KUCHNIE

Kolekcja ecoModel

Kolekcja ecoModel powstała z myślą o niskobudżetowych nowoczesnych kuchniach. Producentowi udało się uzyskać doskonały stosunek jakości do ceny, dzięki czemu, mimo niskiej ceny prezentowane meble są dość trwałe i mają wiele nowoczesnych rozwiązań. W kolekcji tej w standardzie znajdziesz szafki z cichym domykiem, szkło hartowane w witrynach kuchennych, podnośniki w szafkach okapowych a obrzeża frontów drzwiczek wykończone są okleiną PCV. Blaty w kolekcji ecoModel mają grubość 28 mm i są sprzedawane oddzielnie na metry. Panele boczne, dedykowane do szafek górnych i dolnych oraz słupków, mają zawsze usłojenie w poziomie.

kolekcja mebli kuchennych

Panel boczny

Panele boczne maskujące biały korpus szafek. Panele są kupowane oddzielnie w dowolnym z dostępnych kolorze
zobacz opcje

Słupek

Słupki są dostępne w dwóch szerokościach, 40 i 60 cm. Do słupków można dokupić maskujący panel boczny
Zobacz opcje

Zabudowa górna

Szafki wiszące górne dostępne sa w wielu wymiarach, kombinacjach i wykończeniach.
Zobacz modele

Zabudowa dolna

Szafki stojące dolne dostępne są w wielu wymiarach, kombinacjach i wykończeniach.
Zobacz modele

Blat kuchenny

Blaty są kupowane oddzielnie i cięte na dowolny wymiar
rodzeje blatów
DOSTAWA I MONTAŻ

Meble kuchenne ecoModel do samodzielnego montażu

Zamówione meble dostarczamy do odbiorcy w paczkach. Każda paczka zawiera jedną szafkę i instrukcję montażu. Szereg pomocnych wskazówek znajdziesz naszym poradniku.

SZAFKI GÓRNE

Wysokość górnych szafek to standardowo 60 cm a głębokość 32 cm (z frontem). W standardzie szafki wyposażane są w zawiasy z cichym domykiem. Korpus szafki wykonany z białej płyty laminowanej 16 mm.

SZAFKI DOLNE

Wysokość dolnych szafek to standardowo 82 cm a głębokość 46 cm (z frontem). W standardzie szafki wyposażane są w zawiasy z cichym domykiem. Korpus szafki wykonany z białej płyty laminowanej 16 mm.

COKOŁY

Szafki dolne ustawione są na 10 cm cokołach wykonanych białej z płyty laminowanej (korpusowej) o grubości 16 mm

SZAFKI Z OCIEKARKĄ

Szafki z ociekarką standardowo są wyposażane w dwupoziomową suszarkę do naczyń. Korpus szafki wykonany z białej płyty laminowanej 16 mm.

ZAWIASY Z HAMULCEM

Zastosowane w szafkach zawiasy z zintegrowanym hamulcem sprawiają, że drzwiczki zamykają się płynnie i cicho.

PODNOŚNIK DRZWICZEK

W szafkach okapowych zastosowane są podnośniki, ułatwiające otwieranie frontów i zapobiegają ich opadaniu.

WITRYNA PRZESZKLONA

W szafkach typu witryna zostało zastosowane przezroczyste szkło hartowane, zdecydowanie bezpieczniejsze od zwykłych szyb. Korpus szafki wykonany z białej płyty laminowanej 16 mm.

UCHWYTY

Każda szafka i szuflada zawiera uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym (rozstaw otworów montażowych 96 mm).

Uchwyty za dopłatą mogą zostać wymienione na chromowane, wykonane z metalu (patrz akcesoria).

SZAFKA OKAPOWA

Szafka okapowa WO 6/36 SLIM jest fabrycznie przystosowana do okapu podszafkowego. Korpus szafki wykonany z białej płyty laminowanej 16 mm.

Dedykowany okap: MANAM

SZUFLADY

Dolne szafki mogą być wyposażone w jedną lub trzy szuflady. Korpus szuflad wykonany z białej płyty laminowanej 16 mm.

Do szuflad można dokupić hamulec, zapewniający ciche domykanie szuflad (patrz akcesoria).

ELEMENTY KOLEKCJI

Wszystkie produkty z kolekcji ecoModel

Wyświetlanie 1–24 z 307 wyników

ecoModel Blat kuchenny Biały
36,00764,00
Blat kuchenny w kolorze białym jest elementem kolekcji ecoModel. Szerokość: maksymalnie 320 cm, głębokość: 60 cm, wysokość: 2,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

ecoModel Blat kuchenny Dąb sonoma
36,00764,00
Blat kuchenny w kolorze dąb Sonoma jest elementem kolekcji ecoModel. Szerokość: maksymalnie 320 cm, głębokość: 60 cm, wysokość: 2,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

ecoModel Blat kuchenny Nubian jasny
36,00764,00
Blat kuchenny w kolorze nubian jasny jest elementem kolekcji ecoModel. Szerokość: maksymalnie 320 cm, głębokość: 60 cm, wysokość: 2,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę, a następnie wpisz dokładny wymiar

ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Biały Połysk
80,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze biały połysk.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Biały Struktura
42,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze biała struktura.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Buk Artisan
42,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze buk artisan.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Czarny Połysk
80,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze czarny połysk.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Dąb Bordeaux
42,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb bordeaux.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Dąb Nelson
42,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb nelson.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Dąb Sonoma Ciemna
42,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma ciemna.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Dąb Sonoma Jasna
42,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma jasna.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45A Szary Połysk
80,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze szary połysk.
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Biały Połysk
94,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze biały połysk. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Biały Struktura
56,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze biała struktura. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Buk Artisan
56,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze buk artisan. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Czarny Połysk
94,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze czarny połysk. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Dąb Bordeaux
56,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb bordeaux. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Dąb Nelson
56,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb nelson. Uchwyty w standardzie wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Dąb Sonoma Ciemna
56,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma ciemna. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Dąb Sonoma Jasna
56,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma jasna. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 45B Szary Połysk
94,00
Front do zmywarki pełny, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 45 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze szary połysk. Uchwyty w standardzie wykonane z  tworzywa sztucznego w kolorze metalu. Możliwość zmiany uchwytów na metalowe (za dopłatą)
ecoModel Front do zmywarek FZ 60A Biały Połysk
101,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 60 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze biały połysk.
ecoModel Front do zmywarek FZ 60A Biały Struktura
61,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 60 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze biała struktura.
ecoModel Front do zmywarek FZ 60A Buk Artisan
61,00
Front do zmywarki, należący do kolekcji ecoModel. Szerokość: 60 cm, grubość: 0,18 cm, wysokość zmywarki: 82 cm. Front wykonany z płyty laminowanej w kolorze buk artisan.