Fabryka Mebli DREW-MARK to Polska, rodzinna firma, założona w 1993 roku. Zakład specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli drewnianych.

Oferta firmy Drew-Mark to szeroka gama krzeseł, foteli, stołków barowych oraz stołów.

Wszystkie meble dostępne są w ponad 11 możliwych opcjach wybarwienia a krzesła tapicerowane i fotele w bogatej ofercie tkanin.

Czas dostawy mebli firmy Drew-Mark: 4-7 tygodni

Wyświetlanie 1–24 z 109 wyników

Fotel F1 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
388,00
Elegancki fotel F1 wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze wenge. Siedzisko na wysokości 46 cm, głębokie na 47 cm.
Fotel F19 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
491,00
Nowoczesny fotel F19 wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze białym. Siedzisko na wysokości 49 cm, głębokie na 48 cm.
Fotel F6 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
311,00
Stylowy fotel F6 wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze jabłoń. Siedzisko na wysokości 46 cm, głębokie na 42 cm.
Fotel F680M na metalowych nogach.
491,00
Nowoczesny fotel F680M na metalowych, czarnych nóżkach, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Siedzisko na wysokości 46 cm.
Fotel F680N z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
453,00
Wygodny fotel F680N wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze buk. Siedzisko na wysokości 49 cm.
Fotel F68M z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
489,00
Wygodny fotel F68M na metalowych, czarnych nogach, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Siedzisko na wysokości 46 cm.
Fotel F68N z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
451,00
Klubowy fotel F68N wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Fotel dostępny w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze buk. Siedzisko na wysokości 49 cm.
Fotel F68W z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
471,00
Nowoczesny fotel F68W wykonany z drewna bukowego, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Cechą szczególną fotela są długie nogi tylne zachodzące na oparcie. Fotel dostępne w wielu wybarwieniach drewna, na zdjęciu w kolorze czarnym. Siedzisko na wysokości 49 cm.
Fotel FLEXI uszak
1.449,00
Wygodny fotel FLEXI na nóżkach z drewna bukowego. Mebel typu uszak z wysokim oparciem. Siedzisko na wysokości 47 cm.
Hoker H19 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
339,00
Wysokie krzesło barowe H19 wykonane z drewna bukowego z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze białym (z dopłatą). Hoker dostępny w dwóch wysokościach całkowitych: 92 cm (wysokość siedziska 65 cm) oraz 102 cm (wysokość siedziska 75 cm)
Hoker H22 z tapicerowanym siedziskiem.
329,00
Hoker H22 wykonany z drewna bukowego z tapicerowanym siedziskiem. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze buk. Hoker dostępny w dwóch wysokościach całkowitych: 89 cm (wysokość siedziska 62 cm) oraz 99 cm (wysokość siedziska 72 cm). Opcjonalnie krzesło barowe dostępne również z drewnianym siedziskiem.
Hoker H39 z tapicerowanym siedziskiem.
357,00
Wyjątkowy, hoker H39 wykonany z drewna bukowego z tapicerowanym siedziskiem i ozdobnym, przedłużonym oparciem. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach. Hoker dostępny w dwóch wysokościach całkowitych: 86 cm (wysokość siedziska 62 cm) oraz 96 cm (wysokość siedziska 72 cm). Opcjonalnie krzesło barowe dostępne również z drewnianym siedziskiem.
Krzesło KT01 z tapicerowanym siedziskiem.
256,00
Bukowe krzesło tapicerowane KT01. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem, lecz opcjonalnie można zamówić krzesło z siedziskiem twardym. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT04 z tapicerowanym siedziskiem.
250,00
Bukowe krzesło tapicerowane KT04. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT10 z tapicerowanym siedziskiem.
241,00
Bukowe krzesło tapicerowane KT10. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze Wenge. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem, lecz opcjonalnie można zamówić krzesło z siedziskiem twardym. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT12 z tapicerowanym siedziskiem.
258,00
Stylowe krzesło bukowe, tapicerowane KT12. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze białym (z dopłatą). Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT20 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
288,00
Tapicerowane krzesło bukowe KT20. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze dąb lefkas.. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
Krzesło KT21 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
260,00
Tapicerowane krzesło bukowe KT21. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze orzech jasny. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
Krzesło KT22 z tapicerowanym siedziskiem.
246,00
Klasyczne krzesło tapicerowane KT22 wykonane z drewna bukowego. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze białym (z dopłatą). Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem, lecz opcjonalnie można zamówić krzesło z siedziskiem twardym. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT25 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
261,00
Krzesło tapicerowane KT25 wykonane z drewna bukowego. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze jabłoń locarno. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT26 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
250,00
Eleganckie krzesło tapicerowane KT26 wykonane z drewna bukowego. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze orzech jasny. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W opcji dostępne są również podłokietniki.
Krzesło KT30 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
258,00
Wysokie krzesło tapicerowane KT30 wykonane z drewna bukowego. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze buk. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
Krzesło KT39 z tapicerowanym siedziskiem.
266,00
Krzesło tapicerowane KT39 wykonane z drewna bukowego. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze orzech jasny. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem, może być również z siedziskiem twardym.
Krzesło KT49 z tapicerowanym siedziskiem.
250,00
Krzesło tapicerowane KT49 wykonane z drewna bukowego. Krzesło dostępne w wielu wybarwieniach, na zdjęciu w kolorze orzech jasny. Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem, może być również z siedziskiem twardym.