linneo

Producent Mebli Tapicerowanych, Narożników, Kanap. Od początku istnienia, podstawową działalnością firmy jest produkcja mebli tapicerowanych. Na rynku działa od ponad 20 lat. Produkowane wyroby spotykają się z uznaniem ze strony Klientów polskich jak i zagranicznych. 

W roku 2017 firma LINKA-MEBLE powiększyła powierzchnie stawiając nowy budynek biurowo-produkcyjny. Wraz z tym wydarzeniem zmianiła nazwę na LINNEO. 

Wyświetlanie 1–24 z 192 wyników

Fotel AVESTA
582,00
Fotel  AVESTA. Ozdobne pikowanie na oparciu. Wypełnienie siedziska to pianka PU.  Drewniane nóżki w kolorze do wyboru:  buk, ciemny brąz.  
Fotel BINGO BIS
582,00
Elegancki fotel BINGO BIS. Ozdobne przeszycia tzw. kołderki na oparciu i siedzisku. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: ciemny orzech, buk, olcha, venge lub sonoma.elementy
  • Tkanina główna: siedzisko, oparcie
  • Tkanina uzupełniająca: dół skrzyni, tył
Fotel BRESSO
1.114,00
Stylowy fotel BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobne pikowanie oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Fotel z kanapą może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Fotel EXODUS
576,00
Nowoczesny fotel EXODUS z ozdobnymi przeszyciami na oparciu. Wypełnienie siedziska to pianka PU. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru:  buk, ciemny brąz.  
Fotel GRECO
576,00
Wygodny fotel GRECO z ozdobnymi przeszyciami na oparciu i siedzisku. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Drewniane elementy fotela w kolorze do wyboru: ciemny orzech, buk, olcha, venge lub sonoma.  
Fotel LUIS
1.370,00
Stylowy, przytulny fotel LUIS z drewnianymi  nóżkami. Ozdobne przeszycia na oparciu. Drewniane elementy w kolorze do wyboru: biały, buk, ciemny orzech. Do fotela pasuje pufa Luis.  
Fotel LUXOR
1.114,00
Stylowy fotel LUXOR z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobne pikowanie oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Fotel z kanapą może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Fotel MANTO
993,00
Fotel MANTO o zaokrąglonych kształtach i ozdobnych przeszyciach. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Mebel na nóżkach z tworzywa.
Fotel SAVONA
1.149,00
Wyjątkowy fotel SAVONA. Ozdobne przeszycia na oparciu i siedzisku. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: biały, buk, ciemny brąz.  
Fotel TWINGO BIS
582,00
Funkcjonalny fotel TWINGO BIS z drewnianymi  bokami. Ozdobne przeszycia tzw. kołderki na oparciu i siedzisku. Drewniane elementy w kolorze do wyboru: ciemny orzech, buk, olcha, venge lub sonoma.  
Kanapa ALTICA LUX z funkcją spania
2.373,00
Wygodna kanapa do salonu ALTICA LUX.  Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Wygodna powierzchnia spania wynosząca 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz lub czarny.    
Kanapa ARUNA bez boków
2.153,00
Nowoczesna kanapa ARUNA bez boków. Charakterystyczne dla modelu przeszycia przodu kanapy oraz poduch oparciowych. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki.
Kanapa AURIS LUX z funkcją spania
2.384,00
Nowoczesna kanapa AURIS LUX z bokami. Ozdobnie pionowe przeszycia na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Wygodna powierzchnia spania wynosząca 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Drewniane nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz, czarny    
Kanapa AVICO bez boków
1.749,00
Dwukolorowa kanapa AVICO bez boków. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Siedzisko oraz wstawki w poduchach mogą zostać wykonane w innym kolorze (tkanina uzupełniająca).
  • Tkanina główna: dół kanapy, tył, duże poduszki i podłokietniki
  • Tkanina uzupełniająca: wstawka na skrzyni i dużych poduszkach
   
Kanapa BIG SOFA z dużą powierzchnią spania
2.842,00
Szeroka kanapa BIG SOFA z bokami. Ozdobnie pikowanie na poduchach oparciowych i i skrzyni. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 154 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
  • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
Dostawa do 8 tygodni.
Kanapa BLOOM bez boków
2.284,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Do kanapy dobierz puf BLOOM.
Kanapa BLOOM bez boków PROMOCJA
2.203,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych metalowych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Kanapa w promocyjnej cenie dostępna tylko w kolorystyce beżu (Abriamo 2 + Suzi 7) lub grafitu (Abriamo 08 + Suzi 09) Abriamo - tkanina typu boucle. Materiał ma bardzo ciasny, a przy tym skręcony splot. Jest odporna na ścieranie, a dodatkowo miła w dotyku oraz przyjazna środowisku, ponieważ w 90% jest wykonana z poliestru z recyklingu Suzi - miękka pluszowa tkanina z wyraźnym wzorem z kwadratami.
Kanapa BRESSO
1.639,00
Stylowa kanapa BRESSO z zaokrąglonymi szczytami boków. Ozdobnie pikowane oparcia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Wysokie drewniane nóżki proste lub gięte w kolorze do wyboru: białym, buk lub ciemny brąz. Kanapa wraz z fotelem może stanowić zestaw, który ozdobi każdy salon.
Kanapa COMFORTIS z funkcją spania
2.727,00
Kanapa COMFORTIS z szerokimi bokami i wysokim oparciem. Na siedzisku i poduchach oparciowych ozdobne, podwójne przeszycia. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Atutem kanapy jest wygodna powierzchnia spania wynosząca 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa DIJON bez boków
1.896,00
Elegancka kanapa DIJON bez boków z wygodnymi poduszkami z przeszyciami.  Wymiary wersalki: L 201 x W 91 x H 91. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 144 x 200 cm z łatwym rozkładaniem. W wersalce znajduje się również pojemnik na pościel.  
Kanapa EDDY z bokami
2.270,00
Kanapa EDDY posiada dwie miękkie poduchy oparciowe pikowane, podobnie jak boki. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach z tworzywa. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa ENORMUS z dużą powierzchnią spania
2.904,00
Szeroka kanapa ENORMUS z bokami. Szczególnego charakteru nabiera wykonana w sztruksowej tkaninie Anafi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 155 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
  • Tkanina główna: skrzynia, tył, duże poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: małe poduszki
 
Czas realizacji do 8 tygodni.
 
Kanapa ESKADA bez boków
2.109,00
Nowoczesna kanapa ESKADA bez boków. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki. Ozdobnym elementem są wstawki w górnej części poduch oparciowych, wykonane w innym kolorze.
  • Tkanina główna: dół kanapy, tył, duże poduszki i podłokietniki
  • Tkanina uzupełniająca: wstawka na dużych poduszkach
Kanapa GRADO bez boków
2.157,00
Kanapa GRADO bez boków. Ozdobne przeszywane pasy na siedzisku i oparciu nadają kanapie nowoczesny wygląd. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.