Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kolekcja SIMI łóżko 90 lewe MS-09L hikora naturalna
1.429,00
Łóżko z pojemnikiem na pościel MS -09L z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Górna i boczna część mebla zostały zabezpieczone dodatkową blendą, dzięki której łóżko może pełnić funkcję kanapy. Wystarczy uzupełnić je o poduszki aby uzyskać wygodne oparcie.. W cenie łóżka komfortowy materac bonellowy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI biurko MS-06 hikora naturalna
659,00
Biurko z szufladami MS -06 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Biurko posiada trzy szuflady. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI komoda MS-04 hikora naturalna
689,00
Komoda z szufladami MS -04 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Komoda posiada trzy szuflady. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI komoda MS-05 hikora naturalna
789,00
Komoda z szufladami MS -05 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Komoda posiada trzy szuflady i zamykaną szafkę z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI łóżko 90 prawe MS-09P hikora naturalna
1.429,00
Łóżko z pojemnikiem na pościel MS -09P z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Górna i boczna część mebla zostały zabezpieczone dodatkową blendą, dzięki której łóżko może pełnić funkcję kanapy. Wystarczy uzupełnić je o poduszki aby uzyskać wygodne oparcie.. W cenie łóżka komfortowy materac bonellowy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI półka MS-07 hikora naturalna
199,00
Półka 120 cm MS -08P z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI regał MS-03 hikora naturalna
789,00
Regał MS -03 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. W regale znajduje się pięć półek oraz dwie szuflady z systemem pełnego wysuwu. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI regał MS-10 hikora naturalna
649,00
Regał MS -10 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. W regale znajdują się cztery półki oraz pojemna szuflada z systemem pełnego wysuwu. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI stolik nocny lewy MS-08 hikora naturalna
289,00
Szafka nocna lewa MS -08L z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Szafka z szufladą i półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Stolik nocny tworzy efektowną całość z łóżkiem MS-09L.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI stolik nocny prawy MS-08 hikora naturalna
289,00
Szafka nocna prawa MS -08P z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Szafka z szufladą i półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Stolik nocny tworzy efektowną całość z łóżkiem MS-09P.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI szafa MS-01 hikora naturalna
1.589,00
Duża szafa MS -01 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Szafa dwudrzwiowa z drążkiem na wieszaki rozbudowana o  zamykaną szafkę z trzema wewnętrznymi półkami oraz dwie otwarte półki i dwie szuflady. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI szafa MS-02 hikora naturalna
1.159,00
Szafa MS -02 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Szafa dwudrzwiowa z drążkiem na wieszaki i ukrytym regałem z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.