. W wersji Good Price: Poso 06 lub Poso 55 W wersji Selected: Enjoy Me 04, Enjoy 10 lub Enjoy Me 13 (Opisy tkanin poniżej) Dostępna również w innych tkaninach w osobnej ofercie: Enormus
Kanapa ENORMUS z dużą powierzchnią spania
3.100,00
Szeroka kanapa ENORMUS z bokami. Szczególnego charakteru nabiera wykonana w sztruksowej tkaninie Anafi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 155 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
  • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
 
Czas realizacji do 8 tygodni.
 
Kanapa GRADO bez boków
2.420,00
Kanapa GRADO bez boków. Ozdobne przeszywane pasy na siedzisku i oparciu nadają kanapie nowoczesny wygląd. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa GRAND z funkcją spania
3.081,003.579,00
Kanapa Grand to stylowy i funkcjonalny mebel do salonu. Powierzchnia spania wynosi 122 x 195 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu. Możliwość przystawienia blisko ściany. Nóżki w kolorze chrom, złoty lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).