Wyświetlanie 1–24 z 212 wyników

Kanapa ALTICA LUX z funkcją spania
2.373,00
Wygodna kanapa do salonu ALTICA LUX.  Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Wygodna powierzchnia spania wynosząca 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz lub czarny.    
Kanapa ARUNA bez boków
2.153,00
Nowoczesna kanapa ARUNA bez boków. Charakterystyczne dla modelu przeszycia przodu kanapy oraz poduch oparciowych. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki.
Kanapa AURIS LUX z funkcją spania
2.384,00
Nowoczesna kanapa AURIS LUX z bokami. Ozdobnie pionowe przeszycia na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Wygodna powierzchnia spania wynosząca 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz, czarny    
Kanapa AURORA bez boków z funkcją spania
2.099,00
Kanapa AURORA bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa AVICO bez boków
1.749,00
Dwukolorowa kanapa AVICO bez boków. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Siedzisko oraz wstawki w poduchach mogą zostać wykonane w innym kolorze (tkanina uzupełniająca).
 • Tkanina główna: dół kanapy, tył, duże poduszki i podłokietniki
 • Tkanina uzupełniająca: wstawka na skrzyni i dużych poduszkach
   
Kanapa BEND z bokami rozkładana
3.199,00
Kanapa BEND z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa z eleganckimi bokami oraz dwiema poduchami oparciowymi. Wysoko komfortowe wypełnienie siedzisk to pianka HR i sprężyny pocket i faliste. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem, dzięki zastosowaniu automatu DL. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BENSON pocket z funkcją spania
3.199,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz połączenie sprężyn pocket ze sprężynami falistymi, które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BENSON z funkcją spania
2.799,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BIG SOFA z dużą powierzchnią spania
2.842,00
Szeroka kanapa BIG SOFA z bokami. Ozdobnie pikowanie na poduchach oparciowych i i skrzyni. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 154 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
 • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
Dostawa do 8 tygodni.
Kanapa BLOOM bez boków
2.284,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Do kanapy dobierz puf BLOOM.
Kanapa BLOOM bez boków PROMOCJA
2.203,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych metalowych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Kanapa w promocyjnej cenie dostępna tylko w kolorystyce beżu (Abriamo 2 + Suzi 7) lub grafitu (Abriamo 08 + Suzi 09) Abriamo - tkanina typu boucle. Materiał ma bardzo ciasny, a przy tym skręcony splot. Jest odporna na ścieranie, a dodatkowo miła w dotyku oraz przyjazna środowisku, ponieważ w 90% jest wykonana z poliestru z recyklingu Suzi - miękka pluszowa tkanina z wyraźnym wzorem z kwadratami.
Kanapa BRESSO
1.639,00
Stylowa kanapa BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobnie pikowane oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Kanapa wraz z fotelem może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Kanapa CARLO z funkcją spania
2.261,002.643,00
Kanapa CARLO to stylowy i funkcjonalny mebel do salonu. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CARLO z funkcją spania – PROMOCJA
2.122,00
Kanapa CARLO dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Kanapa CARLO to stylowy i funkcjonalny mebel do salonu. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CARMEN z bokami rozkładana
2.699,00
Kanapa CARMEN z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Kanapa na metalowych nóżkach, z wąskimi bokami. Dwie poduchy oparciowe. Wypełnienie siedzisk to wysokiej klasy pianka HR i sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest szeroka powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym, automatycznym rozkładaniem. W kanapie umieszczono również pojemnik na pościel. W zestawie dwa jaśki, które możesz zamówić w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa CLEO z funkcją spania
2.994,003.616,00
