Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Kolekcja CALI duży rozkładany stół
1.999,00
Bardzo duży rozkładany stół rozkładany z kolekcji Cali. Nowoczesny styl, idealny do wnętrz w stylu industrialnym i loftowym. Kolor wybarwienia blatu do wyboru poniżej, nogi czarne.
Wymiary:
  • Wysokość: 75 cm
  • Długość: 160/260 cm
  • Szerokość: 90 cm
Kolekcja CALI stół
1.469,00
Nietuzinkowy stół rozkładany z kolekcji Cali. Kolor wybarwienia blatu dąb aristan, nogi czarne.
Wymiary:
  • Wysokość: 75 cm
  • Długość: 120/160 cm
  • Szerokość: 80 cm
Kolekcja Jarstol krzesło Denver
329,00
Wygodne krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło Denver biel alpejska
379,00
Wygodne krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło LIMA
299,00
Krzesło LIMA z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje do każdego wnętrza. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło LIMA biel alpejska
349,00
Krzesło LIMA  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło PARIS
379,00
Wysokie krzesło PARIS  z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło Paxos
299,00
Oryginalne krzesło PAXOS z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasująca do każdego wnętrza. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PAXOS biel alpejska
349,00
Krzesło PAXOS  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.    
Kolekcja Jarstol krzesło PORTO
329,00
Komfortowe krzesło DENVER  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol krzesło PORTO biel alpejska
379,00
Ładne krzesło PORTO  z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło TADEUSZ
379,00
Wygodne krzesło TADEUSZ  z tapicerowanym siedziskiem. Prosta forma pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Duża ilość dostępnych wybarwień i tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.  
Kolekcja Jarstol krzesło TADEUSZ biel alpejska
429,00
Nowoczesne krzesło TADEUSZ  z tapicerowanym siedziskiem. Wybarwienie drewna - biel alpejska. Prosta forma pasuje do wielu stylów od klasycznego do bardziej nowoczesnego. Duża ilość dostępnych tkanin pozwoli na dopasowanie krzesła do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol ławostół ERYK
1.099,00
Ławostół Eryk to funkcjonalny mebel do małych pomieszczeń. Blat rozkładany oraz podnoszony do wysokości wygodnego stołu. Duża ilość dostępnych wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol ławostół JANEK
699,00
Ławostół Janek to funkcjonalny mebel do małych pomieszczeń. Blat rozkładany oraz podnoszony do wysokości wygodnego stołu. Duża ilość dostępnych wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol stół duży rozkładany
1.099,00
Duży stół rozkładany z wkładką 40 cm. Duża ilość dostępnych wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do pomieszczenia.
Kolekcja Jarstol stół mały rozkładany
849,00
Mały stół rozkładany z wkładką 40 cm. Duża ilość dostępnych wybarwień pozwoli na dopasowanie stołu do pomieszczenia.