Wyświetlanie 1–24 z 59 wyników

Kolekcja ADAM półka długa biały mat, dąb
139,00
Klasyczna półka z kolekcji ADAM to prosty sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Idealnie wkomponuje się w aranżację salonu, przedpokoju, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego, a także home office. Szerokość: 138 cm. głębokość: 20,5 cm, wysokość 22 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ADIAGO Półka 09- Biały połysk
259,00
Półka 09 doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza, łącząc estetykę z praktycznością. Jej front wykonany z wysokiej jakości płyty MDF w białym połysku. Nadaje jej nowoczesny i elegancki wygląd, idealnie komponujący się z różnymi stylami aranżacji. Akcent w kolorze dąb castello dodaje wnętrzu ciepła i naturalnego charakteru, tworząc harmonijną całość. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja ALASKA Półka AAP-2 biały połysk
166,00
Półka z drzwiczkami AAP-2 z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-1 dąb Artisan
138,00
Półka RRP-1 z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm.
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-2 dąb Artisan
145,00
Półka RRP-2 z drzwiami z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja AYSON półka dąb artisan
129,00
Funkcjonalna półka z kolekcji AYSON  jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania książek, pamiątek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 125,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja AYSON półka krótka dąb artisan
109,00
Praktyczna półka z kolekcji AYSON to znakomite rozwiązanie zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania pamiątek, książek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 86,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BORGA półka BG-04 dąb catania
339,00
Półka BG-04 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość 155 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BRAGI Półka BGP-1 Craft złoty
150,00
Półka BGP-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty laminowanej.  
Kolekcja BRANDSON półka biała
159,00
Funkcjonalna półka jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli przełamują eleganckie punktowe uchwyty. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 139 cm, wysokość 21 cm, głębokość 18 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BRASS regał wiszący dąb brązowy
199,00
Regał wiszący z kolekcji Brass. Prosta konstrukcja w połączeniu z ciemnym kolorem to idealna propozycja do klasycznego wnętrza. Nowoczesnego wyglądu natomiast dodają niewielkie czarne frezowania. Praktyczna forma półki, na której można trzymać ulubione dekoracje lub książki. Szerokość: 112,5 cm, wysokość: 39 cm, głębokość: 23,3 cm.
 • Blat: płyta meblowa laminowana 16mm
 • Korpus: płyta meblowa laminowana
 • Plecy: HDF czarne
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja BRENT szafka wisząca dąb craft złoty i czerń
339,00
Szafka wisząca z kolekcji Brent. Prosta konstrukcja w nowoczesnym połączeniu koloru czarnego z korpusem dąb craft złoty. Elegancji dodają fronty z charakterystyczną ramką oraz niewielkie uchwyty. Posiada praktyczną półkę po jednej stronie i zamkniętą szafkę po drugiej. Idealnie nada się do zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Szerokość: 150 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 29 cm.
 • Blat: płyta meblowa
 • Fronty: ramiak MDF + HDF oklejona folią PCV
 • Korpus: płyta meblowa
 • Uchwyty: metalowe
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja BRYZA Półka BRP-1 biała
138,00
Półka BRP-1 z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 80 cm, głębokość: 25,9 cm, wysokość: 25 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja BRYZA Półka BRP-3C biała
138,00
Półka BRP-3C z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja CALI półka C-9
179,00
Półka wisząca C-9 z kolekcji Cali. Na ciemnym tle półka w kolorze dąb aristan.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • czarna płyta – laminowana płyta meblowa
 • obrzeże – okleina ABS
 • wymiary: 120 x 32 x 18 cm
Kolekcja DALLAS pólka D-10
159,00
Półka D-10 z kolekcji Dallas o grubości 4,8 cm. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-30
179,00
Oryginalna półka D-30 z kolekcji Dallas. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-8
569,00
Oryginalna półka z szafkami D-8 z kolekcji Dallas. Za przeszklonymi drzwiczkami dwóch małych szafeczek znajdują się szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo szklane półki mogą zostać podświetlone.
Kolekcja GRESS mała półka dąb sonoma
139,00
Idealnym sposobem na wykorzystanie przestrzeni na ścianach są półki. Ta nieduża półka z kolekcji GRESS  jest wykonana w kolorze dąb sonoma, który imituje drewno. Można na niej wyeksponować nasze ulubione ozdoby i dodatki lub użyć jej do przechowywania książek. Bardzo ładnie się prezentuje w połączeniu z drugą dłuższą półką z kolekcji Gress tworząc ciekawe kompozycje. A prosta  forma dopasuje się do wielu aranżacji. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 93 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 22 cm.
 • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja GRESS półka dąb sonoma
159,00
Idealnym sposobem na wykorzystanie przestrzeni na ścianach są półki. Ta z kolekcji GRESS  jest wykonana w kolorze dąb sonoma, który imituje drewno. Można na niej wyeksponować nasze ulubione ozdoby i dodatki lub użyć jej do przechowywania książek.  A prosta  forma dopasuje się do wielu aranżacji. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 139 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 22 cm.
 • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja GRESS regał wiszący dąb sonoma
229,00
Regał regał wiszący z kolekcji Gress. Pasuje do salonów jak również do jadalni czy gabinetu. Ma wygodne otwarte półki, dzięki czemu w prosty sposób można wyeksponować ulubione dodatki. Regał może też posłużyć jako biblioteczka. Szczególnie dobrze prezentuje się w komplecie z innymi regałami z serii Gress. A prosta  forma dopasuje się do wielu aranżacji. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 160 cm, wysokość: 30 cm, głębokość: 25,5 cm.
 • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
 • fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
 • prowadnice rolkowe
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja HELIX półka dąb evok
129,00
Półka wisząca z kolekcji Helix. Prosta konstrukcja w nowoczesnym połączeniu koloru dąb evok z czarnym wykończeniem i delikatnymi ryflami. Idealna do salonu lub jadalni. Posiada dwa poziomy, która pozwalają w ciekawy sposób wyeksponować ulubione dekoracje. Szerokość: 138 cm, wysokość: 22 cm, głębokość: 20 cm.
 • Blat: płyta meblowa laminowana
 • Front: płyta meblowa laminowana
 • Korpus: płyta meblowa laminowana
 • Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
 • Uchwyty: metalowe
 • Nogi: płyta MDF
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja INDIANAPOLIS półka I-11
179,00
Półka I-11 z kolekcji Indianapolis. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja INDIANAPOLIS półka I-21
499,00
Półka z przeszklonymi drzwiczkami I-21 z kolekcji Indianapolis. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały. Możliwość dołączenia oświetlenia LED. Zamiast szklanych frontów, można zastosować pełne z płyty, półki również.