Kanapa CLEO z pikowanymi poduchami oparciowymi. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Duża powierzchnia spania wynosząca 160 x 200 cm. Wypełnienie  podwójne osprężynowanie z wykorzystaniem sprężyn kieszeniowych bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CLEO z funkcją spania – PROMOCJA
2.730,00
Kanapa CLEO dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Kanapa CLEO z pikowanymi poduchami oparciowymi. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Duża powierzchnia spania wynosząca 160 x 200 cm. Wypełnienie  podwójne osprężynowanie z wykorzystaniem sprężyn kieszeniowych bonell. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.  Duży pojemnik na pościel. Mebel może stać dosunięty do ściany.
Kanapa CLIVE bez boków
3.763,004.644,00
Kanapa bez boków CLIVE to wygodny mebel z funkcją spania. Wypełnienie siedziska pianką oraz sprężynami falistymi. W oparciu dodatkowe sprężyny. W meblu zastosowano drewniane wykończenie 0raz 12 cm nóżki. Rozkładana za pomocą automatu DL. Powierzchnia spania wynosi 144 x 200 cm.  
Kanapa COLUMBUS z bokami i funkcją spania
2.699,00
Kanapa COLUMBUS z profilowanymi podłokietnikami i ozdobnymi, drewnianymi nóżkami. Wypełnienie siedziska to wysokiej klasy pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest wygodna powierzchnia spania, która wynosi 140 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W zestawie dwie małe poduszki typu jasiek, które mogą zostać wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający do wyboru). Nóżki drewniane proste lub gięte, dostępne w kolorach do wyboru: biały, buk, orzech, wenge.
Kanapa COMFORTIS z funkcją spania
2.727,00
Kanapa COMFORTIS z szerokimi bokami i wysokim oparciem. Na siedzisku i poduchach oparciowych ozdobne, podwójne przeszycia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Atutem kanapy jest wygodna powierzchnia spania wynosząca 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa Dante z funkcją spania
2.699,003.135,00
Kanapa Dante to komfortowy mebel z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL. Nóżki w kolorze chrom lub czarne (proszę wpisać w uwagach wybrany kolor).  
Kanapa DELUXE PROMOCJA
3.049,00
Kanapa w promocyjnej cenie w tkaninie Paros z poduszkami w tkaninie Cristal i Classic . W cenie promocyjnej obowiązuje łączenie tkanin jak na zdjęciu głównym! Klasyczna sofa DELUXE ze stylowymi bokami oraz luźnymi poduchami. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Funkcja spania rozkładana za pomocą automatu DL. Powierzchnia spania 135 x 256 cm. Nóżki do wyboru w kolorze: satyna, czarne, brąz.
 • Tkanina główna: oparcie, boki, skrzynia, poduszki
 • Tkanina uzupełniająca: siedzisko, kreda, poduszki
Na zdjęciu głównym sofa wykonana jest w tkaninie:
 • szkielet Paros 05 + kedra Paros 06,
 • siedzisko, oparcie pleców, tył Paros 06 + kedra Paros 05,
 • 2 x poducha duża Paros 05 + kedra Paros 06,
 • 2 x poducha duża Cristal 05 + kedra Paros 06,
 • 1 x poducha duża Classic 06 + kedra Paros 05,
 • 2 x poducha mała Paros 05 + kedra Paros 06,
 • nogi w kolorze satyny.
 
Kanapa DIJON bez boków
1.896,00
Elegancka kanapa DIJON bez boków z wygodnymi poduszkami z przeszyciami.  Wymiary wersalki: L 201 x W 91 x H 91. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 144 x 200 cm z łatwym rozkładaniem. W wersalce znajduje się również pojemnik na pościel.  
Kanapa DIONA z funkcją spania beżowa – ostatnie sztuki*
3.449,00
DIONA to wyjątkowa kanapa w turkusowym kolorze, z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Dużym atutem kanapy jest jej duża powierzchnia spania wynosząca 168 x 200 cm oraz duża ilość miękkich poduszek. Posiada sprężyny bonellowe, piankę T30 oraz pasy tapicerskie. Obicie sofy to tkanina bardzo miła i przyjemna w dotyku LIVIA 3. Jest to miękka tkanina ze wzorem przypominającym skórę naturalną (efekt tłoczonego wzoru). Materiał tapicerski z walorami tkaniny oddychającej. Dodatkowym atutem tej tkaniny jest to, że jest przyjazna dla zwierząt. Jest to tkanina tapicerska z gatunku welur. Nóżki metalowe o wysokości 10 cm. *Tylko do wyczerpania zapasów. Proszę pytać o dostępność.