Wyświetlanie 1–24 z 60 wyników

Kolekcja ADAM półka długa biały mat, dąb
139,00
Klasyczna półka z kolekcji ADAM to prosty sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Idealnie wkomponuje się w aranżację salonu, przedpokoju, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego, a także home office. Szerokość: 138 cm. głębokość: 20,5 cm, wysokość 22 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ADAM półka krótka biały mat, dąb
119,00
Krótka półka z kolekcji ADAM.  Klasyczna półka z kolekcji Adam jest  funkcjonalnym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Idealnie wkomponuje się w aranżację różnych pomieszczeń np.: pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego, salonu, przedpokoju, pokoju dziennego, a także home office. Szerokość: 90 cm. głębokość: 20,5 cm, wysokość 22 cm. Korpus mebla wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS natomiast front z płyty MDF oklejonej folią PVC mat.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ALASKA Półka AAP-2 biały połysk
152,00
Półka z drzwiczkami AAP-2 z kolekcji ALASKA w kolorze biały połysk. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-1 dąb Artisan
138,00
Półka RRP-1 z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm.
Kolekcja ARIZONA Półka RRP-2 dąb Artisan
145,00
Półka RRP-2 z drzwiami z kolekcji Arizona w kolorze Dąb Artisan. Szerokość: 40 cm, głębokość: 24,6 cm, wysokość: 40 cm. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm. We frontach wykonano podchwyty ułatwiające otwieranie.
Kolekcja AYSON półka dąb artisan
129,00
Funkcjonalna półka z kolekcji AYSON  jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania książek, pamiątek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 125,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja AYSON półka krótka dąb artisan
109,00
Praktyczna półka z kolekcji AYSON to znakomite rozwiązanie zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Jej powierzchnia nada się idealnie do przechowywania pamiątek, książek czy innych ozdób. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeże zabezpieczone PCV. Szerokość: 86,5cm, wysokość 20 cm, głębokość 22 cm.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BELIZE półka BZ-07 dąb wersal
259,00
Półka 150 cm BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE półka BZ-09 dąb wersal
249,00
Półka 120 cm BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BORGA półka BG-04 dąb catania
339,00
Półka BG-04 z kolekcji BORGA w kolorze dąb catania. Szerokość 155 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS oraz trwałej płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BRAGI Półka BGP-1 Craft złoty
150,00
Półka BGP-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty laminowanej. 
Kolekcja BRANDSON półka biała
159,00
Funkcjonalna półka jest znakomitym rozwiązaniem zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli przełamują eleganckie punktowe uchwyty. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 139 cm, wysokość 21 cm, głębokość 18 cm.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BRYZA Półka BRP-1 biała
138,00
Półka BRP-1 z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 80 cm, głębokość: 25,9 cm, wysokość: 25 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja BRYZA Półka BRP-3C biała
138,00
Półka BRP-3C z kolekcji THEO w kolorze białym. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej.
Kolekcja CALI półka C-9
179,00
Półka wisząca C-9 z kolekcji Cali. Na ciemnym tle półka w kolorze dąb aristan.
  • płyta – laminowana płyta meblowa
  • czarna płyta – laminowana płyta meblowa
  • obrzeże – okleina ABS
  • wymiary: 120 x 32 x 18 cm
Kolekcja DALLAS pólka D-10
159,00
Półka D-10 z kolekcji Dallas o grubości 4,8 cm. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-30
179,00
Oryginalna półka D-30 z kolekcji Dallas. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy.
Kolekcja DALLAS półka D-8
569,00
Oryginalna półka z szafkami D-8 z kolekcji Dallas. Za przeszklonymi drzwiczkami dwóch małych szafeczek znajdują się szklane półki. Wykończona czarnymi uchwytami i dodatkami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: dąb sonoma lub dąb truflowy. Dodatkowo szklane półki mogą zostać podświetlone.
Kolekcja DAVIN półka dąb canyon
119,00
Nieduża półka na ścianę z kolekcji Davin w kolorze dąb canyon.  Dzięki jej prostej formie dopasuje się do każdej kompozycji. Półka świetnie sprawdzi się do eksponowania drobiazgów czy książek. Dzięki niej w łatwy i estetyczny sposób zagospodarujesz wolną przestrzeń na ścianie w takich pomieszczeniach jak: salon, pokój dzienny, gabinet, sypialnia czy pokój dziecka.Szerokość: 100 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 25,5 cm. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeża zabezpieczone PCV.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAVIN półka długa dąb canyon
129,00
Prosta półka na ścianę z kolekcji Davin w kolorze dąb canyon.  Jej nieskomplikowana forma dopasuje się do każdej kompozycji. Idealnie nadaje się do eksponowania drobiazgów czy przechowywania książek. Z jej pomocą w łatwy i estetyczny sposób można zagospodarować wolną przestrzeń na ścianie w takich pomieszczeniach jak: salon, pokój dzienny, gabinet, sypialnia czy pokój dziecka.Szerokość: 140 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 25,5 cm. Wykonana z płyty meblowej laminowanej, obrzeża zabezpieczone PCV.MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja GRESS mała półka dąb sonoma
139,00
Idealnym sposobem na wykorzystanie przestrzeni na ścianach są półki. Ta nieduża półka z kolekcji GRESS  jest wykonana w kolorze dąb sonoma, który imituje drewno. Można na niej wyeksponować nasze ulubione ozdoby i dodatki lub użyć jej do przechowywania książek. Bardzo ładnie się prezentuje w połączeniu z drugą dłuższą półką z kolekcji Gress tworząc ciekawe kompozycje. A prosta  forma dopasuje się do wielu aranżacji. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 93 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 22 cm.
  • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja GRESS półka dąb sonoma
159,00
Idealnym sposobem na wykorzystanie przestrzeni na ścianach są półki. Ta z kolekcji GRESS  jest wykonana w kolorze dąb sonoma, który imituje drewno. Można na niej wyeksponować nasze ulubione ozdoby i dodatki lub użyć jej do przechowywania książek.  A prosta  forma dopasuje się do wielu aranżacji. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 139 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 22 cm.
  • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja GRESS regał wiszący dąb sonoma
229,00
Regał regał wiszący z kolekcji Gress. Pasuje do salonów jak również do jadalni czy gabinetu. Ma wygodne otwarte półki, dzięki czemu w prosty sposób można wyeksponować ulubione dodatki. Regał może też posłużyć jako biblioteczka. Szczególnie dobrze prezentuje się w komplecie z innymi regałami z serii Gress. A prosta  forma dopasuje się do wielu aranżacji. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 160 cm, wysokość: 30 cm, głębokość: 25,5 cm.
  • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
  • fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
  • prowadnice rolkowe
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja INDIANAPOLIS półka I-11
179,00
Półka I-11 z kolekcji Indianapolis. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.