Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

Kolekcja IDEA komoda ID-04 biała
419,00
Komoda ID-04 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Cztery pojemne szuflady i dwie szafki po bokach. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-06 biała
349,00
Komoda ID-06 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Komoda z czterema pojemnymi szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-09 biała
699,00
Komoda ID-09 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Komoda z trzema pojemnymi szufladami i trzema szafkami z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-09 san remo jasny
699,00
Komoda ID-09 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Komoda z trzema pojemnymi szufladami i trzema szafkami z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 czarna
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze czarnym. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 dąb shetland
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 san remo jasny
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 szara
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 biały
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 czarny
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze czarnym. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 dąb shetland
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA kontenerek ID-13 szary
319,00
Kontenerek do szafy ID-13 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Szafka z trzema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA łóżko ID-8 160 cm
Original price was: 1.102,85zł.Current price is: 1.049,00zł.
Łóżko do materaca o szerokości 160 cm ID-08z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. W wyposażeniu znajdują się stelaż listewkowy na taśmie. Mebel wykonano z wysokiej jakości materiałów: z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Łóżko bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA łóżko ID-8 180 cm
Original price was: 1.102,85zł.Current price is: 1.049,00zł.
Łóżko do materaca o szerokości 180 cm ID-08z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Duża powierzchnia spania: 180 x 200 cm. W wyposażeniu znajdują się stelaż listewkowy na taśmie. Mebel wykonano z wysokiej jakości materiałów: z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Łóżko bez materaca.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 biały
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 dąb shetland
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 san remo jasny
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 szary
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA szafa ID-01 dąb shetland
1.819,00
Szafa ID-01 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi z lustrem. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.  Do szafy można dokupić kontenerek z trzema szufladami ID-13.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA szafa ID-01 san remo jasny
1.819,00
Szafa ID-01 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi z lustrem. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.  Do szafy można dokupić kontenerek z trzema szufladami ID-13.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA szafa ID-01 szary
1.819,00
Szafa ID-01 z kolekcji IDEA w kolorze szarym z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi z lustrem. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.  Do szafy można dokupić kontenerek z trzema szufladami ID-13.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA szafa ID-01BI biała
1.819,00
Szafa ID-01 z kolekcji IDEA w kolorze białym z drzwiami przesuwnymi. Jedne drzwi z lustrem. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.  Do szafy można dokupić kontenerek z trzema szufladami ID-13.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA szafa ID-02BI biała
1.439,00
Szafa ID-02 z kolekcji IDEA w kolorze białym z drzwiami przesuwnymi. Drzwi z lustrami. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA szafa ID-02DH dąb shetland
1.439,00
Szafa ID-02 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland z drzwiami przesuwnymi. Drzwi z lustrami. W szafie znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz regał z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.