Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Lustro – BLANCO 26
309,00
Lustro BLANCO 26 z ramą w kolorze Sosna Śnieżna to elegancki i nowoczesny dodatek do wnętrza. Jego minimalistyczny design powiększa optycznie przestrzeń, dodając głębi i stylu. Solidna konstrukcja ramy gwarantuje trwałość, a uniwersalny styl sprawia, że pasuje do przedpokoju, sypialni czy salonu.
Siedzisko – SDZ 02N01
199,00

SIEDZISKO

Szary
 
Szary Siedzisko do uzupełnienia szafek na buty z kolekcji BLANCO - Przedpokój
Szafa – BLANCO 19
679,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + MDF New Grey
 
   
Sosna Śnieżna + MDF New Grey Szafa BLANCO 19 w kolorze Sosna Śnieżna + MDF New Grey to nowoczesny mebel o minimalistycznym designie. Wyposażona w liczne półki i drążki na ubrania, zapewnia wygodne i uporządkowane przechowywanie. Solidna konstrukcja i elegancki wygląd sprawiają, że jest idealna do sypialni, garderoby czy przedpokoju.
Szafka Na Buty – BLANCO 20N
589,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + MDF New Grey
 
   
Sosna Śnieżna + MDF New Grey Szafka na buty BLANCO 20N w kolorze Sosna Śnieżna + MDF New Grey to elegancki i funkcjonalny mebel. Wyposażona w przestronne półki, zapewnia wygodne przechowywanie obuwia i utrzymanie porządku. Solidna konstrukcja i stylowy design sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – BLANCO 21N
479,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + MDF New Grey
 
   
Sosna Śnieżna + MDF New Grey Szafka na buty BLANCO 21N w kolorze Sosna Śnieżna + MDF New Grey to elegancki i funkcjonalny mebel. Wyposażona w przestronne półki, zapewnia wygodne przechowywanie obuwia i utrzymanie porządku. Solidna konstrukcja i stylowy design sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – BLANCO 22
309,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + MDF New Grey
 
   
Sosna Śnieżna + MDF New Grey Szafka na buty BLANCO 22 w kolorze Sosna Śnieżna + MDF New Grey to elegancki i funkcjonalny mebel. Wyposażona w przestronne półki, zapewnia wygodne przechowywanie obuwia i utrzymanie porządku. Solidna konstrukcja i stylowy design sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Wieszak – BLANCO 23
239,00

FRONT I KORPUS

Sosna Śnieżna + MDF New Grey
 
   
Sosna Śnieżna + MDF New Grey Wieszak BLANCO 23 w kolorze Sosna Śnieżna + MDF New Grey to elegancki i funkcjonalny dodatek do przedpokoju. Wyposażony w solidne haczyki, umożliwia wygodne zawieszanie odzieży i akcesoriów. Solidna konstrukcja i nowoczesny design sprawiają, że jest idealny do każdego wnętrza, łącząc estetykę z praktycznością.
Wieszak Tapicerowany – BLANCO 25N
299,00

KORPUS

Szary
 
Szary Wieszak BLANCO 25N w kolorze Sosna Śnieżna + MDF New Grey to elegancki i funkcjonalny dodatek do przedpokoju. Wyposażony w solidne haczyki, umożliwia wygodne zawieszanie odzieży i akcesoriów. Solidna konstrukcja i nowoczesny design sprawiają, że jest idealny do każdego wnętrza, łącząc estetykę z praktycznością.