Wyświetlanie 1–24 z 132 wyników

Kolekcja ADAGIO Półka 09- Biały połysk
259,00
Półka 09 doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza, łącząc estetykę z praktycznością. Jej front wykonany z wysokiej jakości płyty MDF w białym połysku. Nadaje jej nowoczesny i elegancki wygląd, idealnie komponujący się z różnymi stylami aranżacji. Akcent w kolorze dąb castello dodaje wnętrzu ciepła i naturalnego charakteru, tworząc harmonijną całość. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ADAM półka długa biały mat, dąb
139,00
Klasyczna półka z kolekcji ADAM to prosty sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Idealnie wkomponuje się w aranżację salonu, przedpokoju, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego, a także home office. Szerokość: 138 cm. głębokość: 20,5 cm, wysokość 22 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ALABAMA Półka ABP-2 biało-grafitowa
138,00
Półka z drzwiczkami ABP-2 z kolekcji Alabaster w kolorze biało-grafitowym. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania. Biały front posiada matowe wykończenie powierzchni, na której niewidoczne są odciski palców, dzięki temu są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Front ma również podchwyt umożliwiający otwieranie drzwi.
Kolekcja ALASKA Półka AAP-2 biały połysk
166,00
Półka z drzwiczkami AAP-2 z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja ANTICA póła wisząca A-19
179,00
Póła A-19 z kolekcji ANTICA. Dostępna w trzech wybarwieniach. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-1 dąb Artisan
138,00
Półka RRP-1 z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm.
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-2 dąb Artisan
145,00
Półka RRP-2 z drzwiami z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja AYSON półka dąb artisan
129,00
Funkcjonalna półka z kolekcji AYSON  jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania książek, pamiątek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 125,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja AYSON półka krótka dąb artisan
109,00
Praktyczna półka z kolekcji AYSON to znakomite rozwiązanie zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania pamiątek, książek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 86,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BARI półka. Szary, dąb piaskowy
189,00
Półka na ścianę z kolekcji AGNES. Cała kolekcja charakteryzuje się niekonwencjonalnym rozmieszczeniem szafek. Wykonana w nowoczesnym stylu loftowym. Czarne uchwyty idealnie pasują do frontów w kolorze dąb piaskowy oraz szarych korpusów i blatów podkreślając postindustrialny charakter. Sama półka to praktyczne rozwiązanie na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Można na niej wyeksponować ulubione dodatki lub książki. Szerokość: 140 cm, wysokość: 28 cm, głębokość: 22 cm
 • Blat: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Nóżka: metalowa, czarna
Kolekcja BELLE – półka. Biały mat
129,00
Półka z kolekcji BELLE o z drewnianymi  elementami. Cała kolekcja charakteryzuje się prostą, geometryczną formą inspirowaną klasyką lat 50. Ma ciekawe nogi i uchwyty, które pełną funkcję dekoracyjną. Półka to najłatwiejszy sposób zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Można na niej wyeksponować ulubione dekoracje lub książki. Świetnie się prezentuje w komplecie z innymi półkami lub nad komodą. Szerokość: 96 cm, wysokość: 22,6 cm, głębokość: 20,5 cm.
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
 • Nogi: drewniane
Kolekcja BORGA półka BG-04 dąb catania
339,00
Półka BG-04 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość 155 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BRAGI Półka BGP-1 Craft złoty
150,00
Półka BGP-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty laminowanej.  
Kolekcja BRANDSON półka biała
159,00
Funkcjonalna półka jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli przełamują eleganckie punktowe uchwyty. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 139 cm, wysokość 21 cm, głębokość 18 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BRASS regał wiszący dąb brązowy
199,00
Regał wiszący z kolekcji Brass. Prosta konstrukcja w połączeniu z ciemnym kolorem to idealna propozycja do klasycznego wnętrza. Nowoczesnego wyglądu natomiast dodają niewielkie czarne frezowania. Praktyczna forma półki, na której można trzymać ulubione dekoracje lub książki. Szerokość: 112,5 cm, wysokość: 39 cm, głębokość: 23,3 cm.
 • Blat: płyta meblowa laminowana 16mm
 • Korpus: płyta meblowa laminowana
 • Plecy: HDF czarne
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja BRENT szafka wisząca dąb craft złoty i czerń
339,00
Szafka wisząca z kolekcji Brent. Prosta konstrukcja w nowoczesnym połączeniu koloru czarnego z korpusem dąb craft złoty. Elegancji dodają fronty z charakterystyczną ramką oraz niewielkie uchwyty. Posiada praktyczną półkę po jednej stronie i zamkniętą szafkę po drugiej. Idealnie nada się do zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Szerokość: 150 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 29 cm.
 • Blat: płyta meblowa
 • Fronty: ramiak MDF + HDF oklejona folią PCV
 • Korpus: płyta meblowa
 • Uchwyty: metalowe
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja BRYZA Półka BRP-1 biała
138,00
Półka BRP-1 z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 80 cm, głębokość: 25,9 cm, wysokość: 25 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja BRYZA Półka BRP-3C biała
138,00
Półka BRP-3C z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja CALI półka C-9
179,00
Półka wisząca C-9 z kolekcji Cali. Na ciemnym tle półka w kolorze dąb aristan.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • czarna płyta – laminowana płyta meblowa
 • obrzeże – okleina ABS
 • wymiary: 120 x 32 x 18 cm
Kolekcja CLOVER półka 100 dąb wotan
139,00
Półka z kolekcji Clover w kolorze dąb wotan. Cała kolekcja posiada  bezuchwytowe i wygodne w użyciu fronty. Jej prosta forma pozwala na dopasowanie do wielu stylizacji. Na tle innych wyróżnia się dzięki listwie MDF umieszczonej na froncie oraz szerokim bocznym listwom nadającym stabilności. Sama półka to idealny sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Można na niej wyeksponować ulubione dekoracje książki, czy nieduże rośliny doniczkowe. Szerokość: 106 cm, wysokość: 20 cm, głębokość: 20,5 cm.
 • Blaty: płyta meblowa laminowana
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja CLOVER półka 150 dąb wotan
179,00
Półka z kolekcji Clover w kolorze dąb wotan. Cała kolekcja posiada  bezuchwytowe i wygodne w użyciu fronty. Jej prosta forma pozwala na dopasowanie do wielu stylizacji. Na tle innych wyróżnia się dzięki listwie MDF umieszczonej na froncie oraz szerokim bocznym listwom nadającym stabilności. Sama półka to idealny sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Można na niej wyeksponować ulubione dekoracje książki, czy nieduże rośliny doniczkowe. Szerokość: 153 cm, wysokość: 20 cm, głębokość: 20,5 cm.
 • Blaty: płyta meblowa laminowana
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DALLAS pólka D-10
159,00
Półka D-10 z kolekcji Dallas o grubości 4,8 cm. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-30
179,00
Oryginalna półka D-30 z kolekcji Dallas. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-8
569,00
Oryginalna półka z szafkami D-8 z kolekcji Dallas. Za przeszklonymi drzwiczkami dwóch małych szafeczek znajdują się szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo szklane półki mogą zostać podświetlone.