Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Kolekcja DAMIS biurko dąb sonoma
419,00
Biurko z kolekcji Damis  w kolorze dąb sonoma imitującym drewno. Prosta forma biurka, minimalistyczne uchwyty oraz wysoki poziom funkcjonalności. Biurko posiada szufladę oraz szafkę. Wysuwany blat sprawdzi się jako przestrzeń przeznaczona na klasyczną klawiaturę od komputera lub może pełnić rolę dodatkowej półki. Mebel ten przeznaczony jest do minimalistycznego biura, pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. Szerokość: 110cm, wysokość 75 cm, głębokość 58 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS komoda dąb sonoma
529,00
Funkcjonalna komoda z kolekcji Damis w kolorze dąb sonoma . Cechuje ją prosta forma, minimalistyczne uchwyty oraz wysoki poziom funkcjonalności. Komoda ma otwarte półki do eksponowania dodatków oraz szufladkiszafki zamykane  do przechowywania potrzebnych rzeczy, dokumentów. Mebel idealny w minimalistycznym biurze, pokoju dziennym lub salonie. Szerokość: 164cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. W szufladach prowadnice rolkowe. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS półka dąb sonoma
99,00
Półka DAMIS to pomysł na proste zagospodarowanie wolnej przestrzeni na ścianie. Prosty design będzie pasować do nowoczesnych wnętrz. Mebel może służyć jako mała biblioteczna na książki oraz do wyeksponowania dekoracji. Ten mebel dopasuje się do minimalistycznego biura, pokoju dziennego, salonu a nawet pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Szerokość: 110cm, wysokość 30 cm, głębokość 22 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS regał dąb sonoma
319,00
Nieduży regał DAMIS pozwoli w wygodny sposób przechować potrzebne rzeczy. Posiada półki otwarte, do eksponowania dekoracji, a półki zamknięte ukryją inne potrzebne dodatki czy dokumenty. Mebel sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak salon, pokój dzienny, jadalnia, gabinet, pokój młodzieżowy czy przedpokój. Szerokość: 90,5cm, wysokość 113,5 cm, głębokość 35 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS regał słupek dąb sonoma
399,00
Regał typu słupek DAMIS pozwoli w funkcjonalny sposób przechować potrzebne rzeczy. Nie zajmuje wiele miejsca, a jego zróżnicowanie oferuje wiele możliwości: zbudowany jest z półek otwartych, które znakomicie wyeksponują wszelkiego typu dodatki i dekoracje, oraz półek zamkniętych tradycyjnymi frontami przeznaczonych do przechowywania. Dodatkowo regał ma szufladę. Mebel ten dedykowany jest do pomieszczeń takich jak salon, pokój dzienny, jadalnia, gabinet, pokój młodzieżowy lub przedpokój. Szerokość: 90,5cm, wysokość 203 cm, głębokość 35 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF.W szufladach prowadnice rolkowe. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS regał wiszący dąb sonoma
129,00
Wiszący regał DAMIS to funkcjonalne i ciekawe rozwiązanie zagospodarowania wolnej przestrzeni na ścianie. Mebel może posłużyć jako mini biblioteczna na książki lub jako miejsce do przechowywania dekoracji. Prosta forma będzie pasować do minimalistycznych wnętrz. Dedykowany jest do pomieszczeń takich jak salon, pokój dzienny, gabinet czy  pokój młodzieżowy. Szerokość: 110cm, wysokość 39,5 cm, głębokość 22,5 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS regał wiszący z przeszkleniem dąb sonoma
359,00
Wiszący regał DAMIS pozwoli w elegancki sposób przechować potrzebne rzeczy pięknie uzupełniając wolne miejsce na ścianie. Szklane drzwi umożliwiają ekspozycję dekoracji chroniąc przed nadmiernym zakurzeniem półek.  Półki zamknięte frontem ukryją mniej atrakcyjne przedmioty, które jednak pozostaną w zasięgu ręki. Mebel ten dedykowany jest do pomieszczeń takich jak salon, pokój dzienny, jadalnia, gabinet, pokój młodzieżowy lub przedpokój. Szerokość: 90,5cm, wysokość 113,5 cm, głębokość 35 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS regał wysoki dąb sonoma
639,00
Praktyczny regał DAMIS to sposób na przechowywanie potrzebnych rzeczy w estetycznej formie.  Jego zróżnicowana budowa oferuje wiele możliwości: ma półki otwarte, które wyeksponują ulubione dodatki i dekoracje, oraz półki zamknięte do przechowywania pozostałych drobiazgów lub dokumentów. Dodatkowo regał ma 2 szufladki. Mebel ten dedykowany jest do pomieszczeń takich jak salon, pokój dzienny, jadalnia, gabinet oraz pokój młodzieżowy. Szerokość: 90,5cm, wysokość 203 cm, głębokość 35 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF.W szufladach prowadnice rolkowe. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS regał z barkiem dąb sonoma
529,00
Rozbudowany regał  DAMIS to mebel do salonu, pokoju dziennego a nawet jadalni. Tym co go wyróżnia jest praktyczny barek. Funkcjonalność regału zapewniają otwarte i zamknięte na front półki oraz szuflada. Prosty design sprawia, że łatwo wkomponować do większości stylizacji. Szerokość: 110cm, wysokość 39,5 cm, głębokość 22,5 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF.W szufladach prowadnice rolkowe. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS szafa dąb sonoma
569,00
Pojemna szafa jest niezbędna w każdej sypialni. Ta z kolekcji Damis posiada strefę wyposażoną w drążek na wieszaki na odzież oraz pakowną półkę. Jej prosta forma i minimalistyczny design daje mebel, który łatwo można dopasować do większości sypialni czy pokoju dziecka. Szerokość: 90,5cm, wysokość 203 cm, głębokość 55 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS szafka RTV dąb sonoma
289,00
Nieduża Szafka RTV z kolekcji DAMIS to idealne rozwiązanie do mniejszych salonów. Szafka posiada wytrzymały blat, półki otwarte oraz zamykane na drzwiczki, dzięki czemu spełnia wszystkie swoje funkcje, pomieści niezbędny sprzęt RTV oraz akcesoria. Szerokość: 134cm, wysokość 39 cm, głębokość 45 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS szafka RTV z dwiema szafkami dąb sonoma
349,00
Szafka RTV z kolekcji DAMIS to idealna propozycja do pokoju dziennego lub salonu. Jej główne atuty to duży wytrzymały blat, półki otwarte oraz te zamykane na drzwiczki. Szafka bez problemu pomieści niezbędny sprzęt RTV, ale również inne akcesoria. Szerokość: 200cm, wysokość 39 cm, głębokość 45 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja DAMIS witryna dąb sonoma
489,00
Przeszklona witryna z kolekcji DAMIS prezentuje się dobrze jako samodzielna bryła jak również w połączeniu z innymi meblami. Idealnie nadaje się do wyeksponowania dekoracyjnych przedmiotów w salonie lub pokoju dziennym, czy też pochwalenia się zastawą stołową w jadalni. Witryna dodatkowo posiada szufladkę oraz półkę zamykaną frontem. Mebel ten dedykowany jest do pomieszczeń takich jak salon, pokój dzienny, jadalnia, gabinet. Szerokość: 50 cm, wysokość 203 cm, głębokość 35 cm. Korpus jest wykonany z płyty meblowej laminowanej. Fronty są z płyty meblowej laminowanej natomiast listwy boczne ozdobne są zrobione z płyty MDF.W szufladach prowadnice rolkowe. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.