Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kolekcja BORGA komoda BG-07 dąb catania
1.289,00
Komoda BG-07 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafki 150 cm. W szafce znajdują się trzy szuflady oraz szafka z półką. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA półka BG-04 dąb catania
339,00
Półka BG-04 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość 155 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA stolik kawowy BG-08 dąb catania
529,00
Ława do salonu BG-03 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość 100 cm. Stolik z szufladą i półką. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA szafa BG-01 dąb catania
1.579,00
Szafa dwudrzwiowa BG-01 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafy 90 cm. W szafie znajdują się cztery półki i drążek na wieszaki. Na dole szafy pojemna szuflada. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA szafka BG-06 dąb catania
789,00
Szafka z szufladą BG-06 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafki 55 cm. W szafce znajdują się dwie półki i  pojemna szuflada. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA szafka RTV BG-03 dąb catania
739,00
Szafka RTV BG-03 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafki 155 cm. Szafka z wnęką oraz dwiema szafkami, z czego jedna z drzwiczkami a druga z klapką. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA witryna BG-02 dąb catania
1.509,00
Witryna z szufladą BG-02 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafki 70 cm. W witrynie znajduje się osiem półek, za drzwiczkami przeszklonymi 4 półki szklane, oraz  pojemna szuflada. Przeszklenie witryny w kolorze antisol brązowy. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF. Oświetlenie LED kierunkowe 5 punktowe dostępne opcjonalnie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA witryna BG-05 dąb catania
1.519,00
Witryna z szufladą BG-05 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość szafki 100 cm. Witryna podzielona na trzy części. Środkowe drzwiczki przeszklone z trzema szklanymi półkami. Przeszklenie witryny w kolorze antisol brązowy. Dodatkowo wyposażona została w szufladę. Otwieranie za pomocą systemu push to open. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF. Oświetlenie LED kierunkowe 4 punktowe dostępne opcjonalnie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.