Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników

Kolekcja FOREST Oświetlenie LED 1SQUERENB1Z
109,00
Oświetlenie LED 1SQUERENB1Z to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie zaawansowaną technologię, stylowy design oraz niezwykłą efektywność energetyczną. Dzięki wysokiej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, lampa LED 1SQUERENB1Z stanowi doskonały wybór do każdego wnętrza, wnosząc elegancję i nowoczesny charakter.
Kolekcja FOREST Oświetlenie LED 2SQUERENB1Z
159,00
Oświetlenie LED 2SQUERENB1Z to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie zaawansowaną technologię, stylowy design oraz niezwykłą efektywność energetyczną. Dzięki wysokiej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, lampa LED 1SQUERENB1Z stanowi doskonały wybór do każdego wnętrza, wnosząc elegancję i nowoczesny charakter.
NADSTAWKA SZAFY ANNE ANN-1D
451,00
Nadstawka szafay ANNE - 1K to stylowy dodatek do Twojego wnętrza, składający się z części dwudrzwiowej. Wykonana z matowej płyty laminowanej z frezowanymi frontami z płyty MDF oklejonej folią PVC, wzbogacona metalowymi uchwytami w kolorze czarny mat.    
NADSTAWKA SZAFY ANNE ANNE-1K
427,00
Nadstawka szafa ANN-1K to stylowy dodatek do Twojego wnętrza, składający się z części dwudrzwiowej. Wykonana z matowej płyty laminowanej z frezowanymi frontami z płyty MDF oklejonej folią PVC, wzbogacona metalowymi uchwytami w kolorze czarny mat.    
OŚWIETLENIE LED 1szt. kolor biały ciepły
89,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna. Oświetlenie pasuje do witryny z kolekcji Gress: WITRYNA
       
OŚWIETLENIE LED 1x oprawa nadszafkowa biały ciepły
139,00
Oświetlenie nadszafkowe LED. Kolor światła - biały ciepły. W skaład zestwu wchodzi: 1 szt. oprawa LED metalowa 12V DC 3,6W, kolor aluminium, zasilacz wtyczkowy z wyłącznikiem nożnym i okablowaniem. Szerokość 33 cm  
Pasuje np. do szaf z kolekcji:  JAGGER Z LUSTREM , GRESS , GRESS Z LUSTREM, oraz do szaf modułowych EMY      
Oświetlenie LED 2LED03NB1Z
179,00
Oświetlenie LED 2 do komody z półką szklaną to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które podkreśla walory estetyczne mebla i tworzy wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Więcej informacji poniżej.  
OŚWIETLENIE LED 2szt. kolor biały ciepły
139,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED - 2 szt, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna. Oświetlenie pasuje do : KOMODA Z BARKIEM GRESS , SZAFKA RTV OLE
OŚWIETLENIE LED 2x oprawa nadszafkowa biały ciepły
229,00
Oświetlenie nadszafkowe LED. Kolor światła - biały ciepły. W skaład zestwu wchodzi: 2 szt. oprawa LED metalowa 12V DC 3,6W, kolor aluminium, zasilacz wtyczkowy z wyłącznikiem nożnym i okablowaniem. Szerokość 33 cm
  Pasuje np. do szaf z kolekcji:  JAGGER Z LUSTREM , GRESS , GRESS Z LUSTREM, oraz do szaf modułowych EMY    
OŚWIETLENIE LED 2x Stik kolor biały ciepły
119,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED - 2 szt, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna.
       
Oświetlenie LED 3LED03NB1Z
199,00
Oświetlenie LED 3 do komody z półką szklaną to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które podkreśla walory estetyczne mebla i tworzy wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Więcej informacji poniżej.  
OŚWIETLENIE LED 3szt. kolor biały ciepły
169,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED - 3 szt, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna. Oświetlenie pasuje do regału wiszącego z kolekcji OLE
       
OŚWIETLENIE LED 4x Stik kolor biały ciepły
225,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED - 4 szt, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna.
       
OŚWIETLENIE LED 5x Stik kolor biały ciepły
249,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED - 5 szt, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna.
       
OŚWIETLENIE LED 8x Stik kolor biały ciepły
349,00
Zestaw oświetlenia do witryn i podszafkowego. W skład zestawu wchodzi oprawa LED STIK 50F/T z akrylu, moc: 1,5W 12V DC - 9 LED - 8 szt, kolor światła: biały ciepły, z kablem dł. 2,0m i wtyczką do rozdzielacza, rozdzielacz NS25, zasilacz wtyczkowy z kablem dł. 3,0m z wyłącznikiem nożnym. Sposób montażu: samoprzylepna taśma dwustronna.
       
OŚWIETLENIE LED klips do półek szklanych 1szt. kolor biały ciepły
69,00
Oświetlenie LED typu klips do półek szklanych. Kolor światła - biały ciepły. W skład zestawu wchodzi: klips LED 12V DC 0,3W dł. 5 cm z kablem dł. 2 m, zasilacz wtyczkowy z wyłącznikiem nożnym i kablem zasilającym o dł. 3 m.
Oświetlenie pasuje do : WITRYNY GRESS , SZAFKI RTV JAGGER ,
       
OŚWIETLENIE LED klips do półek szklanych 2szt. kolor biały ciepły
75,00
Oświetlenie LED typu klips do półek szklanych. Kolor światła - biały ciepły. W skład zestawu wchodzi: 2x klips LED 12V DC 0,3W dł. 5 cm z kablem dł. 2 m, zasilacz wtyczkowy z wyłącznikiem nożnym i kablem zasilającym o dł. 3 m.
Oświetlenie pasuje do witryn: Witryna Gress , Witryna Lingo, Witryna Niska Lingo oraz mebli z kolekcji Jagger: KomodaWitryna , Witryna Niska ,
       
OŚWIETLENIE LED klips do półek szklanych 3szt. kolor biały ciepły
79,00
Oświetlenie LED typu klips do półek szklanych. Kolor światła - biały ciepły. W skład zestawu wchodzi: 3x klips LED 12V DC 0,3W dł. 5 cm z kablem dł. 2 m, zasilacz wtyczkowy z wyłącznikiem nożnym i kablem zasilającym o dł. 3 m.
Oświetlenie pasuje do witryn: MALTA
       
OŚWIETLENIE LED klips do półek szklanych 4szt. kolor biały ciepły
99,00
Oświetlenie LED typu klips do półek szklanych. Kolor światła - biały ciepły. W skład zestawu wchodzi: 4x klips LED 12V DC 0,3W dł. 5 cm z kablem dł. 2 m, zasilacz wtyczkowy z wyłącznikiem nożnym i kablem zasilającym o dł. 3 m.
Oświetlenie pasuje do: Witryna PARMA ,
       
OŚWIETLENIE LED NEO-10 biały zimny
60,00
Oświetlenie diodowe półek szklanych. Kolor światła: biały zimny. Przeznaczone do witryny Sirocco SIR-1+SIDW-1. W zestawie transformator + 1 punkt świetlny        
OŚWIETLENIE LED NEO-11 biały zimny
75,00
Oświetlenie diodowe półek szklanych. Kolor światła: biały zimny. Przeznaczone do witryny Sirocco SIW-2. W zestawie transformator +  2 punkty świetlne        
OŚWIETLENIE LED NEO-13 biały zimny
80,00
Oświetlenie diodowe wieńca górnego. Kolor światła: biały zimny. W zestawie transformator + pasek z diodami LED