Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Chłodziarka do zabudowy KBC 08122.1
1.499,00
Mała lodówka KBC 08122.1 marki Kernau to urządzenie o pojemności 134 litrów, wyposażone w intuicyjne sterowanie mechaniczne. W komorze chłodzenia znajdziesz trzy półki i dwa balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności.
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy KBR 17133.1 S NF
2.499,00
Lodówka KBR 17133.1 S NF marki Kernau to urządzenie o pojemności 243 litrów, wyposażone w intuicyjne sterowanie elektroniczne. W komorze chłodzenia znajdziesz cztery półki i cztery balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności. Do warzyw świetnie sprawdzi się specjalna szuflada. Dużą wygodą są też uchwyty na napoje butelkowane. Obecny w zamrażarce system NoFrost chroni jej ścianki przed osadzaniem się szronu i lodu, ułatwiając Ci codzienne użytkowanie sprzętu.
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRC 15153.1 IX inox
1.699,00
Chłodziarko-zamrażarka marki Kernau KFRC 15153.1 IX z powłoką Inox look. Jest to urządzenie wolnostojące o pojemności 232 litrów. W komorze chłodzenia znajdziesz trzy półki i trzyy balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności. Do przechowywania warzyw i owoców przewidzieliśmy specjalny pojemnik. Została wyposażona w sterowanie mechaniczne, 1 kompresor, statyczny typ chłodzenia oraz oświetlenie LED. Istnieje możliwość przełożenia drzwi. Ponadto chłodziarko-zamrażarka posiada demontowaną uszczelkę.
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRC 15153.1 W biały
1.599,00
Biała chłodziarko-zamrażarka marki Kernau KFRC 15153.1 W. Jest to urządzenie wolnostojące o pojemności chłodziarki 146 litrów. W komorze chłodzenia znajdziesz trzy półki i trzy balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności. Do przechowywania warzyw i owoców przewidzieliśmy specjalny pojemnik. Została wyposażona w sterowanie mechaniczne, 1 kompresor, statyczny typ chłodzenia oraz oświetlenie LED. Istnieje możliwość przełożenia drzwi. Ponadto chłodziarko-zamrażarka posiada demontowaną uszczelkę.
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRC 18262.2 NF EB czarna
3.199,00
Chłodziarko-zamrażarka z czarnymi, szklanymi drzwiami marki Kernau KFRC 18262.2 NF EB. Jest to urządzenie wolnostojące o pojemności chłodziarki  230 litrów, wyposażone w system NoFrost Multi Cooling, dzięki któremu przechowywane w niej produkty będą dłużej świeże i zachowają wartości odżywcze. W komorze chłodzenia znajdziesz cztery półki i cztery balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności. Do przechowywania warzyw i owoców przewidzieliśmy specjalny pojemnik z możliwością regulacji wilgotności. Surowe mięso czy ryby przechowasz dłużej za sprawą szuflady Chiller Box, w jej wnętrzu utrzymywana jest temperatura na poziomie 0°C. Z kolei funkcja Super Cool w chłodziarce pozwoli w krótkim czasie schłodzić wnętrze chłodziarki. Funkcja Eco automatycznie steruje temperaturą w chłodziarce i zamrażarce w zależności od ilości znajdujących się wewnątrz produktów
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRC 19172.1 NF EI B czarna
3.799,00
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca drzwiami marki Kernau KFRC 19172.1 NF EI B z eleganckim półmatowym czarnym frontem. Jest to urządzenie o pojemności chłodziarki  344 litrów, wyposażone w system NoFrost Multi Cooling, dzięki któremu przechowywane w niej produkty będą dłużej świeże i zachowają wartości odżywcze. W komorze chłodzenia znajdziesz cztery półki i cztery balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności. Do przechowywania warzyw i owoców przewidzieliśmy specjalny pojemnik z możliwością regulacji wilgotności. Surowe mięso czy ryby przechowasz dłużej za sprawą szuflady Chiller Box, w jej wnętrzu utrzymywana jest temperatura na poziomie 0°C. Z kolei funkcja Super Cool w chłodziarce pozwoli w krótkim czasie schłodzić wnętrze chłodziarki. Funkcja Eco automatycznie steruje temperaturą w chłodziarce i zamrażarce w zależności od ilości znajdujących się wewnątrz produktów. Ponadto lodówka posiada wygodna i praktyczną Kostkarkę Twistową.
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRT 12152.1 W
1.299,00
Biała chłodziarko-zamrażarka marki Kernau KFRT 12152.1 W. Jest to urządzenie wolnostojące o pojemności chłodziarki 126 litrów. W komorze chłodzenia znajdziesz trzy półki i trzy balkoniki, które możesz z powodzeniem regulować, w zależności od gabarytów przechowywanej żywności. Do przechowywania warzyw i owoców przewidzieliśmy specjalny pojemnik. Została wyposażona w sterowanie mechaniczne, 1 kompresor, statyczny typ chłodzenia oraz oświetlenie LED. Istnieje możliwość przełożenia drzwi. Ponadto chłodziarko-zamrażarka posiada demontowaną uszczelkę.