linneo

Producent Mebli Tapicerowanych, Narożników, Kanap. Od początku istnienia, podstawową działalnością firmy jest produkcja mebli tapicerowanych. Na rynku działa od ponad 20 lat. Produkowane wyroby spotykają się z uznaniem ze strony Klientów polskich jak i zagranicznych. 

W roku 2017 firma LINKA-MEBLE powiększyła powierzchnie stawiając nowy budynek biurowo-produkcyjny. Wraz z tym wydarzeniem zmianiła nazwę na LINNEO. 

Wyświetlanie 1–24 z 159 wyników

Fotel AVESTA
620,00
Fotel  AVESTA. Ozdobne pikowanie na oparciu. Wypełnienie siedziska to pianka PU.  Drewniane nóżki w kolorze do wyboru:  buk, ciemny brąz.  
Fotel BINGO BIS
620,00
Elegancki fotel BINGO BIS. Ozdobne przeszycia tzw. kołderki na oparciu i siedzisku. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: ciemny orzech, buk, olcha, venge lub sonoma.elementy
  • Tkanina główna: siedzisko, oparcie
  • Tkanina uzupełniająca: dół skrzyni, tył
Fotel BRESSO
1.220,00
Stylowy fotel BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobne pikowanie oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Fotel z kanapą może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Fotel EXODUS
620,00
Nowoczesny fotel EXODUS z ozdobnymi przeszyciami na oparciu. Wypełnienie siedziska to pianka PU. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru:  buk, ciemny brąz.  
Fotel LUXOR
1.220,00
Stylowy fotel LUXOR z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobne pikowanie oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Fotel z kanapą może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Fotel MANTO
1.080,00
Fotel MANTO o zaokrąglonych kształtach i ozdobnych przeszyciach. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Mebel na nóżkach z tworzywa.
Fotel SAVONA
1.230,00
Wyjątkowy fotel SAVONA. Ozdobne przeszycia na oparciu i siedzisku. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: biały, buk, ciemny brąz.  
Kanapa ARUNA bez boków
2.500,00
Nowoczesna kanapa ARUNA bez boków. Charakterystyczne dla modelu przeszycia przodu kanapy oraz poduch oparciowych. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki.
Kanapa AURIS LUX z funkcją spania
2.790,00
Nowoczesna kanapa AURIS LUX z bokami. Ozdobnie pionowe przeszycia na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Wygodna powierzchnia spania wynosząca 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz, czarny    
Kanapa BIG SOFA z dużą powierzchnią spania
3.130,00
Szeroka kanapa BIG SOFA z bokami. Ozdobnie pikowanie na poduchach oparciowych i i skrzyni. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 154 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
  • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
Dostawa do 8 tygodni.
Kanapa BLOOM bez boków
2.470,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Do kanapy dobierz puf BLOOM.
Kanapa BRESSO II
1.830,00
Stylowa kanapa BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobnie pikowane oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Kanapa wraz z fotelem może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.  
Kanapa COMFORTIS z funkcją spania
3.050,00
Kanapa COMFORTIS z szerokimi bokami i wysokim oparciem. Na siedzisku i poduchach oparciowych ozdobne, podwójne przeszycia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Atutem kanapy jest wygodna powierzchnia spania wynosząca 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa DIJON bez boków
2.100,00
Elegancka kanapa DIJON bez boków z wygodnymi poduszkami z przeszyciami.  Wymiary wersalki: L 201 x W 91 x H 91. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 144 x 200 cm z łatwym rozkładaniem. W wersalce znajduje się również pojemnik na pościel.  
Kanapa ENORMUS GP/S
2.999,003.599,00
Szeroka kanapa ENORMUS z bokami.  Elegancji dodają wysokie czarne lub złote nóżki. Wypełnienie siedziska to wysokiej jakości pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 155 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Tu w ofercie specjalnej- dostępna w dwóch tkaniach do wyboru. W wersji Good Price: Poso 06 lub Poso 55 W wersji Selected: Enjoy Me 04, Enjoy 10 lub Enjoy Me 13 (Opisy tkanin poniżej) Dostępna również w innych tkaninach w osobnej ofercie: Enormus
Kanapa ENORMUS z dużą powierzchnią spania
3.100,00
Szeroka kanapa ENORMUS z bokami. Szczególnego charakteru nabiera wykonana w sztruksowej tkaninie Anafi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 155 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
  • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
 
Czas realizacji do 8 tygodni.
 
Kanapa GRADO bez boków
2.420,00
Kanapa GRADO bez boków. Ozdobne przeszywane pasy na siedzisku i oparciu nadają kanapie nowoczesny wygląd. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa GRENADA bez boków
2.350,00
Wygodna kanapa bez boków GRENADA z pikowanymi poduchami oparciowymi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa GRENER z funkcją spania
2.810,00
Stylowa kanapa GRENER z funkcją spania. Ozdobnie pikowane poduchy oparciowe. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Wygodna powierzchnia spania wynosząca 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.
Kanapa INDIGO bez boków
2.270,00
Kanapa INDIGO bez boków z charakterystycznym pikowaniem na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa LANDENO z funkcją spania
2.660,00
Kanapa do salonu LANDENO z bokami. Charakterystyczne dla modelu zaokrąglenia boku kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Duża powierzchnia spania wynosząca 144 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.     
Kanapa LEYLA bez boków
2.380,00
Kanapa bez boków LAYLA z miękkimi poduchami oparciowymi i podłokietnikami. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa LISBONA z bokami
2.810,00
Kanapa LISBONA posiada dwie miękkie poduchy oparciowe przeszywane, podobnie jak boki, w pionowe pasy. Dodatkowo dwie małe poduszki, które można zamówić w innym kolorze. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosi 141 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach drewnianych, w trzech kolorach do wyboru: biały, buk, ciemny brąz. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa LUXOR z funkcją spania
2.960,00
Stylowa kanapa LUXOR z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobnie pikowane poduchy oparciowe. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Wygodna powierzchnia spania wynosząca 141 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Kanapa wraz z fotelem może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.