Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolekcja JAGGER ławka do łóżka dąb monastery
509,00
Ławka z kolekcji JAGGER  w kolorze dąb monastery przełamanym czarną wstawką. Jest elementem opcjonalnym do łoża z kolekcji Jagger. Do jej wnętrza można schować pled lub dodatkowe poduszki, można też na niej usiąść w ciągu dnia lub odłożyć np. ubrania. Elegancka i prosta forma ławki sprawia, ze dopasuje się do nowoczesnych aranżacji w sypialniach. Szerokość: 167,5 cm, wysokość: 40 cm, głębokość: 43 cm.
  • Korpusy: płyta meblowa laminowana
  • Blaty: płyta meblowa laminowana
UWAGA ławka tylko jako opcjonalny element do ŁOŻA JAGGER , ŁOŻA JAGGER TAPICEROWANEGO, nie może być meblem wolnostojącym. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja LUNA L skrzynia LN-10 biała
399,00
Skrzynia na zabawki lub pościel  LN-10 z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowymi dodatkami. Dzięki podnośnikowi gazowemu łatwo ją otworzysz i zamkniesz. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MAGELLAN kufer sosna vintage
519,00
Kufer z kolekcji MAGELLAN w kolorze sosna vintage. Kufer to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej komody lub skrzyni pod łóżko. Można w niej schować różne tekstylia, koce. Nada się również do przechowywania zabawek. Przypadnie do gustu szczególnie fanom stylu marynistycznego. Świetnie się prezentuje w zestawie z łóżkiem z tej samej kolekcji. Szerokość: 86 cm, wysokość: 47 cm, głębokość: 45 cm.
  • korpus: płyta meblowa laminowana
  • blat: płyta meblowa laminowana
  • metalowe okucia w rogach bryły
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja STORY skrzynia na pościel SO-10 biała
399,00
Ława SO-10 z kolekcji STORY w kolorze białym z dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 99 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 39 cm. Pojemna skrzynia na pościel. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.